GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DanCup 3 - d. 05-12-2020 - 05-12-2020

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Marie Brandorff IDBR120803 Københavns Trampolinklub
2. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
3. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
4. Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
5. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Michelle Finderup MIFI160800 Lundtofte Trampolinklub
2. Amalie  Biehl AMBI300405 Københavns Trampolinklub
3. Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
4. Dana Hamadani DAHA220304 Københavns Trampolinklub
5. Katja Dahlsgaard Andersen KADA171005 Københavns Trampolinklub
6. Nicoline Vang-Iversen NIVA190506 Københavns Trampolinklub
7. Nikoline Loller NILO300505 Københavns Trampolinklub
8. Simone Slagslunde SISL160806 Københavns Trampolinklub
9. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
10. Olivia Bech Jensen OLJE260606 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
12. Rebecca Mortensen REMO060603 Haslev TT
13. Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
14. Lea Christine Skovgaard Larsen LESK110306 Roskilde Gymnastikforening
15. Louise Nielsen LONI240899 Roskilde Gymnastikforening
16. Sisse Friis Tvede SITV130305 Roskilde Gymnastikforening
17. Tilde Schyth TISC250706 Roskilde Gymnastikforening
18. Vanilla Dia Gørlitz Jordell VAJO070705 Odense Gymnastik Forening
19. Viktoria Celine Schmidt Jørgensen VIJØ281106 Odense Gymnastik Forening

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Elvira Keller Steensberg ELKE210407 Københavns Trampolinklub
2. Kaya Ekelund KAEK230208 Københavns Trampolinklub
3. Nynne Sørensen NYSØ251107 Københavns Trampolinklub
4. Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Mynte Bøgvad Gjelstrup MYGJ191209 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
9. Victoria Glad VIGL020809 Stillinge IF
10. Isabella Angelina Ihler Hjertholm ISHJ081208 Odense Gymnastik Forening
11. Laura Rohde Paulsen LAPA160909 Odense Gymnastik Forening
12. Rigmor Frimann Mortensen RIMO010309 Odense Gymnastik Forening
13. Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
14. Lærke Huanqin Lundegaard Mortensen LÆHU130409 Strib Udspring & Trampolin
15. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
16. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
2. Oscar Secher Jensen OSSE110905 Københavns Trampolinklub
3. Oskar Baker OSBA100703 Københavns Trampolinklub
4. Silas Veber Busk SIVE231099 Københavns Trampolinklub

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Christopher Strømvig Dreyer CHST041006 Københavns Trampolinklub
3. Daniel Nikitin DANI130905 Københavns Trampolinklub
4. Jonas Skjørringe Jensen JOJE270904 Københavns Trampolinklub
5. Jonathan Hviid Østergaard JOHV160506 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Oscar PIngel Hoffmeyer OSHO270206 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
9. Lukas Nørgaard LUNØ061005 TGA20

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
2. Emil Hjorth Beltoft EMHJ281110 Københavns Trampolinklub
3. Sigurd Ekelund SIEK310710 Københavns Trampolinklub
4. Sigurd Secher Jensen SIJE100209 Københavns Trampolinklub
5. Balder Bjerring Kragelund BABJ270808 Bouncing Tigers 2019
6. Elias Moraitis ELMO110708 Bouncing Tigers 2019
7. Úlfur Stefan Gudjonsson ULGU281107 Bouncing Tigers 2019
8. Oskar Pommergaard OSPO230709 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Rasmus Winther Olsen RAWI230408 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Victor Blunch Olsen VIOL091109 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
12. Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
13. Albert Kjerulf Palm ALPA060910 Odense Gymnastik Forening
14. Konrad Thode KOTH200708 Odense Gymnastik Forening
15. Oliver Rasmussen OLRA040108 Odense Gymnastik Forening
16. William Tegner WITE091007 Strib Udspring & Trampolin
17. Peter Krogh Grande PEKR240808 Springteam Nordjylland
18. Rasmus Krogh Grande RAKR240808 Springteam Nordjylland
19. Viktor Løth Kjul Brunsvig VI L090209 Springteam Nordjylland

 

Dommere

Navn Forening
Allan Laursen Lundtofte Trampolinklub
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Dea Gyllenborg Haslev TT
Kion Larsen (Teknik) Strib Udspring & Trampolin
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
martina dybdahl Springteam Nordjylland
Siff Pedersen Greve Gymnastik og Trampolin
Stine Mørkeberg Odense Gymnastik Forening

 


© GymDanmark