Tilmelding til kursus
Foreningens tilmeldinger tastes ind i nedenstående felter.
Kontakt kurser@gymdanmark.dk, hvis der skal ændres i deltagerlisten.
GymDanmark Nytårskur - d. 9-1-2021
Tilmeldingen til dette kursus er slut.
Tilmeldte til: GymDanmark Nytårskur
Navn | Forening |
---|---|
Anders Kaas | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
Anette Dalsten | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Anette Bysted | LSI - Gymnastik |
Anita Munk | Maribo Gymnastik Forening |
Anja Pedersen | Poulsker Idrætsforening, Gymnastikafdeling |
Anja Larsen | Viborg Gymnastik-Forening |
Anja Bachstein | Thorsø-Tungelund Idrætsforening |
Ann Krogsgaard | GymDanmark |
Anne Christiansen | Farum Gymnastikforening |
Anne-Marie Madsen | GymDanmark |
Annette Wegeland | Stenmagle-Nyrup IF Gymnastik |
Barbara Holmgren Pedersen | LSI - Gymnastik |
Bent Busk Jensen | Vestjysk GF (VGF89) |
Beth Thygesen | Gymnastikforeningen Øbro |
Bo Belkov | GymDanmark |
Camilla Jørgensen | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Casper Hartung Christensen | Gymnastikforeningen ODK |
Daniel Abildskov | TeamGym Bellinge |
Daniel D. Vidstrup | Københavns Trampolinklub |
Ditte Okholm-Naut | GymDanmark |
Dorte Fabricius | Toreby Sundby Gymnastikforening |
Ella Hornbæk | Hvide Sande AK |
Elna Sørensen | Benløse Idrætsforening - gymnastikafdeling |
Erik Mogensen | GymDanmark |
Esben Buhl | Roskilde Gymnastikforening |
Eva Jensen | Herning Gymnastik Forening (HGF) |
Evan Klarholt | LSI - Gymnastik |
Frank Andersen | Randers gymnastiske Forening |
Frederikke Klauber | Nivå GF |
Gitte Bendixen | Gymnastikforeningen 94 |
Gitte Dahl | Værløse Gymnastik |
Gregers Bisgaard | Farum Gymnastikforening |
Hanne Nielsen | GF Køge Bugt |
Hanne Thorup | IK Rosendal Gymnastik |
Hanne Hede | Roskilde Gymnastikforening |
Hanne Jensen | Sorø Gymnastik Forening |
Heidi Schmidt | Gymnastik Odder |
Heidi Christensen | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Helle Sørensen | Them GF - Gymnastikafd. |
Helle Klüwer | Lystrup Idrætsforening - Gymnastik |
Inger Nielsen | Silkeborg GF |
Jack Mechlenborg | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
Jacob Thure Sørensen | Øster Hornum Idrætsforening |
Jette Larsen | Jegerup Ungdoms- og Idrætsforening (JUIF) |
john andersen | Nr. Søby IF |
Josephine Aagaard | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
Jytte Seidelin | LSI - Gymnastik |
Jørgen Huus Hasforth | Randers gymnastiske Forening |
KarenMarie Holst | Svendborg Gymnastikforening |
Kathrine Labæk | Idrætsforeningen Salto City |
Kim Mathiasen | Ringsted IF - Gymnastik |
Kim Jørgensen | Roskilde Gymnastikforening |
Kirsten Rask Nielsen | LSI - Gymnastik |
Krista Søndergård Madsen | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Kristine Sachmann | RG Friends Denmark |
Lars Nielsen | GF Køge Bugt |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Lars Rasmussen | Slagelse GF |
Lena Rasmussen | Gjern IF |
Lene M Sørensen | NGIF gymnastik & atletik forening |
Line Andrup | LSI - Gymnastik |
Lis Lundstrøm | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Lone Stokholm Larsen | Hareskov Gymnastikforening |
Louise Klausen | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Marianne Buhl | Brande Gymnastik- og Ungdomsforening |
Marie Rosenberg | Vejlby IK (VIK) |
Merete Duus | Vejlby IK (VIK) |
Mette Hansen | Krumspring |
Mette Find Andersen | Tarup - Paarup IF |
Mette Schmidt Rasmussen | GymDanmark |
Michael Andersen | GymDanmark |
Mogens Gad | Poulsker Idrætsforening, Gymnastikafdeling |
Monika Bertelsen | Herning Gymnastik Forening (HGF) |
Nana Juhl Prendergast | Nivå GF |
Nanna Kejser | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
Natacha Bengtsen | Vestjysk GF (VGF89) |
Nicoline Sachmann | RG Friends Denmark |
Niels Kokkenborg | VIDAR - Sønderborg |
Niels Bojsen Kjær | Ribe Gymnastik Forening |
Niklas Møller Mattebjerg | Poulsker Idrætsforening, Gymnastikafdeling |
Ole Hansen | Svendborg Gymnastikforening |
Pernille Therkildsen | Taastrup Gymnastik Forening |
Pernille Kennedy | LSI - Gymnastik |
Peter Laurent | Lundtofte Trampolinklub |
Pia Gad | Poulsker Idrætsforening, Gymnastikafdeling |
Ralf Petersen | GymDanmark |
Rasmus Brandtoft | Aalborg Idræts-Gymnastikforening |
Rasmus Sinding | Sorø Gymnastikefterskole |
Rebecca Hartzack | Thorsø-Tungelund Idrætsforening |
Rie Hansen | Ørestad Idrætsforening |
Rikke Pedersen | Øster Hornum Idrætsforening |
Sabrina Muldbak | Øster Hornum Idrætsforening |
Sara Kappel Simonsen | Nivå GF |
Sonja Bilde Madsen | Vejen GF |
Sophie Rosenberg Lindequist | Vejlby IK (VIK) |
Steen Wacher | Jelling Forenede Sportsklubber |
Suna Prendergast | Nivå GF |
Susanne Schrøder | Benløse Idrætsforening - gymnastikafdeling |
Sussie Busk Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Svend Lund Larsen | Kolding G & AK (GO-ON) |
Thomas Jacobsen | GymKøbenhavn – Gymnastik og Scenekunst |
Tine Bull | GymDanmark |
Torben Kjeldsen | Randers gymnastiske Forening |
Trine Dahl Mattebjerg | Poulsker Idrætsforening, Gymnastikafdeling |
Ulla Larsen | STIF |
Vita Mikkelsen | Randers gymnastiske Forening |
Vivian Fink | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
William Egendal | Vejlby IK (VIK) |
Aage Sandfeld Jensen | Karise Idræts Klub |
Venteliste til: GymDanmark Nytårskur
Navn | Forening |
---|