GymDanmark

Deltagerliste for Tumbling

 

 

Efterskole DM - Tumbling - d. 25-04-2019 - 25-04-2019

B rækken - Junior - Drenge 14-18 år

Nr. Navn Licens Forening
1. Peder Kjær Pedersen PEPE110303 Brejninggaard Efterskole

 

B rækken - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Holm ANHO130102 Vejstrup Efterskole
2. Freja Mie Holse FRHO110802 Vejstrup Efterskole
3. Martha Bach Larsen MALA160502 Vejstrup Efterskole
4. Athena Rytter ATRY081003 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
5. Lea Lauridsen Sønderskov LELA131003 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
6. Nicoline Brahms NIBR060902 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
7. Signe Møller Rasmussen SIRA230201 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
8. Anna Hellum ANHE281002 Vesterlund Efterskole
9. Cecilie Krejberg Jensen CEKR310502 Vesterlund Efterskole
10. Lærke Madsen LÆMA310102 Vesterlund Efterskole
11. Sofie Stausbøl-Grøn SOST220502 Vesterlund Efterskole
12. Cecilie Baand Severinsen CESE200202 Flemming Efterskole
13. Emma Larsen EMLA120902 Flemming Efterskole
14. Line Juhl LIJU150202 Flemming Efterskole
15. Nanna Anthonsen NAAN150103 Flemming Efterskole

 

B rækken - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Kasper Høgh seldal KAHØ200103 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
2. Malthe Emil Langergaard MAEM270803 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
3. Simon Brunsgaard Steffensen SIBR040603 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
4. Thomas Høje THHØ230203 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
5. Asger Søndergaard ASSØ290402 Vesterlund Efterskole
6. Christopher Lucas Scurrah Grundsøe CHLU281101 Vesterlund Efterskole
7. Esben Kjær ESKJ110403 Vesterlund Efterskole
8. Lukas Eigtved Olesen LUOL200202 Vesterlund Efterskole
9. Mark Pötzsch MAPÖ250403 Vesterlund Efterskole
10. Ole Frederik Ib Aarrestad OLFR040903 Vesterlund Efterskole
11. Tobias Klemmensen TOKL081202 Vesterlund Efterskole
12. Victor Kjeldsen VIKJ060902 Vesterlund Efterskole
13. Viktor Zøllner Jensen VIZØ181201 Vesterlund Efterskole
14. Asger Krogh Agergaard ASAG300102 Flemming Efterskole
15. Emil Meisner EMME250202 Flemming Efterskole
16. Gustav Knapmann GUKN210702 Flemming Efterskole
17. Kristian Laugesen KRLA130202 Flemming Efterskole
18. Mads Meng MAME270803 Flemming Efterskole
19. Mads Søltoft Kristensen MAKR150902 Flemming Efterskole
20. Magnus Kvieholm MAKV010602 Flemming Efterskole
21. Markus Nonboe MANO221201 Flemming Efterskole
22. Mathias Eriksen MAER231001 Flemming Efterskole
23. Oliver Skovhus OLSK050703 Flemming Efterskole
24. Rune Hansen RUHA220802 Flemming Efterskole
25. Viktor Skjerning Gensø VIGE290403 Flemming Efterskole
26. Jacob Klit Søndergaard JASØ040502 Brejninggaard Efterskole
27. Nikolaj Kirkeby Nielsen NINI040402 Brejninggaard Efterskole
28. Hjalte Linding Christensen HJLI121203 Dejbjerglund Efterskole
29. Jens Bjerregaard JEBJ110602 Dejbjerglund Efterskole
30. Oliver Tange Lemvig OLTA131102 Dejbjerglund Efterskole
31. Simon Bech Hansen SIBE150502 Dejbjerglund Efterskole

 

A rækken - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Bentsen CEBE151002 Vejstrup Efterskole
2. Filippa Fjeldal Hansen FIHA010302 Vejstrup Efterskole
3. Ida Piper Brodersen IDPI200302 Vejstrup Efterskole
4. Isabella Dowhan ISDO020702 Vejstrup Efterskole
5. Laura Juel Erlandsen LAER110502 Vejstrup Efterskole
6. Trine Gross TRGR200103 Vejstrup Efterskole

 

A rækken - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Asger Viborg ASVI050202 Vejstrup Efterskole
2. Christian Gade CHGA191101 Vejstrup Efterskole
3. David Tolstrup Christensen DACH080802 Vejstrup Efterskole
4. Eskil Rasmussen ESRA101201 Vejstrup Efterskole
5. Frederik Feddern FRFE070402 Vejstrup Efterskole
6. Lauritz Krogh LAKR270502 Vejstrup Efterskole
7. Malthe Andersen MAAN040702 Vejstrup Efterskole
8. ôrn Frosti ÔRFR151101 Vejstrup Efterskole
9. Anders Nikolajsen ANNI230103 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
10. Andreas Jakobsen Bæk ANJA120103 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
11. Benjamin Larsen BELA210502 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
12. Jamie Hancock JAHA190102 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening
13. Oliver Overmark jensen OLOV050803 Bøvling Idrætsefterskoles Gymnastikforening

 

Eliterækken - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Andreas Aagaard ANAA231102 Vejstrup Efterskole
2. Andreas Fredenslund ANFR190102 Vejstrup Efterskole
3. Jeppe Vinther Kümpel JEKÜ310502 Vejstrup Efterskole
4. Jonathan Jessen JOJE250702 Vejstrup Efterskole
5. Mads Erik V. Knudsen MAKN110202 Vejstrup Efterskole
6. Magnus Harry Lauritsen MALA111002 Vejstrup Efterskole
7. Samuel Gregersen SAGR040102 Vejstrup Efterskole
8. Elias Månsson ELMÅ280102 Vesterlund Efterskole
9. Emil Skaarup Møller-Jensen EMSK080103 Vesterlund Efterskole
10. Frederik Seberg Smedegaard FRSK181002 Vesterlund Efterskole
11. Mads Warming-Hansen MAWA151202 Vesterlund Efterskole
12. Magne Skovø MASK310102 Vesterlund Efterskole
13. Magnus Plum MAPL180903 Vesterlund Efterskole
14. Martin Abildgaard MAAB200602 Vesterlund Efterskole
15. Mathias Warming-Jensen MAWA070502 Vesterlund Efterskole
16. Anders Korsgaard ANKO090402 Flemming Efterskole
17. Jonathan Troelsen JOTR200502 Flemming Efterskole
18. Mads Fyrsterling MAFY201001 Flemming Efterskole
19. Noél Vedelgart NOVE110702 Flemming Efterskole
20. Sebastian Brice SEBR190702 Flemming Efterskole
21. Steffen Jensen STJE081003 Flemming Efterskole
22. David Krogstrup Mikkelsen DAMI290302 Brejninggaard Efterskole
23. Niclas Hermann NIHE070602 Brejninggaard Efterskole

 

S rækken - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Abildgaard EMAB200302 Flemming Efterskole
2. Frederikke Sønderskov FRSØ120102 Flemming Efterskole
3. Frida Sunds Brønd FRBR100803 Flemming Efterskole
4. Jasmin Bruun Holm JAHO041202 Flemming Efterskole
5. Lea Strauss LEST220102 Flemming Efterskole
6. Marius Smed MASM121002 Flemming Efterskole
7. Simone Henriksen SIHE070403 Flemming Efterskole

 

S rækken - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Albert Schrøder ALSC160802 Flemming Efterskole

 

 


© GymDanmark