Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 2, individuelt - d. 28-04-2019 - 28-04-2019
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Lundsgaard Hansen | CELU140304 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emilie Mondrup | EMMO160104 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Mads Glatz | MAGL050705 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Bjarke Sørensen | BJSØ101202 | Stillinge IF |
5. | Maja Jensen | MAJE130501 | Stillinge IF |
6. | Theis Jensen | THJE290103 | Stillinge IF |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Luca Orsini | LUOR240706 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Mads Dolang | MADO280704 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEWA111105 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Andrea-Evelina vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Bella-olivia Jægergaard Nielsen | BENI090604 | Roskilde Gymnastikforening |
9. | Charlotte Olstad Grann Hyldig | CHHY190705 | Roskilde Gymnastikforening |
10. | Frida Bjerring | FRBJ311204 | Roskilde Gymnastikforening |
11. | Simon Hedengran Jensen | SIHE121200 | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Baun | CEBA110703 | Stillinge IF |
2. | Fredrik Zielinski | FRZI210102 | Stillinge IF |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederik Pedersen | FRPE020806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Mathias Gemynthe | MAGE231107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Ea Bennike Mürsch | EABE050309 | Roskilde Gymnastikforening |
4. | Emma Nørgaard Høgsbro | EMNØ170507 | Roskilde Gymnastikforening |
5. | Caroline Hitz | CAHI090105 | Borup IF - Gymnastikafd. |
6. | Luna Elmbirk | LUEL300507 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sisse Friis Tvede | SITV130305 | Roskilde Gymnastikforening |
2. | Villads Brundert Hansen | VIBR220607 | Roskilde Gymnastikforening |
3. | Emmelie Nilsen | EMNI250605 | Stillinge IF |
4. | Alberte Bødtker Tvede Holm | ALBØ160307 | Borup IF - Gymnastikafd. |
5. | Naja Sofie Abildå | NASO181006 | Borup IF - Gymnastikafd. |
6. | Sille Roos Æbelø | SIRO071206 | Borup IF - Gymnastikafd. |
7. | Sofie Gadegaard | SOGA190808 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Aya Mathilde Gilberg Helenius | AYHE180905 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emilie Siersbøl Marke | EMMA050108 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Matilde Scagensstierne | MASC081107 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Milla Stacia Fennet | MIFE061207 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Anna-Lucca Plæhn | ANPL180608 | Roskilde Gymnastikforening |
6. | Cecilie Lindegaard Sneftrup | CELI280608 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Ida Cecilie Heinsen | IDHE130308 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Christian Sundman | CHSU060107 | Stillinge IF |
9. | Freya Magnussen | FRMA220105 | Stillinge IF |
10. | Sara Madsen | SAMA310506 | Stillinge IF |
11. | Selma Hansen | SEHA040905 | Stillinge IF |
12. | Esther Wind | ESWI110607 | Borup IF - Gymnastikafd. |
13. | Marie Fjordbak | MAFJ210907 | Borup IF - Gymnastikafd. |
14. | Xenia Wolff-Petersen | XEWO300907 | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Catinka ZhiZhen Haagensen | CAHA200308 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Isabella Blicher Scharstein | ISSC070806 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Kristian Risager Jensen | KRJE290606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Oliver Friis Brædder | OLBR090608 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Rie Skou Andreassen | RIAN240606 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Sarah Biehl Nielander | SANI190808 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Vanessa Mizerska | VAMI071209 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Celine Pedersen | CEPE030509 | Stillinge IF |
9. | Emma Hansen | EMHA031006 | Stillinge IF |
10. | Jeppe Kristensen | JEKR301107 | Stillinge IF |
11. | Josefine Nielsen | JONI300310 | Stillinge IF |
12. | Karla Flindtholt | KAFL150710 | Stillinge IF |
13. | Sofia Pedersen | SOPE010806 | Stillinge IF |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Maia Hansen | MAHA210110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Mynte Bøgvad Gjelstrup | MYBØ191209 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Signe Christiansen | SICH150709 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Simone Lundsgaard Hansen | SIHA300110 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alex Leisten | ALLE060511 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Emily Marie Bangsgaard | EMBA290711 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Maja Mizerska | MAMI150211 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Zille Marie Gilberg Helenius | ZIGI080310 | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Nicolas Lindegaard | NILI070712 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Sofia Bjerring Romme | SORO210812 | Roskilde Gymnastikforening |
Dommere
Navn | Forening |
? | Greve Gymnastik og Trampolin |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Katja Vandsted | Roskilde Gymnastikforening |
Kenneth Piral Didriksen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Lars Walmod | Roskilde Gymnastikforening |