GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DanCup 1 - d. 05-03-2022 - 05-03-2022

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
2. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
3. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
4. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
2. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
3. Ea Bennike Mürsch EAMÜ050309 Roskilde Gymnastikforening
4. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Daniella Holm DAHO220304 Københavns Trampolinklub
2. Elisabeth Muncrief ELMU240505 Københavns Trampolinklub
3. Elvira Keller Steensberg ELKE210407 Københavns Trampolinklub
4. Emilie Lindelykke EMLI300808 Københavns Trampolinklub
5. Emilie My Schwartz-Petersen EMSC281108 Københavns Trampolinklub
6. Kaya Ekelund KAEK230208 Københavns Trampolinklub
7. Line Haase LIHA090807 Københavns Trampolinklub
8. Rebekka Troelsen RETR010708 Københavns Trampolinklub
9. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Alida Flanding ALFL181007 Roskilde Gymnastikforening
11. Isabella Angelina Ihler Hjertholm ISHJ081208 Odense Gymnastik Forening
12. Mathilde Ane Hansen MAAN181007 Højby Skytte & GF
13. Liva Skovbo Carlsen LISK031108 Springteam Nordjylland
14. Lærke Normann LÆNO200408 Springteam Nordjylland
15. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland
16. Sala Toft SATO040108 Helle Teamtramp

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Adrianna Kujawa ADKU270111 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Anna Osterhammel ANOS010610 Odense Gymnastik Forening
4. Lærke Huanqin Lundegaard Mortensen LÆHU130409 Strib Udspring & Trampolin
5. Freja Petersen FRPE010610 Højby Skytte & GF
6. Kara Soley KASO211108 Højby Skytte & GF
7. Winnie Mikkelsen WIMI080309 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
3. Peter Sørensen PESØ231001 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
5. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
6. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
7. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
8. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
9. Valdemar Risak Johansen VAJO131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
3. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
4. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
5. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20
6. Peter Krogh Grande PEKR240808 Springteam Nordjylland
7. Rasmus Krogh Grande RAKR240808 Springteam Nordjylland
8. Rasmus Thoft Nygaard RATH090501 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
2. Johannes Nørfelt JONØ100808 Københavns Trampolinklub
3. Storm Skotte Højlo STHØ311008 Københavns Trampolinklub
4. Rasmus Winther Olsen RAWI230408 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Oliver Rasmussen OLRA040108 Odense Gymnastik Forening
7. William Tegner WITE091007 Strib Udspring & Trampolin
8. Lukas Nørgaard LUNØ061005 TGA20
9. Bastian Gade BAGA180606 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Andreas Møller ANMØ190910 Københavns Trampolinklub
2. Emil Hjorth Beltoft EMHJ281110 Københavns Trampolinklub
3. Frede Boysen FRBO140410 Københavns Trampolinklub
4. Sigurd Ekelund SIEK310710 Københavns Trampolinklub
5. Linus Scott Pedersen LIPE151009 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Oskar Pommergaard OSPO230709 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Victor Blunch Olsen VIOL091109 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Andreas Andersen ANAN270411 Haslev TT
9. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
10. Albert Kjerulf Palm ALPA060910 Odense Gymnastik Forening
11. Daniel Lindal Overgaard DAOV030310 Odense Gymnastik Forening
12. Bertram Udengaard Skannrup BESK280810 Strib Udspring & Trampolin
13. Karl Weinknuff Sørensen KAWE090910 Springteam Nordjylland
14. Oskar Graarup Agerholm OSGR200509 Springteam Nordjylland
15. Cornelius Haugaard COHA300809 IK Skovbakken - Trampolin
16. Mike Ferslev MIFE270910 Helle Teamtramp

 

Dommere

Navn Forening
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Annie Truelsen Københavns Trampolinklub
Bo Tureby Haslev TT
Daniel D. Vidstrup Københavns Trampolinklub
Erik J. Mogensen Odense Gymnastik Forening
Heidi Norberg Højby Skytte & GF
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Lundgren Haslev TT
Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
Siff Pedersen Greve Gymnastik og Trampolin
Susanne Selmer Helle Teamtramp
Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
Uffe Ehlers Springteam Nordjylland

 


© GymDanmark