Deltagerliste til Trampolin
DanCup 2 - d. 04-05-2013 - 04-05-2013
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
3. | Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Freja Pultz Johansen | FRJO010294 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Naja Maria Hunniche | NAHU210598 | Odense Gymnastik Forening |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Märtens Christensen | EMMÄ060498 | Københavns Trampolinklub |
2. | Cathrine Kaaber Sørensen | CASØ050398 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Marlene Christensen | MACH191098 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Nadia Duelund | NADU050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Kira Ring Andresen | KIAN170397 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Simone Nielsen | SINI020399 | Borup IF - Gymnastikafd. |
10. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Anine Hansen | ANHA110998 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Helene Hollensberg | HEHO170394 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellen Vadstrup | ELVA050801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Felicia Sørensen | FESØ240501 | Københavns Trampolinklub |
5. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
6. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
7. | Mathilde Skaarup-De Marco | MASK270799 | Københavns Trampolinklub |
8. | Sabrina Skourup | SASK020800 | Københavns Trampolinklub |
9. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Kit Høglund | KIHØ271100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Sofie Fuhr Brædder | SOBR271202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | Anna Fogh Jensen | ANJE280699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
18. | Merle Kofoed Hansen | MEHA130700 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
19. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
20. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
21. | Lærke Maahr | LÆMA200400 | Roskilde Gymnastikforening |
22. | Rikke Ammizsbøl Christensen | RIAM131299 | Roskilde Gymnastikforening |
23. | Sanne Jusjong Larsen | SALA021199 | Roskilde Gymnastikforening |
24. | Nanna Olesen | NAOL110880 | Karise Idræts Klub |
25. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Emma Clausen | EMCL251002 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Freja Toke | FRTO010601 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Mathilde Sofie Steinmejer | MASO180303 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Natasja Tranberg | NATR230700 | Odense Gymnastik Forening |
30. | Sarah Emilie Steinmejer | SAST170700 | Odense Gymnastik Forening |
31. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
32. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
33. | Emma Nicoline Christensen | EMCH230100 | Springteam Nordjylland |
34. | Julie Sørensen | JUSØ070604 | Springteam Nordjylland |
35. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
36. | Ann-Kathrine Højgaard Siepmann | ANHØ190102 | IK Skovbakken - Trampolin |
37. | Emilie Krista Højgaard Siepmann | EMHØ310700 | IK Skovbakken - Trampolin |
38. | Nete Danielsen | NEDA171101 | IK Skovbakken - Trampolin |
39. | Nynne Sofie Baasch Madsen | NYMA080202 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
2. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Kasper Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
8. | Tobias Dybdahl | TODY270697 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
2. | Noel Milling Petersen | NOMI190298 | Københavns Trampolinklub |
3. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Emil Czepluch | EMCZ211296 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Jacob Nygaard Knudsen | JAKN170896 | Karise Idræts Klub |
8. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
9. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
10. | Marcus Egge Olsen | MAEG101296 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malthe Lopes Kristiansen | MALO110796 | Københavns Trampolinklub |
2. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ010998 | Københavns Trampolinklub |
3. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Malte Redin | MARE030193 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Sebastian Schwartz | SESC220995 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Stefan Lutzen Lauersen | STLU271098 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
5. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
6. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
7. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
8. | Jonas Vadstrup | JOVA220204 | Københavns Trampolinklub |
9. | Magnus Ortman Hansen | MAHA291099 | Københavns Trampolinklub |
10. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
11. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
12. | Mikkel Rivett | MIRI291000 | Københavns Trampolinklub |
13. | Mikkel Voergaard | MIVO010401 | Københavns Trampolinklub |
14. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
15. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
16. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
17. | Silas Eg Grantsaan | SIEG300800 | Københavns Trampolinklub |
18. | Viktor West Andersen | VIWE180901 | Københavns Trampolinklub |
19. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
20. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
21. | Emil Mogensen | EMMO080900 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
22. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
23. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
24. | Frederik Søgaard | FRSØ031099 | Roskilde Gymnastikforening |
25. | Andreas Borch Grønlund | ANBO060701 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Johan Albjerg | JOAL221199 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Mathias Rubinke | MARU031100 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
30. | Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland |
31. | Mikkel Kristian Jensen | MIJE170201 | Springteam Nordjylland |
32. | Rasmus Thoft Nygaard | RATH010101 | IK Skovbakken - Trampolin |
33. | Asger Hjelm Dall | ASHJ030902 | Ry Gymnastikforening |
34. | Jacob Ladefoged Juhl | JALA010101 | Ry Gymnastikforening |
35. | Joas Thanning Helms | JOTH120602 | Ry Gymnastikforening |
36. | Nicolai Ladefoged Juhl | NILA010103 | Ry Gymnastikforening |