Deltagerliste til Trampolin
DanCup 2 - d. 01-05-2010 - 01-05-2010
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maila Walmod | MAWA030691 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Cecilie Tofte | CETO120991 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Bellinge Gymnasterne |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
3. | Cecilie Gronemann | CEGR141292 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Freja Pultz Johansen | FRPU010294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Siff Pedersen | SIPE231094 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Mette Kjær | MEKJ070993 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Ninna Rask | NIRA280291 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sara Malmose | SAMA290288 | Københavns Trampolinklub |
2. | Michelle Berling | MIBE260494 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Patricia Duelund Køppen | PAKØ150594 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Emilie Petersen | EMPE160995 | Trampolinklubben Viben |
5. | Jennifer Dyke | JEDY180790 | Trampolinklubben Viben |
6. | Josephine Knoth-Nielsen | JOKN290395 | Trampolinklubben Viben |
7. | Regitze Elkær-Hansen | REEL251097 | Trampolinklubben Viben |
8. | Karoline Lentz | KALE290495 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Helene Hollensberg | HEHO170394 | Bellinge Gymnasterne |
10. | Katrine Murrekilde | KAMU080995 | Bellinge Gymnasterne |
11. | Maja Simonsen | MASI090892 | Bellinge Gymnasterne |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Lynge Lyngbye | EMLY011097 | Københavns Trampolinklub |
2. | Isabella Persson | ISPE261098 | Københavns Trampolinklub |
3. | Josefine Hendriksen | JOHE010198 | Københavns Trampolinklub |
4. | Mille Valentiner-Branth | MIVA261097 | Københavns Trampolinklub |
5. | Miriam Camara | MICA011096 | Københavns Trampolinklub |
6. | Nanna Brogaard Preisler | NABR230696 | Københavns Trampolinklub |
7. | Natascha Middleton | NAMI201298 | Københavns Trampolinklub |
8. | Olivia Faxhøj | OLFA020296 | Københavns Trampolinklub |
9. | Sarah Emilie Malmgren Sørensen | SAMA030198 | Københavns Trampolinklub |
10. | Téa Heller | TÉHE280199 | Københavns Trampolinklub |
11. | Vanessa Rae Lassen | VALA290898 | Københavns Trampolinklub |
12. | Charlotte Hoffgaard | CHHO191296 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Julie Smedegaard | JUSM030597 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Malene Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Sabrina Kofoed | SAKO130597 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Emilie Jensen | EMJE270798 | Trampolinklubben Viben |
21. | Emilie Knoth-Nielsen | EMKN250798 | Trampolinklubben Viben |
22. | Iben Andersen | IBAN030997 | Borup IF - Gymnastikafd. |
23. | Mie Ødegaard | MIØD220997 | Borup IF - Gymnastikafd. |
24. | Camilla Sander | CASA050797 | Bellinge Gymnasterne |
25. | Mette Harhorn Rasmussen | MERA111100 | Bellinge Gymnasterne |
26. | Thea Krog Christensen | THKR270697 | Bellinge Gymnasterne |
27. | Fie Kristine Andersen | FIAN190596 | Strib Udspring & Trampolin |
28. | Camilla Normann Bech | CANO170396 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Morten Renner Pedersen | MOPE070793 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Mads Ehlers | MAEH101090 | Bellinge Gymnasterne |
7. | Peter Clausen Refsgaard | PERE120990 | Bellinge Gymnasterne |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Daniel Jonasson | DAJO080695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Emil Czepluch | EMCZ211296 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Bellinge Gymnasterne |
5. | Rasmus Gyde Andersen | RAAN311295 | Bellinge Gymnasterne |
6. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Lund | ANLU220595 | Københavns Trampolinklub |
2. | Cornelius Meulengrath | COME311295 | Københavns Trampolinklub |
3. | Andreas Bovien | ANBO260695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Daniel Terpager | DATE010595 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Nicolai Kaaber Sørensen | NIKA100395 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Bjarne Hansen | BJHA040477 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Victor Håkansson | VIHÅ060395 | Trampolinklubben Viben |
8. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Bellinge Gymnasterne |
9. | Nicolai Storm | NIST210492 | Bellinge Gymnasterne |
10. | Sune Stubbe Teglbjærg | SUST270895 | Bellinge Gymnasterne |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | August Kisbye Jakobsen | AUKI110399 | MK31 - Trampolin |
2. | Emil Skole Andreasen | EMSK020999 | MK31 - Trampolin |
3. | Anton Mühlhausen | ANMÜ030898 | Københavns Trampolinklub |
4. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
5. | Casper Sommer Petersen | CAPE120498 | Københavns Trampolinklub |
6. | Gustav Lavik | GULA020497 | Københavns Trampolinklub |
7. | Jakob Edelmann | JAED090998 | Københavns Trampolinklub |
8. | Karl Essendrop Bach | KABA080398 | Københavns Trampolinklub |
9. | Lukas Mckay | LUMC120396 | Københavns Trampolinklub |
10. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ090198 | Københavns Trampolinklub |
11. | Martin Wagner Christensen | MACH150598 | Københavns Trampolinklub |
12. | Rasmus Houmøller Veng | RAVE300898 | Københavns Trampolinklub |
13. | Theis Duus Daugaard | THDA220498 | Københavns Trampolinklub |
14. | Tobias Gielsgaard Gjesing | TOGJ231097 | Københavns Trampolinklub |
15. | Christoffer Askgaard | CHAS280696 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Elias Lip | ELLI010696 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Greve Gymnastik og Trampolin |
18. | Thor Bendsen | THBE030298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
19. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Mathias G. Lauritzen | MALA240496 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Nicklas Daniel Nielsen | NINI181298 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Silas Møller Rasmussen | SIRA161298 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
24. | Victor Christiansen | VICH300799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
25. | Andreas Rønstrup | ANRØ051000 | Bellinge Gymnasterne |
26. | Ben Pakes | BEPA090498 | Bellinge Gymnasterne |
27. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Bellinge Gymnasterne |
28. | Mikkel Vissing Reimann | MIRE260796 | Bellinge Gymnasterne |
29. | Simon Schulz | SISC250997 | Bellinge Gymnasterne |
30. | Mathias Østergard | MAØS070599 | Strib Udspring & Trampolin |
31. | Nikolaj Aagaard Dall | NIAA110699 | Strib Udspring & Trampolin |