GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

DanCup 3 - d. 16-11-2019 - 16-11-2019

Dame A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
2. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
3. Smila Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
4. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub

 

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Marie Brandorff IDBR120803 Københavns Trampolinklub
2. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Bella-olivia Jægergaard Nielsen BENI090604 Roskilde Gymnastikforening
4. Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie  Biehl AMBI300405 Københavns Trampolinklub
2. Elisabeth Muncrief ELMU240505 Københavns Trampolinklub
3. Katja Dahlsgaard Andersen KADA171005 Københavns Trampolinklub
4. Lana Skjalm-Rasmussen LASK150105 Københavns Trampolinklub
5. Liva Mei Halkier Thomsen LIHA210204 Københavns Trampolinklub
6. Nikoline Loller NILO300505 Københavns Trampolinklub
7. Silke Frøkjær SIFR190804 Københavns Trampolinklub
8. Sophie Wijngaard Plougsbæk SOWI090705 Københavns Trampolinklub
9. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Emilie Mondrup EMMO160104 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Louise Nielsen LONI240899 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Emmelie Birkemark Bjerregaard Nielsen EMBI250605 Haslev TT
13. Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
14. Frida Bjerring FRBJ311204 Roskilde Gymnastikforening
15. Sisse Friis Tvede SITV130305 Roskilde Gymnastikforening
16. Marinella C. Mygind Jesseen MAJE250605 Odense Gymnastik Forening
17. Vanilla Dia Gørlitz Jordell VAJO070705 Odense Gymnastik Forening
18. Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland
19. Henriette Toft Mogensen HEMO121106 Vejen GF
20. Mia Fjord MIFJ291205 Vejen GF

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Carla Ewald Riecke CARI121106 Københavns Trampolinklub
2. Clara Lund CLLU041206 Københavns Trampolinklub
3. Nicoline Vang Iversen NIVA190506 Københavns Trampolinklub
4. Victoria Vangsgaard Hesselberg VIHE240106 Københavns Trampolinklub
5. Vigga Mathiesen VIMA300907 Københavns Trampolinklub
6. Celina Thygesen CETH280609 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Emilie Siersbøl Marke EMMA050108 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Maia Hansen MAHA210110 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Matilde Scagensstierne MASC081107 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Olivia Bech Jensen OLJE260606 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Johanne Rasmine Hansen JOHA131006 Haslev TT
12. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
13. Alida Flanding ALFL181007 Roskilde Gymnastikforening
14. Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
15. Ea Bennike Mürsch EABE050309 Roskilde Gymnastikforening
16. Emma Sørensen EMSØ190206 Odense Gymnastik Forening
17. Emma Rohde Paulsen EMRH090207 Odense Gymnastik Forening
18. Josefine K. Rasmussen JORA090207 Odense Gymnastik Forening
19. Laura Rohde Paulsen LAPA160909 Odense Gymnastik Forening
20. Paula Murane PAMU071107 Odense Gymnastik Forening
21. Signe Storm SIST170807 Odense Gymnastik Forening
22. Viktoria Celine Schmidt Jørgensen VIJØ281106 Odense Gymnastik Forening
23. Vilma Beck-Ohmsen VIBE111106 Odense Gymnastik Forening
24. Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
25. Mathilde Lykke Nielsen MALY040307 Højby Skytte & GF
26. Zahra Frandsen ZAFR310107 TGA20
27. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
28. Nanna Gjøderum Koch NAGJ040308 Springteam Nordjylland
29. Vilde Steen VIST051107 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
2. Anton Bendsen ANBE201294 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
4. Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
5. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Alexander Ballan ALBA150205 Københavns Trampolinklub
3. Oscar Secher Jensen OSJE110905 Københavns Trampolinklub
4. Elias Østergaard ELØS261103 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
9. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
10. Mikkel Heidelbach MIHE261104 Odense Gymnastik Forening
11. Emil Jakobsen EMJA300701 Strib Udspring & Trampolin
12. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
13. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
14. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
15. Rasmus Thoft Nygaard RATH090501 IK Skovbakken - Trampolin
16. Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Daniel Nikitin DANI130905 Københavns Trampolinklub
2. Frederik Nannerup Kirckhoff FRNA031104 Københavns Trampolinklub
3. Jonas Skjørringe Jensen JOJE270904 Københavns Trampolinklub
4. Viktor Kjelnæs Funch VIKJ010605 Københavns Trampolinklub
5. Nikolaj Laursen NILA260905 Haslev TT
6. Jens Tinggaard JETI310800 Odense Gymnastik Forening
7. Jonas Ballard JOBA020204 Højby Skytte & GF
8. Lukas Nørgaard LUNØ061005 TGA20
9. Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin
10. Alexander Hansen ALHA230206 Vejen GF

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
3. Oliver Vibild Jakobsen OLJA040607 Lundtofte Trampolinklub
4. Christopher Strømvig Dreyer CHST041006 Københavns Trampolinklub
5. Thor Koltze THKO050606 Københavns Trampolinklub
6. Benjamin Matthews BEMA200906 Bouncing Tigers 2019
7. Ulfur Stefan Gudjonsson ULGU281107 Bouncing Tigers 2019
8. Frederik Auchenberg FRAU281107 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Frederik Pedersen FRPE020806 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Joshua Mourre-Willumsen JOMO201007 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Malte Thostrup MATH090807 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
13. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
14. Magnus Frederiksen MAFR280906 Haslev TT
15. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
16. Oliver T. Dalsten OLTD110410 Haslev TT
17. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
18. Thor Pedersen THPE110107 Haslev TT
19. William Andersen WIAN031006 Haslev TT
20. Carl Christian Odgaard CAOD091007 Odense Gymnastik Forening
21. William Gyldenkrone WIGY300707 Odense Gymnastik Forening
22. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
23. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 TGA20
24. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland
25. Bastian Gade BAGA180606 IK Skovbakken - Trampolin
26. Jonas Groth JOGR190207 Ørum/Daugård Motion

 

Dommere

Navn Forening
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Annie Truelsen Københavns Trampolinklub
Bo Tureby Haslev TT
Bo Zierau TGA20
Daniel Vidstrup Københavns Trampolinklub
Harald Toft Københavns Trampolinklub
Heidi Norberg Højby Skytte & GF
Karina Kruse Vestergaard Strib Udspring & Trampolin
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Mariann Holmslykke IK Skovbakken - Trampolin
Marianne Knudsgaard Lundtofte Trampolinklub
Stine Mørkeberg Odense Gymnastik Forening
Svitlana Springteam Nordjylland
TBA Haslev TT
Tina Truelsen Københavns Trampolinklub

 


© GymDanmark