GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DanCamp 1 - Haslev (En dags camp) - d. 03-10-2020 - 03-10-2020

2. Victoria Rose VIRO040708 Stillinge IF Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
2. Smilla Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
3. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
4. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
2. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
3. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
4. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Olivia Bech Jensen OLJE260606 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
4. Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
5. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
6. Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
7. Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
8. Lea Christine Skovgaard Larsen LESK110306 Roskilde Gymnastikforening
9. Louise Nielsen LONI240899 Roskilde Gymnastikforening
10. Sisse Friis Tvede SITV130305 Roskilde Gymnastikforening

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mynte Bøgvad Gjelstrup MYGJ191209 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Christine Tinggaard Nielsen CHTI180508 Højby Skytte & GF
6. Freja Petersen FRPE010610 Højby Skytte & GF
7. Kara Soley KASO211108 Højby Skytte & GF
8. Mathilde Ane Hansen MAAN181007 Højby Skytte & GF
9. Mathilde Lykke Nielsen MALY040307 Højby Skytte & GF
10. Melanie Madsen MEMA210607 TGA20
11. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
12. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
3. Alexander Lundgren ALLU120402 Haslev TT
4. Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
5. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
6. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
7. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
8. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
9. Jonas Ballard JOBA020204 Vestsjællands Idrætsefterskole
10. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
11. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alexander Ballan ALBA150205 Københavns Trampolinklub
2. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
6. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
7. Valdemar Johansen VAJO131204 Vestsjællands Idrætsefterskole
8. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20
9. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Jonas Skjørringe Jensen JOJE270904 Københavns Trampolinklub
2. Oscar PIngel Hoffmeyer OSHO270206 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
5. Fredrik Zielinski FRZI210102 Stillinge IF
6. Lukas Nørgaard LUNØ061005 TGA20

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
3. Úlfur Stefan Gudjonsson ULGU281107 Bouncing Tigers 2019
4. Victor Blunch Olsen VIOL091109 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
6. Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
7. Jeppe Skov-Løvendahl JEKR301107 Stillinge IF
8. Tobias Thrane TOTH060410 Højby Skytte & GF
9. Peter Krogh Grande PEKR240808 Springteam Nordjylland
10. Rasmus Krogh Grande RAKR240808 Springteam Nordjylland
11. Viktor Løth Kjul Brunsvig VI L090209 Springteam Nordjylland

 

Dommere

Navn Forening
Allan Laursen Lundtofte Trampolinklub
Anette Dalsten Haslev TT
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Kronborg Haar Københavns Trampolinklub
Freya Guillaume Haslev TT
Heidi Norberg Højby Skytte & GF
Katja Vandsted Roskilde Gymnastikforening
Katja Vandsted Roskilde Gymnastikforening
Kim Olavi Københavns Trampolinklub
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Laura Orthmann Højby Skytte & GF
Linda Fredensborg Møller TGA20
Maiken Petersen Greve Gymnastik og Trampolin
Nicki Dehn Haslev TT
Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
Tobias Dybdahl Springteam Nordjylland
Uffe Ehlers Bouncing Tigers 2019
XX Greve Gymnastik og Trampolin

 


© GymDanmark