GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DanCamp 1 - d. 22-06-2019 - 22-06-2019

Dame B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
2. Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
3. Marie Jensen MAJE170305 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Emmelie Laugesen EMLA101202 Haslev TT
5. Thea Kruse Larsen THLA160404 Strib Udspring & Trampolin
6. Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland

 

Dame C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Nikoline Loller NILO300505 Københavns Trampolinklub
2. Cecilie Lundsgaard Hansen CELU140304 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Louise Nielsen LONI240899 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Rebekka Senika Andersen REAN230704 Haslev TT
5. Xenia Van Overeem XEVA041005 Haslev TT
6. Emma Sørensen EMSØ190206 Odense Gymnastik Forening
7. Vanilla Dia Gørlitz Jordell VAJO070705 Odense Gymnastik Forening
8. Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland
9. Silje Rask Kegel SIRA090106 Springteam Nordjylland

 

Dame D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Carla Ewald Riecke CAEW121106 Københavns Trampolinklub
2. Sofie Steen Johansen SOJO241106 Haslev TT
3. Emma Rohde Paulsen EMRH090207 Odense Gymnastik Forening
4. Josefine K. Rasmussen JORA090207 Odense Gymnastik Forening
5. Laura Rohde Paulsen LAPA160909 Odense Gymnastik Forening
6. Paula Murane PAMU071107 Odense Gymnastik Forening
7. Signe Storm SIST170807 Odense Gymnastik Forening
8. Cecilie Munck Nielsen CENI070207 Strib Udspring & Trampolin
9. Astrid Marie Haumann-Philipsen ASHA090908 Springteam Nordjylland
10. Julie Signe Mørk Thomsen JUMØ220407 Springteam Nordjylland
11. Mollie Bønneland Maysfelt MOBØ241108 Springteam Nordjylland
12. Nanna Gjøderum Koch NAGJ040308 Springteam Nordjylland
13. Nicoline Kragh Nielsen NIKR190308 Springteam Nordjylland
14. Vilde Steen VIST051107 Springteam Nordjylland

 

Herre A Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
2. Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
3. Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
4. Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
5. Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland

 

Herre B Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lucas Ruben Laurent LULA150403 Lundtofte Trampolinklub
2. Oscar Secher Jensen OSJE110905 Københavns Trampolinklub
3. Luca Orsini LUOR240706 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
6. Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
7. Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
8. Mikkel Heidelbach MIHE261104 Odense Gymnastik Forening
9. Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Strib Udspring & Trampolin
10. Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
11. Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
12. Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

 

Herre C Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alexander S. Ballan ALS.150205 Københavns Trampolinklub
2. Frederik Nannerup Kirckhoff FRNA031104 Københavns Trampolinklub

 

Herre D Individuel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anton Perticai ANPE080606 Lundtofte Trampolinklub
2. Karl Frobian Banas KABA170507 Lundtofte Trampolinklub
3. Frederik Pedersen FRPE020806 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Malthe Ledstrup MALE140906 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Mathias Gemynthe MAGE231107 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Sebastian Værnhøj Waltoft SEWA111105 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Johannes Stougaard JOST201106 Haslev TT
8. magnus Frederiksen MAFR280906 Haslev TT
9. Malte Breinholt Jensen MABR011006 Haslev TT
10. Nikolaj Laursen NILA260905 Haslev TT
11. Patrick Nyboe PANY270206 Haslev TT
12. William Gyldenkrone WIGY300707 Odense Gymnastik Forening
13. Victor Mulberg VIMU290707 Strib Udspring & Trampolin
14. Ryan Fredensborg Møller RYFR140807 Glamsbjerg Trampolinklub 2000
15. Lucas Jürgensen LUJÜ290906 Springteam Nordjylland

 

Dommere

Navn Forening
Kim Olavi Københavns Trampolinklub
Linda Glamsbjerg Trampolinklub 2000
Maiken Petersen Greve Gymnastik og Trampolin
Marcus Egge Olsen Springteam Nordjylland
Siff Pedersen Greve Gymnastik og Trampolin
Svitlana Pedersen Springteam Nordjylland
Tina Nørskov Københavns Trampolinklub

 


© GymDanmark