GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DanCup 1 - d. 29-02-2020 - 29-02-2020

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
2. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
3. Smila Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
4. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
5. Peter Sørensen PESØ231001 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin
3. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie  Biehl AMBI300405 Københavns Trampolinklub
2. Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
3. Clara Lund CLLU041206 Københavns Trampolinklub
4. Elisabeth Muncrief ELMU240505 Københavns Trampolinklub
5. Katja Dahlsgaard Andersen KADA171005 Københavns Trampolinklub
6. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
7. Liva Mei Halkier Thomsen LIHA210204 Københavns Trampolinklub
8. Nicoline Vang Iversen NIVA190506 Københavns Trampolinklub
9. Nikoline Loller NILO300505 Københavns Trampolinklub
10. Nora Bataju Rohde NOBA020804 Københavns Trampolinklub
11. Simone Slagslunde SISL160806 Københavns Trampolinklub
12. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
13. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Emilie Mondrup EMMO160104 Greve Gymnastik og Trampolin
15. Louise Nielsen LONI240899 Greve Gymnastik og Trampolin
16. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
17. Freyja Cramer Larsen FRLA030906 Haslev TT
18. Ida Jannerup IDJA070403 Haslev TT
19. Ida Kristensen IDKR130204 Haslev TT
20. Johanne Rasmine Hansen JOHA131006 Haslev TT
21. Mathilde Bech Andersen MAAN220405 Haslev TT
22. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
23. Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
24. Bella-olivia Jægergaard Nielsen BENI090604 Roskilde Gymnastikforening
25. Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
26. Frida Bjerring FRBJ311204 Roskilde Gymnastikforening
27. Sisse Friis Tvede SITV130305 Roskilde Gymnastikforening
28. Michelle Finderup MIFI160800 Stillinge IF
29. Frida Frost Dunker FRDU210806 Trampolinklubben Viben
30. Kamilla Hertzberg KAHE291105 Trampolinklubben Viben
31. Mia Søndergaard MISØ240705 Trampolinklubben Viben
32. Caroline Hitz CAHI090105 Borup Trampolin Klub
33. Emma Sørensen EMSØ190206 Odense Gymnastik Forening
34. Freja Mølgaard FRMØ271105 Odense Gymnastik Forening
35. Marinella C. Mygind Jesseen MAJE250605 Odense Gymnastik Forening
36. Vanilla Dia Gørlitz Jordell VAJO070705 Odense Gymnastik Forening
37. Viktoria Celine Schmidt Jørgensen VIJØ281106 Odense Gymnastik Forening
38. Vilma Beck-Ohmsen VIBE111106 Odense Gymnastik Forening
39. Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Andrea Norsker Folke ANFO040307 Københavns Trampolinklub
2. Elvira Keller Steensberg ELKE210407 Københavns Trampolinklub
3. Nynne Sørensen NYSØ251107 Københavns Trampolinklub
4. Vigga Mathiesen VIMA300907 Københavns Trampolinklub
5. Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Frederik Auchenberg FRAU281107 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Matilde Scagensstierne MASC081107 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Mynte Bøgvad Gjelstrup MYBØ191209 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Sarah Biehl Nielander SABI190808 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
13. Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
14. Emma Nørgaard Høgsbro EMNØ170507 Roskilde Gymnastikforening
15. Victoria Glad VIGL020809 Stillinge IF
16. Emma Rohde Paulsen EMRH090207 Odense Gymnastik Forening
17. Isabella Angelina Ihler Hjertholm ISHJ081208 Odense Gymnastik Forening
18. Josefine K. Rasmussen JORA090207 Odense Gymnastik Forening
19. Laura Rohde Paulsen LAPA160909 Odense Gymnastik Forening
20. Rigmor Frimann Mortensen RIMO010309 Odense Gymnastik Forening
21. Signe Storm SIST170807 Odense Gymnastik Forening
22. Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
23. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
24. Nanna Gjøderum Koch NAGJ040308 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
2. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
3. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
4. Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
5. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
6. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Alexander Ballan ALBA150205 Københavns Trampolinklub
3. Oscar Secher Jensen OSJE110905 Københavns Trampolinklub
4. Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
6. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
7. Mikkel Heidelbach MIHE261104 Odense Gymnastik Forening
8. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
9. Rasmus Thoft Nygaard RATH090501 IK Skovbakken - Trampolin
10. Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Christopher Strømvig Dreyer CHST041006 Københavns Trampolinklub
2. Daniel Nikitin DANI130905 Københavns Trampolinklub
3. Emil Schæffer Kongensgaard EMKO060905 Københavns Trampolinklub
4. Jonas Skjørringe Jensen JOJE270904 Københavns Trampolinklub
5. Sylvester Presmann SYPR010910 Københavns Trampolinklub
6. Thor Koltze THKO050606 Københavns Trampolinklub
7. Frederik Pedersen FRPE020806 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Gustav Kildetoft Schultz GUKI080706 Haslev TT
11. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
12. Lukas Müller LUMÜ240904 Haslev TT
13. Mads Kristensen MAKR031206 Haslev TT
14. Magnus Frederiksen MAFR280906 Haslev TT
15. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
16. Marcus Jensen MAJE050701 Haslev TT
17. Nikolaj Laursen NILA260905 Haslev TT
18. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
19. William Andersen WIAN031006 Haslev TT
20. Johannes Præst Vinter Pedersen JOPE310806 Odense Gymnastik Forening
21. Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin
22. Alexander Hansen ALHA230206 Vejen GF

