Kursusdeltagere
1987001 - TALENTseminar - "Al den modgang, hvad skal vi med den?" - d. 21-09-2019
Nr. | Navn | Forening |
---|---|---|
1. | Anja Astrup Larsen | Viborg Gymnastik-Forening |
2. | Anna Steffensen | DHG Gymnastik |
3. | Anne Marie Præstholm | Lillerød Gymnastik |
4. | Asta Pil Heltborg Nielsen | Gug GF |
5. | Bettina Vincent | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
6. | Celine Montell | Espergærde IF |
7. | Chandra Anna Larsen | Viborg Gymnastik-Forening |
8. | Christel Madsen | Ballerup GF |
9. | Christina Sprogøe Rasmussen | Ølstykke GF |
10. | Christine Møller Jensen | Gug GF |
11. | Daniel D. Vidstrup | Københavns Trampolinklub |
12. | Dorthe Klemmensen | Skjold Gymnastik Birkerød |
13. | Emilie Christensen | Espergærde IF |
14. | Flemming Holm Bergholdt | Bellinge Gymnasterne |
15. | Freja Grønbæk-Thorsen | Espergærde IF |
16. | Henriette Niehues | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Ida Jelager | Espergærde IF |
18. | Jack Mechlenborg | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
19. | Jan Ferré | Farum Trampolin Forening |
20. | Jannicke Christensen | Gug GF |
21. | Jesper Niehues | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Johnny Andersen | Vejle Gymnastik-Forening |
23. | Josefine Hierath | GymDanmark |
24. | Josefine Ellen-Marie Jørgensen | GymDanmark |
25. | Katrine Stie Andreasen | Viborg Gymnastik-Forening |
26. | Kenneth Christiansen | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
27. | Kim Olavi | Københavns Trampolinklub |
28. | Laura Mie Jensen | Ringsted IF - Gymnastik |
29. | Lukas Østergaard | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
30. | Madeline Malihini Jul | Espergærde IF |
31. | Malou Jul | Espergærde IF |
32. | Manuel Cerqueira | GF Køge Bugt |
33. | Mia Mønster | Lillerød Gymnastik |
34. | Mikael Greve Boamah | Greve Gymnastik og Trampolin |
35. | Mille Jul | Espergærde IF |
36. | Nanna Reidun Christiansen | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
37. | Nicoline Sachmann | GymDanmark |
38. | Peter Bollesen | GymDanmark |
39. | Rikke Jensen | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
40. | Rikke Løwe | GymDanmark |
41. | Sif Fink Arnbjerg-Nielsen | Farum Gymnastikforening |
42. | Sofie Lykholt | GymDanmark |
43. | Sofie Rasmussen | Ølstykke GF |
44. | Sofie Vorndran Kristensen | Sengeløse Idræt |
45. | Steven Nash | GymHelsinge |
46. | Stine Vorndran Kristensen | Sengeløse Idræt |
47. | Suna Thorup Prendergast | Nivå GF |
48. | Søren Engmark | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
49. | Tina Tennr | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
50. | Ulla Christensen | GymDanmark |
51. | Vickie Koch Gravesen | Roskilde TeamGym |