Deltagerliste til Trampolin
DM U17 Hold - d. 24-09-2016 - 24-09-2016
DameNr. | Hold | Navn | Licens | Forening |
1. | KTK1 | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub | ||
Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub | ||
Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub | ||
2. | KTK2 | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
Hannah T. Remmer | HAT.250901 | Københavns Trampolinklub | ||
Ida Marie Brandorff | IDBR120803 | Københavns Trampolinklub | ||
Mie Bjarning | MIBJ060204 | Københavns Trampolinklub | ||
3. | KTK3 | Benedicte Steffensen | BEST100801 | Københavns Trampolinklub |
Ellie T. Remmer | ELT.250901 | Københavns Trampolinklub | ||
Freja Møller | FRMØ020800 | Københavns Trampolinklub | ||
Sille-Sofie Burrack Vilén | SIBU060405 | Københavns Trampolinklub | ||
4. | KTK4 | Alva Solvang Nørskov | ALNØ050505 | Københavns Trampolinklub |
Elisabeth Muncrief | ELMU240505 | Københavns Trampolinklub | ||
Ella Jacoby | ELJA181003 | Københavns Trampolinklub | ||
Laura Boas | LABO111002 | Københavns Trampolinklub | ||
5. | HTT | Ann-Sofie Gstrein | ANGS230803 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Emmelie Laugesen | EMLA101202 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Ronja Sønder | ROSØ020603 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Herre
Nr. | Hold | Navn | Licens | Forening |
1. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland | |
Jonas Bircherod Calundan | JOBI021201 | Springteam Nordjylland | ||
Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland | ||
Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland | ||
2. | Haslev TT | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Mikkel Malling | MIMA231203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
3. | KTK1 | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub | ||
Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub | ||
Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub | ||
4. | KTK2 | Anton Schlippe | ANSC160802 | Københavns Trampolinklub |
Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub | ||
Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub | ||
Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub | ||
5. | KTK3 | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
Emil Hindsberg | EMHI140203 | Københavns Trampolinklub | ||
Luca Orsini | LUOR240706 | Københavns Trampolinklub | ||
Xander-Virgil Gammelby-Ingvardson | XAGA260702 | Københavns Trampolinklub | ||
6. | KTK4 | Carl Emil Boelsmand Larsen | CABO020604 | Københavns Trampolinklub |
Laust Valdemar Olsen | LAOL211201 | Københavns Trampolinklub | ||
Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub | ||
Oskar Damgaard | OSDA250604 | Københavns Trampolinklub | ||
7. | KTK5 | Sebastian Værnhøj Waltoft | SEVÆ111105 | Københavns Trampolinklub |
Thomas Skov Jensen | THSK300505 | Københavns Trampolinklub | ||
Zilas Sølvsteen Stein | ZISØ140502 | Københavns Trampolinklub | ||
8. | HTT 2 | Frederik Muusmann | FRMU240903 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Julius Almtoft Andersen | JUAN171204 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Magnus Bruus | MABR170304 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | ||
Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |