GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DanCamp 2 - d. 07-12-2019 - 08-12-2019

Senior - Dame

Nr. Navn Licens Forening
1. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub

 

Senior - Herre

Nr. Navn Licens Forening
1. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
2. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
3. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
4. Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
5. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland
6. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland
7. Rasmus Thoft Nygaard RATH090501 IK Skovbakken - Trampolin

 

U12 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
2. Oliver Vibild Jakobsen OLJA040607 Lundtofte Trampolinklub
3. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
4. Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
5. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
6. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20

 

U12 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mynte Bøgvad Gjelstrup MYBØ191209 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
6. Zahra Frandsen ZAFR310107 TGA20
7. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
8. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland
9. Nanna Gjøderum Koch NAGJ040308 Springteam Nordjylland

 

U14 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Asger Storm Skovbak ASSK180806 Bouncing Tigers 2019
3. Benjamin Matthews BEMA200906 Bouncing Tigers 2019
4. Frederik Auchenberg FRAU281107 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Joshua Mourre-Willumsen JOMO201007 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Malte Thostrup MATH090807 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
10. Magnus Frederiksen MAFR280906 Haslev TT
11. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
12. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
13. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
14. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland
15. Bastian Gade BAGA180606 IK Skovbakken - Trampolin
16. Isak Faber ISFA110906 IK Skovbakken - Trampolin

 

U14 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
2. Clara Lund CLLU041206 Københavns Trampolinklub
3. Nicoline Vang Iversen NIVA190506 Københavns Trampolinklub
4. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
5. Matilde Scagensstierne MASC081107 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Olivia Bech Jensen OLJE260606 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
8. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
9. Mathilde Lykke Nielsen MALY040307 Højby Skytte & GF
10. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

U17 - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Alexander Ballan ALBA150205 Københavns Trampolinklub
3. Oscar Secher Jensen OSJE110905 Københavns Trampolinklub
4. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
6. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
7. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
8. Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

U17 - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Marie Brandorff IDBR120803 Københavns Trampolinklub
2. Katja Dahlsgaard Andersen KADA171005 Københavns Trampolinklub
3. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
4. Smila Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
5. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
6. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin
8. Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland

 

U17B - Drenge

Nr. Navn Licens Forening
1. Daniel Nikitin DANI130905 Københavns Trampolinklub
2. Emil Schæffer Kongensgaard EMKO060905 Københavns Trampolinklub
3. Frederik Nannerup Kirckhoff FRNA031104 Københavns Trampolinklub
4. Jonas Skjørringe Jensen JOJE270904 Københavns Trampolinklub
5. Jonas Ballard JOBA020204 Højby Skytte & GF
6. Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin

 

U17B - Piger

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie  Biehl AMBI300405 Københavns Trampolinklub
2. Elisabeth Muncrief ELMU240505 Københavns Trampolinklub
3. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
4. Nikoline Loller NILO300505 Københavns Trampolinklub
5. Nora Bataju Rohde NOBA020804 Københavns Trampolinklub
6. Silke Frøkjær SIFR190804 Københavns Trampolinklub
7. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Dommere

Navn Forening
Carl Emil Springteam Nordjylland
Heidi Norberg Højby Skytte & GF
Laura Orthmann Andersen Højby Skytte & GF
Svitlana Springteam Nordjylland
Uffe Ehlers Bouncing Tigers 2019

 


© GymDanmark