Deltagerliste til Trampolin
DanCup 3 - d. 07-10-2017 - 07-10-2017
Dame A IndividuelNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
2. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
3. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
4. | Vanessa Rae Smith | VASM290898 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub |
3. | Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub |
4. | Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub |
5. | Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub |
6. | Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Emilie Gade Kaas | EMKA231102 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Thea Kruse Larsen | THLA160404 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Fenna Veenstra | FEVE261102 | Springteam Nordjylland |
3. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ella Jacoby | ELJA181003 | Københavns Trampolinklub |
2. | Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub |
3. | Josefine Wiborg | JOWI080303 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emilie Auchenberg | EMAU260400 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Isabell Søgren Ingvorsen | ISIN191202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Louise Nielsen | LONI240899 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Maja Gaardboe | MAGA020503 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Mathilde Kronholm Nelson | MAKR131102 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Victoria Auchenberg | VIAU311003 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Gunilla Wik | GUWI181202 | Borup IF - Gymnastikafd. |
13. | Josefine Hartmann | JOHA260303 | Borup IF - Gymnastikafd. |
14. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Mie Jürs | MIJÜ270303 | Strib Udspring & Trampolin |
16. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
Dame D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Milla Bønneland Maysfelt | MIBØ011205 | Springteam Nordjylland |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline vandsted Dalgaard | ANDA210406 | Københavns Trampolinklub |
2. | Marie Jensen | MAJE170305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Rebekka Senika Andersen | REAN230704 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Sofie Eck | SOEC230304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Xenia Van Overeem | XEVA041005 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Amalie Mølledal Hansen | AMHA210304 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Ann Louise Haudrechy | ANLO291103 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Caroline Morillon | CAMO051004 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Emma Rhode Paulsen | EMRH090207 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Johanne Wildfang | JOWI041104 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Laura Heidelbach | LAHE020503 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Signe Storm | SIST170807 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Mia Fjord | MIFJ291205 | Vejen GF |
Herre A
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
2. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
Herre B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland |
2. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
3. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
6. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
7. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Felix Parello-Plesner | FEPA060202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Émile Richard Schouboe | ÉMSC250302 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Lucas Ruben Laurent | LULA150403 | Lundtofte Trampolinklub |
3. | Bertram Mikkelsen | BEMI230603 | IK Skovbakken - Trampolin |
4. | Valdemar Risak Johansen | VARI131204 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Oskar Baker | OSBA100703 | Københavns Trampolinklub |
2. | Zilas Sølvsteen Stein | ZISØ140502 | Københavns Trampolinklub |
3. | Elias Østergaard | ELØS261103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Noah Fabian Hilt | NOFA091208 | Odense Gymnastik Forening |
Herre D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Gustav Jepsen | GUJE031006 | Lundtofte Trampolinklub |
2. | Aksel Bromand Koldkjær | AKBR090105 | Springteam Nordjylland |
3. | Albert Holm Kristensen | ALHO130705 | Springteam Nordjylland |
4. | Simon Løth Kjul Brunsvig | SILØ300407 | Springteam Nordjylland |
5. | Victor Bang Nielsen | VIBA161007 | Springteam Nordjylland |
6. | Viktor Løth Kjul Brunsvig | VI L090209 | Springteam Nordjylland |
7. | Isak Faber | ISFA110906 | IK Skovbakken - Trampolin |
8. | William Søballe Poulsen | WISØ290506 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
3. | Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub |
4. | Oskar Damgaard | OSDA250604 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malthe Ledstrup | MALE140906 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Malte Breinholt Jensen | MABR011006 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Nikolaj Laursen | NILA260905 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Tobias Bialas | TOBI050404 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Andreas Pedersen | ANPE090804 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Daniel Kyhl | DAKY140204 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Jeppe Møller Tvingsholm | JEMØ071204 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Jonas Anton Hauge Hald | JOHA231103 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Kristoffer Wiborg Heeschen | KRWI070803 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Mads Krogholt | MAKR101103 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Mikkel Heidelbach | MIHE261104 | Odense Gymnastik Forening |
18. | Viktor Klysner | VIKL300604 | Odense Gymnastik Forening |
19. | Gustav Brinch Kjer | GUKJ120504 | Strib Udspring & Trampolin |
20. | Victor Mulberg | VIMU290707 | Strib Udspring & Trampolin |
21. | Ryan Fredensborg Møller | RYFR140807 | TGA20 |
22. | Vincent Moritzen | VIMO230303 | TGA20 |
23. | Alexander Hansen | ALHA230206 | Vejen GF |
Dommere
Navn | Forening |
Anette Dalsten | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Annie Truelsen | Københavns Trampolinklub |
Bo Zierau | TGA20 |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Erik J. Kogensen | Odense Gymnastik Forening |
Harald Toft | Københavns Trampolinklub |
Jan Ferre | Københavns Trampolinklub |
Karina Kruse Vestergaard | Strib Udspring & Trampolin |
Kasper Sørensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Kenneth Didriksen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Linda Fredensborg Møller (FØL) | TGA20 |
Mariann Holmslykke | IK Skovbakken - Trampolin |
Marianne Knudsgaard | Lundtofte Trampolinklub |
Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening |
Siff Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |
Svitkana Pedersen | Springteam Nordjylland |
Søren Landberg | Københavns Trampolinklub |