Kursusdeltagere
1900036 - GymTræner 1 – Basis; Greve - d. 05-10-2019
Nr. | Navn | Forening |
---|---|---|
1. | Amalie Dam Jacobsen | Toreby Sundby Gymnastikforening |
2. | Amanda Kirk Damgaard | Stenløse Gymnastik |
3. | Angkeerod (Jessica) Prawichen | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Anna Syberg Mogensen | Stenløse Gymnastik |
5. | Anna Engdal Køhlert | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Astrid Jager Lykke | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
7. | Benedicte Verwohlt | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Camilla Andersen | Ganløse Gymnastik |
9. | Cathrine Steffensen | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Cecilie Emilie Overbye | Gymnastikringen |
11. | Clara Munch | Gymnastikforeningen Hermes |
12. | Emilie Holst | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
13. | Emma Frøslev Larsen | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Emma-Sofie Larsen | HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) |
15. | Fenja Bjørklund Wolff | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
16. | Freja Hansen | Vejlby IK (VIK) |
17. | Helena Tang Pedersen | Stenløse Gymnastik |
18. | Helle Bruun | Ganløse Gymnastik |
19. | Helle Borker Johansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
20. | Ida-Marie Andersen | Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening |
21. | Ingrid Bisted Pedersen | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
22. | Isabel Varup | GF Køge Bugt |
23. | Jeppe Plaugborg Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
24. | Joachim Skak | HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) |
25. | Josefine Lund Jakobsen | Stenløse Gymnastik |
26. | Josephine Johnsen | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
27. | Kathrine Langebek | GF Køge Bugt |
28. | Kristine Sofie Ebdrup | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
29. | Laura Bang Madsen | Stenløse Gymnastik |
30. | Laura Elmegård | Stenløse Gymnastik |
31. | Laura Friis Svenstrup | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
32. | Liana Michaelsen | Greve Gymnastik og Trampolin |
33. | Liva Schäffer | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
34. | Louise Hvid | Stenløse Gymnastik |
35. | Lucas Alexander | Gymnastikforeningen Hermes |
36. | Lucca Gundtoft Mose | Stenløse Gymnastik |
37. | Luna Strømsted | Gymnastikringen |
38. | Lærke Benzoni von Benzon | Stenløse Gymnastik |
39. | Martha Altschul | Gymnastikforeningen Hermes |
40. | Martin Søndergaard | Stenløse Gymnastik |
41. | Mathias Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
42. | Mikkel Stokholm | Greve Gymnastik og Trampolin |
43. | Morten Lander | Greve Gymnastik og Trampolin |
44. | Nadia Østdal | Greve Gymnastik og Trampolin |
45. | Nanna Emilie Vangsgaard | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
46. | Nikoline Høeg | HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) |
47. | Olga Christine Jack Wenzel | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
48. | Olivia Sand Trintignac | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
49. | Oskar Philbert Nielsen | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
50. | Patricia Travers Hamann | Ganløse Gymnastik |
51. | Phillip Meyer Hauge | HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød) |
52. | Sarah Eltorp | Stenløse Gymnastik |
53. | Signe Frimann Søderberg | Ishøj GF |
54. | Silke Lippert | Greve Gymnastik og Trampolin |
55. | Simon Danielsen | Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening |
56. | Sofia Martinez-Raaschou | Gymnastikringen |
57. | Sofie Thenning Pedersen | Stenløse Gymnastik |
58. | Sophia Smets | Gymnastikforeningen Hermes |
59. | Thalia Moestrup | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
60. | Willads Mikkelsen | Lyngby og Gentofte Gymnastik |
61. | Zara Kastrup Jørgensen | Ishøj GF |