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
3. Oliver Vibild Jakobsen OLJA040607 Lundtofte Trampolinklub
4. Max Eg Rahbek MAEG140907 Københavns Trampolinklub
5. Sigurd Ekelund SIEK310710 Københavns Trampolinklub
6. Sigurd Secher SISE100209 Københavns Trampolinklub
7. William Hugo Winther WIWI150208 Københavns Trampolinklub
8. Malte Thostrup MATH090807 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Mikkel Pedersen MIPE030809 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Oskar Pommergaard OSPO230709 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Anders Christian Dalsgaard Rasmussen ANRA111007 Haslev TT
13. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
14. Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
15. Jeppe Kristensen JEKR301107 Stillinge IF
16. Albert Kjerulf Palm ALPA060910 Odense Gymnastik Forening
17. Carl Christian Odgaard CAOD091007 Odense Gymnastik Forening
18. Mika Domaradzki MIDO150310 Odense Gymnastik Forening
19. Rasmus Dan Jensen RAJE271009 Odense Gymnastik Forening
20. William Gyldenkrone WIGY300707 Odense Gymnastik Forening
21. Carl Meldgaard Rechnitzer CARE180608 Strib Udspring & Trampolin
22. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
23. William Tegner WITE091007 Strib Udspring & Trampolin
24. Kristian Rasmussen KRRA020808 Glamsbjerg Trampolinklub 2000
25. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 Glamsbjerg Trampolinklub 2000
26. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland

 

Dommere

Navn Forening
Alexander Lundgren, DD Haslev TT
Anders Christiansen Haslev TT
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Annie Truelsen Københavns Trampolinklub
Bo Zierau Københavns Trampolinklub
Dea Gyllenborg Haslev TT
Erik J. Mogensen Odense Gymnastik Forening
Karina Kruse Vestergaard Strib Udspring & Trampolin
Kim Olavi Københavns Trampolinklub
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Marianne Knudsgaard Lundtofte Trampolinklub
Peter Kastrup Madsen Greve Gymnastik og Trampolin
Siff Pedersen Greve Gymnastik og Trampolin
Sonja Klingenbjerg Odense Gymnastik Forening
Stine Mørkeberg Odense Gymnastik Forening
Svitlana Springteam Nordjylland
Søren Lundgren Haslev TT

 


© GymDanmark