Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, Område 4, individuelt - d. 08-11-2014 - 08-11-2014
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Egge Olsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Jacob Ladefoged Juhl | Ry Gymnastikforening | |
3. | Joas Helms | Ry Gymnastikforening | |
4. | Nicolai Ladefoged Juhl | Ry Gymnastikforening |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Brian York | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Line Løfquist | IK Skovbakken - Trampolin | |
3. | Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin | |
4. | Marie Østergaard | Ry Gymnastikforening |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Katerina Seredyuk Pedersen | Springteam Nordjylland | |
2. | Emma Nørby | IK Skovbakken - Trampolin | |
3. | Joakim Toft | IK Skovbakken - Trampolin | |
4. | Kasper Søballe Poulsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
5. | Nete Danielsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
6. | Nynne Madsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
7. | Rasmus Toft | IK Skovbakken - Trampolin |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jonas Andreasen | Springteam Nordjylland | |
2. | Mads Thomsen | Springteam Nordjylland | |
3. | Sigurt Le | Springteam Nordjylland | |
4. | Frederik Knoth | IK Skovbakken - Trampolin | |
5. | Helena Nielsen | IK Skovbakken - Trampolin | |
6. | Aksel Harkjær Eskholm | Ry Gymnastikforening | |
7. | Sebastian Søndergaard | Ry Gymnastikforening |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laura Kokholm Mortensen | Springteam Nordjylland | |
2. | Marianne Back Pedersen | Springteam Nordjylland | |
3. | Nikolaj Seredyuk Pedersen | Springteam Nordjylland | |
4. | Alberte Tan Petersen | IK Skovbakken - Trampolin |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Caroline Rask Kegel | Springteam Nordjylland | |
2. | Cathrine Agerholm | Springteam Nordjylland |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Clara Christensen | Springteam Nordjylland | |
2. | Emilie Winther Nørgaard | Springteam Nordjylland | |
3. | Laura Reinholt | Springteam Nordjylland | |
4. | Noah Nimand Manly | Springteam Nordjylland | |
5. | Clara Kristine Brun | Ry Gymnastikforening | |
6. | Ida Ryming | Ry Gymnastikforening | |
7. | Trine Svendsen | Ry Gymnastikforening |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Celine Buschmann | IK Skovbakken - Trampolin | |
2. | Daniel Grant | IK Skovbakken - Trampolin | |
3. | Julie Dybdahl | IK Skovbakken - Trampolin | |
4. | Lukas Tøfting | IK Skovbakken - Trampolin | |
5. | Niklas Buschmann | IK Skovbakken - Trampolin | |
6. | Lærke Primdahl | Ry Gymnastikforening | |
7. | Marie Juliane Sloth | Ry Gymnastikforening |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Albert Holm Kristensen | Springteam Nordjylland | |
2. | Bastian Gade | IK Skovbakken - Trampolin | |
3. | Hjalte Dupon | IK Skovbakken - Trampolin |
Dommere
Navn | Forening |
Brian York | IK Skovbakken - Trampolin |
Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin |
Marlene Ostenfeldt (dommer) | Ry Gymnastikforening |
Marlene Thanning Helms (Beregner) | Ry Gymnastikforening |