Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1 område 2 - d. 24-11-2019 - 24-11-2019
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Christian Rosengren | CHRO070804 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Lukas Müller | LUMÜ240904 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Bella-olivia Jægergaard Nielsen | BENI090604 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Emmelie Nilsen | EMNI250605 | Stillinge IF |
10. | Frederik Lyremark Zielinski Olsson | FRLY210102 | Stillinge IF |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Michelle Finderup | MIFI160800 | Stillinge IF |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Silja Bendix | SIBE301104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Ida Kristensen | IDKR130204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Perticai | ANPE080606 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Karl Frobian Banas | KABA170507 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Oliver Vibild Jakobsen | OLJA040607 | Lundtofte Trampolinklub |
4. | Celina Thygesen | CETH280609 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Emilie Siersbøl Marke | EMMA050108 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Frederik Auchenberg | FRAU281107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Joshua Mourre-Willumsen | JOMO201007 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Maia Hansen | MAHA210110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Malte Thostrup | MATH090807 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Matilde Scagensstierne | MASC081107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Olivia Bech Jensen | OLJE260606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Charlotte Olstad Grann Hyldig | CHHY190705 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
16. | Emma Nørgaard Høgsbro | EMNØ170507 | Roskilde Gymnastikforening |
17. | Filippa Plæhn | FIPL010605 | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sandra Lauritzen | SALA150207 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Sofia Philips Cere | SOCE201006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Freyja Cramer Larsen | FRLA030906 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Alida Flanding | ALFL181007 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Tilde Schyth | TISC250706 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Villads Brundert Hansen | VIBR220607 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Jeppe Kristensen | JEKR301107 | Stillinge IF |
8. | Selma Hansen | SEHA040905 | Stillinge IF |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Rudbeck Marslew | EMRU040108 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Sally Midjord Gaules | SAMI030408 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Sirid Hedegaard Jespersen | SIHE310109 | Lundtofte Trampolinklub |
4. | Aya Mathilde Gilberg Helenius | AYHE180905 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Catinka ZhiZhen Haagensen | CAHA200308 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Ida Marie Rolandsen | IDRO170907 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Milla Stacia Fennet | MIFE061207 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Oliver Friis Brædder | OLBR090608 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Rie Skou Andreassen | RIAN240606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Rune Leisten | RULE261006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Sarah Biehl Nielander | SABI190808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Thomas Hvidsteen | THHV171006 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Gustav Kildetoft Schultz | GUKI080706 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
14. | Mads Kristensen | MAKR031206 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
15. | Malou Kruuse Nielsen | MAKR200405 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
16. | Mathilde Bech Andersen | MAAN220405 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Hjalte Uldal | HJUL240409 | Roskilde Gymnastikforening |
18. | Maja Matzen | MAMA011107 | Roskilde Gymnastikforening |
19. | Maja Hollænder | MAHO200208 | Stillinge IF |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Filippa Gerlach | FIGE140709 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Maja Sofie Fledelius | MAFL160308 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Victoria Dock | VIDO210409 | Lundtofte Trampolinklub |
4. | Emilie Høgsted | EMHØ150808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Fionia Seymour Sidenius | FISI020609 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Hannah Aagaard Bondesen | HABO020808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Sissel Flydal | SIFL161009 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Klara Schmidt | KLSC250607 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Anna-Lucca Plæhn | ANPL180608 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Frederikke Holmgaard | FRHO291006 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Celine Pedersen | CEPE030509 | Stillinge IF |
12. | Johanne Egede | JOEG270908 | Stillinge IF |
13. | Josefine Nielsen | JONI300310 | Stillinge IF |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Leisten | ALLE060511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Andreas Borup | ANBO111111 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Emily Marie Bangsgaard | EMBA290711 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malak Jayyousi | MAJA170511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mikkel Pedersen | MIPE030809 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Mynte Bøgvad Gjelstrup | MYBØ191209 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Oskar Pommergaard | OSPO230709 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Signe Christiansen | SICH150709 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Simone Lundsgaard Hansen | SILU300110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Victor Blunch Olsen | VIOL091109 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | William Dam | WIDA031110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Asta Sylvest Egdal | ASEG071109 | Roskilde Gymnastikforening |
13. | Ida Cecilie Heinsen | IDHE130308 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Joanna Tinggaard Klaiber | JOKL300907 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Josefine Overmark | JOOV291109 | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Annabel Rytoft | ANRY240310 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Elisa Siggaard | ELSI040910 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Frida Lund | FRLU180510 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Liva Pintos | LIPI070110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Lærke Kristiansen | LÆKR250210 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Mia Naledi Lund | MILU220110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Nicklas Hilltoft | NIHI220811 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Noah Bach | NOBA270511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Katja Bartenschlager Pedersen | KABA070711 | Stillinge IF |
10. | Laura Veilmark | LAVE270813 | Stillinge IF |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Bella Celina Loose Olsen | BEOL020115 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Charlie Marie Hven Markmann | CHMA230214 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Ella Rosa Andresen | ELAN060215 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Ida Dalgaard Kristensen | IDKR160215 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Malou Bring Topp Ficher | MAFI250712 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Marta Bech Agerbo | MAAG020413 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Mathias Dam | MADA240413 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Milas Bach | MIBA250913 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Muhammed Jayyousi | MUJA011113 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Nicolas Lindegaard | NILI070712 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Nora Nicoline Loose Olsen | NOOL060515 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Sofie Jelstrup Albjerg | SOAL140813 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Jonathan Kejser | JOKE160113 | Roskilde Gymnastikforening |
14. | Makaya Bach Ølgaard | MAØL131213 | Roskilde Gymnastikforening |
15. | Sofia Bjerring Romme | SORO210812 | Roskilde Gymnastikforening |
Dommere
Navn | Forening |
Allan Laursen | Stillinge IF |
Anton Bendsen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Jørgen LInd | Greve Gymnastik og Trampolin |
Katja Vandsted | Roskilde Gymnastikforening |
Kenneth Didriksen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |
Marianne Knudsgaard | Lundtofte Trampolinklub |
Nadia Duelund | Greve Gymnastik og Trampolin |