GymDanmark

 

38015 - TEU samling - Danmarksholdet - d. 12-12-2021


Nr. Navn Fødseldag Forening Holdnavn
1. Amanda 30-05-2006 Roskilde Gymnastikforening Amanda/Isa
2. Anna Rose Mogensen 03-09-2006 Roskilde Gymnastikforening Roskilde sports acrobatik
3. Klara Adamsen 29-07-2009 Roskilde Gymnastikforening Roskilde Sportsacro Konkurrence
4. Klara Jakobsen 29-03-2006 Roskilde Gymnastikforening Roskilde Sportsacro Konkurrence
5. Osabel 24-01-2010 Roskilde Gymnastikforening Amanda/Isa
6. Selma Skovmøller 31-12-2009 Roskilde Gymnastikforening Roskilde Sportsacro konkurrence
7. Camilla Petersen 26-04-2004 Hvidovre Gymnastik (HVG37) Sportsacro Hvidovre
8. Ingrid Boje 25-11-2010 Hvidovre Gymnastik (HVG37) Sportsacro Hvidovre
9. Smilla Gry Lundemark 11-11-2010 Hvidovre Gymnastik (HVG37) Sportsacro Hvidovre
10. Ada 06-06-2011 DHG Gymnastik DHG Acro Talent
11. Aida 27-02-2006 DHG Gymnastik DHG Acro Talent
12. Kerawan 01-01-1900 DHG Gymnastik Talenthold
13. Laura 12-02-2007 DHG Gymnastik DHG Acro Talent
14. Sif Nielsen 18-09-2006 DHG Gymnastik Talenthold
15. Alva-Amalie Linneberg 13-11-2006 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik AcroGym Aarhus
16. Charlotte Sommer Bolander 20-07-1996 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
17. Cornelia Linneberg 13-11-2006 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik AcroGym Aarhus
18. Esther Maria Ebdrup 01-05-2010 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogymårhus
19. Freja Hagopian Larsen 19-05-2002 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
20. Ida Marie Andersen 05-09-2002 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
21. Josefine Pham Halkjær 10-11-2011 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik ACROGYM Aarhus
22. Laura Secher Hollesen Alstrup 31-10-2008 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik ACROGYM Aarhus
23. Lily Sofir Kristensen 15-10-2009 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym aarhus
24. Maria 20-01-2003 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik AcroGym Aarhus
25. Maria Juel Krog Bager 23-04-2007 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik ACROGYM Aarhus
26. Mynthe Rask Borch 12-06-2009 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
27. Nanna Christensen 08-11-2011 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
28. Rikke Bossen 18-02-2003 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik AcroGym Aarhus
29. Sarah Damborg 04-12-2009 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
30. Sofia Drachmann 16-01-2004 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
31. Victoria Emilie Kristenseb 26-06-2006 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym aarhus
32. Victoria Jensen 04-10-2007 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik Acrogym Aarhus
33. Clara Katrine Bundgaard 16-08-2006 VIF Gymnastik Viby acro
34. Frederikke porno lundgreen 01-08-2007 VIF Gymnastik Viby acro
35. Josefine Raben 13-07-2005 VIF Gymnastik Viby acro
36. Laura Emilie Bjerre-Kristensen 13-03-2008 VIF Gymnastik Viby acro
37. Liva Lindgaard Poulsen 05-07-2011 VIF Gymnastik Viby acro
38. Malu Christina Andersen 15-08-2007 VIF Gymnastik Viby acro

Trænere

Nr. Navn Forening
1. Kamine Jacobsen Hvidovre Gymnastik (HVG37)
2. Luna Veje Lynge Hvidovre Gymnastik (HVG37)
3. Finn DHG Gymnastik
4. Claus Weinreich Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
5. Pernille Bossen Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik

 


© GymDanmark