Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 2, Område 3 Individuelt - d. 29-01-2017 - 29-01-2017
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Hollmann Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Emil Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emilie Gade Kaas | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kristoffer Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Louise Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Magnus Rossander | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Pernille Juhl Mogensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Sofie Lundorff-Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Emil Jakobsen | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Bo Zierau | TGA20 | |
12. | Cecilie Skaarup Andersen | TGA20 | |
13. | Villiam J Hansen | TGA20 |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Katrine Murrekilde | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Noah Fabian Hilt | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Sarah Espenhain | Strib Udspring & Trampolin | |
4. | Anna Belitz | Højby Skytte & GF | |
5. | Antonio Florio | Højby Skytte & GF | |
6. | Victoria Quist | TGA20 |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Emma Rohde Paulsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Jeppe Møller Tvingsholm | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Johanne Wildfang | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Jonas Anton Hauge Hald | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Kathrine Hørup Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Kristoffer Heeschen | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Mikkel Heidelbach | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Signe Storm | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Emma Stage Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Frederik Ranzau Kjølhede | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Gustav Brinch Kjer | Strib Udspring & Trampolin | |
13. | Mie Jürs | Strib Udspring & Trampolin | |
14. | Thea Kruse Larsen | Strib Udspring & Trampolin | |
15. | Vincent Moritsen | TGA20 |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ann Louise Haudrecy | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Caroline Morillon | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emilie Steffensen Bergerling | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Frederik Ryberg Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Laura Heidelbach | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Sofie Haffejee | Strib Udspring & Trampolin | |
7. | Benedicte Fich Lindenskov | Højby Skytte & GF | |
8. | Jonathan Gustav Andersson | Højby Skytte & GF | |
9. | Ryan Møller | TGA20 | |
10. | Tilde Jacobsen | TGA20 |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Busch Holm Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Frederikke Jessen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Julie Johansen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kira Marie Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Mads Krogholt | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Maja Overbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Marie Mathilde Bay Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Sofie Amalie Mølledal Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Stefan Dydensborg | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Benjamin Larsen | Svendborg Gymnastikforening | |
11. | Nikolai Jeronimo Møller | Svendborg Gymnastikforening | |
12. | Thor-Emil Mortensen | Svendborg Gymnastikforening | |
13. | Ida Riis | Strib Udspring & Trampolin | |
14. | Line Bech Ravnborg | Strib Udspring & Trampolin | |
15. | Alfred Storm Wesche | Højby Skytte & GF | |
16. | Cille Lundaa | Højby Skytte & GF |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Geraldine Lange | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Julie Fink | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Natascha Lundgreen Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Sofie Birk Westermann | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Thilde Creutz Lyngdal | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Asta Marie Madsen | TGA20 | |
7. | Kathrine Andersen | TGA20 |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Vikkelsø Rud | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Aya Søllingvraa Thomsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Cecilie Fogt | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Cecilie Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Josefine K Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Josefine Vistesen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Julian Vikkelsø Rud | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Mathilde Mikkelsen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Mikkel Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Sidsel Heeschen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Solvej Eggert Møller | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Sophus Hollmann | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sebastian Holm | Svendborg Gymnastikforening | |
14. | Anna-Mai Nobel Hassing | Strib Udspring & Trampolin | |
15. | Issac Rejnhold | Strib Udspring & Trampolin | |
16. | Johannes Aksel Bøje Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
17. | Liva Holm Nielsen | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Malene Piggaard Callø | Strib Udspring & Trampolin | |
19. | Melissa Blicher | Strib Udspring & Trampolin | |
20. | Victor Mulberg | Strib Udspring & Trampolin | |
21. | Victoria Emma Creutz | Strib Udspring & Trampolin | |
22. | Pelle Belitz | Højby Skytte & GF | |
23. | Merle J Hansen | TGA20 | |
24. | Nanna Jacobsen | TGA20 | |
25. | Nanna Mørkhøj | TGA20 | |
26. | Yasmin Philip Hansen | TGA20 |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emil Balle Riishede | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Freja Skovlund | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Ida Ladegaard | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Isabel Sevik | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Lærke Dahl Brandstrup | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Lærke Louise Nelsson | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Anton Kristensen | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Celina Barut | Svendborg Gymnastikforening | |
9. | Signe Linnebjerg | Svendborg Gymnastikforening | |
10. | Sofie Gade Eriksen | Svendborg Gymnastikforening | |
11. | Ditte Feveile Trysøe | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Emma Brøgger Christiansen | Strib Udspring & Trampolin | |
13. | Magnus Fannar Madsen | Strib Udspring & Trampolin | |
14. | Mathias Refstrup Ingwersen | Strib Udspring & Trampolin | |
15. | Sebastian Risum Andersen | Strib Udspring & Trampolin | |
16. | Signe Bloch Stubgaard | Strib Udspring & Trampolin | |
17. | Victor Kaasing Skougaard | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Ida Hansen | TGA20 | |
19. | Lærke Jensen | TGA20 |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Albert Nyborg Svensson | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Alma Møller Christoffersen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Anna Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Björk Offersen Hea | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Carl Christian Odgaard | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Christoffer Carl Molberg | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Fransa Birk Bech | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Laura Rohde Paulsen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Nanna Bill Kjærby | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Olivia Sophia Schmidt Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Phoebe Lange | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Regitze Bech | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sophia Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Viktoria Celine Schmidt Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Villads Balle Riishede | Odense Gymnastik Forening | |
16. | August Sten Carlsen | Strib Udspring & Trampolin | |
17. | Laura Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Lucca Brønserud Esman | Strib Udspring & Trampolin | |
19. | Nicklas Leth Skov Nielsen | Strib Udspring & Trampolin | |
20. | Asta A Møller | TGA20 | |
21. | Emma Jacobsen | TGA20 | |
22. | Melanie Madsen | TGA20 | |
23. | Nathasja Majbom Kristiansen | TGA20 | |
24. | Shanne Poffler Kølleskov | TGA20 | |
25. | Valdemar J Hansen | TGA20 | |
26. | Zahra Frandsen | TGA20 |