Deltagerliste til Trampolin
DanCup 4 Synkron - d. 10-10-2015 - 10-10-2015
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
2 | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub | |
3 | Vanessa Rae Smith | VASM290898 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4 | Maila Walmod | MAWA030691 | Roskilde Gymnastikforening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Filippa Nemeth Madsen | FINE290304 | Københavns Trampolinklub |
Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub | |
2 | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
3 | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub | |
4 | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
5 | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub | |
6 | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7 | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8 | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9 | Martina Dybdahl | MADY041100 | Springteam Nordjylland |
Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Anna Kronborg Haar | ANKR220693 | Københavns Trampolinklub |
Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub | |
2 | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3 | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4 | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. | |
5 | Karoline Bjørk | KABJ200300 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Cecillie Kjærsgaard | CEKJ170500 | Borup IF - Gymnastikafd. | |
6 | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening | |
7 | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening | |
8 | Amalie Pihl Thomsen | AMPI031292 | Strib Udspring & Trampolin |
9 | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Alva Solvang Nørskov | ALNØ050505 | Københavns Trampolinklub |
Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub | |
2 | Signe Vogel Bang | SIVO260302 | Københavns Trampolinklub |
Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub | |
3 | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub | |
4 | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5 | Nynne Peetz | NYPE260303 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6 | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7 | Ella Lind Olesen | ELLI280303 | Odense Gymnastik Forening |
Natalie Steiner Jensen | NAJE080306 | Odense Gymnastik Forening | |
8 | Lea Emilie Madsen | LEMA011103 | Odense Gymnastik Forening |
Nicoline Friis | NIFR250203 | Odense Gymnastik Forening | |
9 | Sofie Holm Damsgaard | SODA300902 | Odense Gymnastik Forening |
Laura Redtz Jensen | LARE271202 | Odense Gymnastik Forening | |
10 | Emma Sandhøj Jørgensen | EMJØ290701 | Strib Udspring & Trampolin |
Emma Stage Hansen | EMHA261004 | Strib Udspring & Trampolin | |
11 | Laura Stage Hansen | LAST300303 | Strib Udspring & Trampolin |
Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin | |
12 | Clara Emile Christensen | CLCH270905 | Springteam Nordjylland |
Emilie Winther Nørgaard | EMWI180904 | Springteam Nordjylland | |
13 | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2 | Jakob Schoppe | JASC110692 | Københavns Trampolinklub |
3 | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
4 | Philip Mynster | PHMY010695 | Københavns Trampolinklub |
5 | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6 | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7 | Tobias Dybdahl Jensen | TOJE270697 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8 | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9 | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10 | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub | |
2 | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub | |
3 | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub | |
4 | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
5 | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6 | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7 | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8 | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9 | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Frederik Christiansen | FRCH220597 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10 | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Silas Veber Busk | SIVE231099 | Københavns Trampolinklub |
Uffe Ehlers | UFEH040175 | Københavns Trampolinklub | |
2 | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3 | Marcus Clausen | MACL161297 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4 | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Mathias Tonnisen Nielsen | MATO140900 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Valdemar Sejr Boolsen | VASE050605 | Københavns Trampolinklub |
2 | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub | |
3 | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
Emil Hindsberg | EMHI140203 | Københavns Trampolinklub | |
4 | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub | |
5 | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub | |
6 | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7 | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8 | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9 | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10 | Frederik Mollerup | FRMO300902 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
11 | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
12 | Magnus Rossander | MARO190302 | Odense Gymnastik Forening |
Andreas Pedersen | ANPE090804 | Odense Gymnastik Forening | |
13 | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
14 | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
Frederik Ranzau Kjølhede | FRRA080306 | Strib Udspring & Trampolin | |
15 | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
Nikolaj Seredyuk Pedersen | NISE220804 | Springteam Nordjylland | |
16 | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
Mathias Menholt Jensen | MAME250801 | Springteam Nordjylland |