GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DM U12, U14 og U17 - Individuel - d. 18-09-2021 - 19-09-2021

Senior - Dame

Nr. Navn Licens Forening
1. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - Herre

Nr. Navn Licens Forening
1. Peter Sørensen PESØ231001 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Alexander Lundgren ALLU120402 Haslev TT
4. Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
5. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
6. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
7. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
8. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT

 

U12 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Linus Scott Pedersen LIPE151009 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Oskar Pommergaard OSPO230709 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Victor Blunch Olsen VIOL091109 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
5. Albert Kjerulf Palm ALPA060910 Odense Gymnastik Forening
6. Karl Weinknuff Sørensen KAWE090910 Springteam Nordjylland

 

U12 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Adrianna Kujawa ADKU270111 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Mynte Bøgvad Gjelstrup MYGJ191209 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Ea Bennike Mürsch EAMÜ050309 Roskilde Gymnastikforening
5. Lærke Huanqin Lundegaard Mortensen LÆHU130409 Strib Udspring & Trampolin
6. Amalie Fuglsang Pedersen AMPE270910 Aars Gymnastikforening

 

U14 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
2. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Rasmus Winther Olsen RAWI230408 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Oliver Rasmussen OLRA040108 Odense Gymnastik Forening
5. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
6. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20
7. Peter Krogh Grande PEKR240808 Springteam Nordjylland
8. Rasmus Krogh Grande RAKR240808 Springteam Nordjylland

 

U14 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Nynne Sørensen NYSØ251107 Københavns Trampolinklub
2. Isabella Angelina Ihler Hjertholm ISHJ081208 Odense Gymnastik Forening
3. Melanie Madsen MEMA210607 TGA20
4. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
5. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland
6. Julie Dyrman JUDY080607 Aars Gymnastikforening

 

U17 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
3. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
4. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
5. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
6. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
7. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
8. Valdemar Risak Johansen VAJO131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

U17 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
2. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
3. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
4. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
6. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

U17B - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
3. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
4. Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
5. Lea Christine Skovgaard Larsen LESK110306 Roskilde Gymnastikforening

 

Dommere

Navn Forening
Lars Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Peter Kastrup Madsen Greve Gymnastik og Trampolin

 


© GymDanmark