GymDanmark

Deltagerliste til Trampolin

 

 

DM Senior Hold - d. 09-11-2019 - 09-11-2019

Dame

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Springteam Nordjyiiand Fenna Veenstra FEVE261102 Springteam Nordjylland
Martina Dybdahl MADY041100 Springteam Nordjylland
Milla Bønneland Maysfelt MIBØ011205 Springteam Nordjylland
2. KTK Malou Rosenquist MARO220601 Københavns Trampolinklub
Sille-Sofie Burrack Vilen SILA060405 Københavns Trampolinklub
Smila Thea Jensen SMJE280603 Københavns Trampolinklub
Sofie Landberg SOLA140404 Københavns Trampolinklub
3. OGF/Strib/Greve Marie Jensen MAJE170305 Odense Gymnastik Forening
Marinella C. Mygind Jesseen MAJE250605 Odense Gymnastik Forening
Thea Kruse Larsen THLA160404 Odense Gymnastik Forening
Vanilla Dia Gørlitz Jordell VAJO070705 Odense Gymnastik Forening
4. Roskilde Andrea-Evelina vandsted Dalgaard ANDA210406 Roskilde Gymnastikforening
Bella-olivia Jægergaard Nielsen BENI090604 Roskilde Gymnastikforening
Charlotte Olstad Grann Hyldig CHHY190705 Roskilde Gymnastikforening
Frida Bjerring FRBJ311204 Roskilde Gymnastikforening

 

Herre

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. springteam Nordjyiiand Aksel Bromand Koldkjær AKBR090105 Springteam Nordjylland
Albert Holm Kristensen ALHO130705 Springteam Nordjylland
Carl Emil Jernov CAJE080101 Springteam Nordjylland
Peter Sørensen PESØ231001 Springteam Nordjylland
2. KTK Alfred Krydsfeldt ALKR070801 Københavns Trampolinklub
Emil Krydsfeldt EMKR070801 Københavns Trampolinklub
Malte Nannerup Kirckhoff MANA251002 Københavns Trampolinklub
Silas Veber Busk SIVE231099 Københavns Trampolinklub
3. HTT1 Benjamin Kjær BEKJ300998 Haslev TT
Christian Andersen CHAN260591 Haslev TT
Julius Almtoft Andersen JUAN171204 Haslev TT
Teis Petersen TEPE060997 Haslev TT
4. HTT2 Alexander Lundgren ALLU120402 Haslev TT
Frederik Muusmann FRMU240903 Haslev TT
Joah Cheung JOCH310801 Haslev TT
Tobias Bialas TOBI050404 Haslev TT
5. OGF/Strib Emil Jakobsen EMJA300701 Odense Gymnastik Forening
Gustav Brinch Kjer GUKJ120504 Odense Gymnastik Forening
Kristoffer Klingenbjerg KRKL310800 Odense Gymnastik Forening
Mikkel Heidelbach MIHE261104 Odense Gymnastik Forening
6. Greve Anton Bendsen ANBE201294 Greve Gymnastik og Trampolin
Elias Østergaard ELØS261103 Greve Gymnastik og Trampolin
Mads Dolang MADO280704 Greve Gymnastik og Trampolin
Mathias Højby Jensen MAJE190300 Greve Gymnastik og Trampolin
7. SKB Joakim Thoft Nygaard JOTH071004 IK Skovbakken - Trampolin
Rasmus Thoft Nygaard RATH090501 IK Skovbakken - Trampolin
Valdemar Risak Johansen VARI131204 IK Skovbakken - Trampolin

Dommere

Navn Forening
Anita Hansen Greve Gymnastik og Trampolin
Bo Tureby Haslev TT
Lars Walmod Roskilde Gymnastikforening
Svitlana Springteam Nordjylland
Svitlana Springteam Nordjylland

 


© GymDanmark