GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DM U12, U14 og U17 - Synkron - d. 21-11-2020 - 22-11-2020

 

2 Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland Herre Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT

 

U12 Drenge Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Emil Hjorth Beltoft EMHJ281110 Københavns Trampolinklub
Sigurd Ekelund SIEK310710 Københavns Trampolinklub
2 Oscar Secher Jensen OSSE110905 Københavns Trampolinklub
3 August Rauhe Clemmensen AUCL251209 Greve Gymnastik og Trampolin
4 Victor Blunch Olsen VIOL091109 Greve Gymnastik og Trampolin
5 Rasmus Winther Olsen RAWI230408 Greve Gymnastik og Trampolin
Oskar Pommergaard OSPO230709 Greve Gymnastik og Trampolin
6 Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
7 Oliver Rasmussen OLRA040108 Odense Gymnastik Forening
Anders Ladegaard Thorstensen ANTH150108 Odense Gymnastik Forening
8 Rasmus Dan Jensen RAJE271009 Odense Gymnastik Forening
Mika Domaradzki MIDO150310 Odense Gymnastik Forening
9 Albert Kjerulf Palm ALPA060910 Odense Gymnastik Forening
10 Kristian Rasmussen KRRA020808 TGA20
11 Peter Krogh Grande PEKR240808 Springteam Nordjylland
Rasmus Krogh Grande RAKR240808 Springteam Nordjylland
12 Viktor Løth Kjul Brunsvig VI L090209 Springteam Nordjylland

 

U12 Pige Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Kaya Ekelund KAEK230208 Københavns Trampolinklub
2 Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
3 Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
4 Isabella Angelina Ihler Hjertholm ISHJ081208 Odense Gymnastik Forening
Rigmor Frimann Mortensen RIMO010309 Odense Gymnastik Forening
5 Laura Rohde Paulsen LAPA160909 Odense Gymnastik Forening
6 Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland

 

U14 Drenge Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Jonathan Hviid Østergaard JOHV160506 Greve Gymnastik og Trampolin
2 Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
3 Oscar PIngel Hoffmeyer OSHO270206 Greve Gymnastik og Trampolin
4 Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
5 Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
6 Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
7 Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20
8 Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland

 

U14 Pige Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Elvira Keller Steensberg ELKE210407 Københavns Trampolinklub
Nynne Sørensen NYSØ251107 Københavns Trampolinklub
2 Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
3 Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
4 Lea Christine Skovgaard Larsen LESK110306 Roskilde Gymnastikforening
Tilde Schyth TISC250706 Roskilde Gymnastikforening
5 Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
6 Melanie Madsen MEMA210607 TGA20

 

U17 Drenge Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Oscar Secher Jensen OSSE110905 Københavns Trampolinklub
Oskar Baker OSBA100703 Københavns Trampolinklub
2 Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
3 Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
4 Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
5 Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
6 Valdemar Johansen VAJO131204 Vestsjællands Idrætsefterskole
7 Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
8 Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland

 

U17 Pige Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
2 Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
3 Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
4 Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
5 Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin
6 Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

U17B Drenge Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Jonas Ballard JOBA020204 Haslev TT
2 Lukas Nørgaard LUNØ061005 TGA20

 

U17B Pige Synkron

Nr. Navn Licens Forening
1 Amalie  Biehl AMBI300405 Københavns Trampolinklub
Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
2 Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
3 Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
4 Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
Sisse Friis Tvede SITV130305 Roskilde Gymnastikforening

 


© GymDanmark