GymDanmark

Deltagerliste til TeamGym

 

AFLYST - Talentrækken Region Øst - Mini/Junior - d. 24-04-2021 - 25-04-2021

Mini - Piger

Nr. Hold Forening
1. Eskilstrup G & IF TMP 1 Eskilstrup G & IF
2. Eskilstrup G & IF TMP 2 Eskilstrup G & IF
3. Eskilstrup G & IF TMP 3 Eskilstrup G & IF
4. Farum Gymnastikforening TMP 1 Farum Gymnastikforening
5. Farum Gymnastikforening TMP 2 Farum Gymnastikforening
6. Farum Gymnastikforening TMP 3 Farum Gymnastikforening
7. GF Køge Bugt TMP 1 GF Køge Bugt
8. GHG -Teamgym Herlev TMP 1 GHG -Teamgym Herlev
9. Gladsaxe IF TMP 1 Gladsaxe IF
10. Gladsaxe IF TMP 2 Gladsaxe IF
11. Gladsaxe IF TMP 3 Gladsaxe IF
12. Gladsaxe IF TMP 4 Gladsaxe IF
13. Gladsaxe IF TMP 5 Gladsaxe IF
14. GymHelsinge TMP 1 GymHelsinge
15. Haslev TT TMP 1 Haslev TT
16. Herlev Gymnastik, HI TMP 1 Herlev Gymnastik, HI
17. Hvidovre Gymnastik TMP 1 Hvidovre Gymnastik
18. Høng GF TMP 1 Høng GF
19. IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 IF32 Glostrup Gymnastikforening
20. IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 2 IF32 Glostrup Gymnastikforening
21. Ringsted IF - Gymnastik TMP 1 Ringsted IF - Gymnastik
22. Ringsted IF - Gymnastik TMP 2 Ringsted IF - Gymnastik
23. Roskilde TeamGym TMP 1 Roskilde TeamGym
24. Roskilde TeamGym TMP 2 Roskilde TeamGym
25. Slagelse GF TMP 1 Slagelse GF
26. TeamGym Albertslund/Vallensbæk TMP 1 TeamGym Albertslund/Vallensbæk
27. TeamGym Albertslund/Vallensbæk TMP 2 TeamGym Albertslund/Vallensbæk
28. TeamGym Helsingør TMP 1 TeamGym Helsingør
29. TeamGym Helsingør TMP 2 TeamGym Helsingør
30. TeamGym NærHeden TMP 1 TeamGym NærHeden
31. TeamGym NærHeden TMP 2 TeamGym NærHeden
32. Vedbæk Gymnastikforening TMP 1 Vedbæk Gymnastikforening
33. Vedbæk Gymnastikforening TMP 2 Vedbæk Gymnastikforening
34. Vintersbølle GF TMP 1 Vintersbølle GF
35. Ørestad Idrætsforening TMP 1 Ørestad Idrætsforening

 

Mini - Drenge

Nr. Hold Forening
1. Eskilstrup G & IF TMD 1 Eskilstrup G & IF
2. Farum Gymnastikforening TMD 1 Farum Gymnastikforening
3. GF Køge Bugt TMD 1 GF Køge Bugt
4. Roskilde TeamGym TMD 1 Roskilde TeamGym
5. TeamGym NærHeden TMD 1 TeamGym NærHeden
6. TeamGym NærHeden TMD 2 TeamGym NærHeden

 

Mini - Mix

Nr. Hold Forening
1. GHG -Teamgym Herlev TMM 1 GHG -Teamgym Herlev
2. IF32 Glostrup Gymnastikforening TMM 1 IF32 Glostrup Gymnastikforening
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMM 1 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Junior - Piger

Nr. Hold Forening
1. Eskilstrup G & IF TJP 1 Eskilstrup G & IF
2. Herlev Gymnastik, HI TJP 1 Herlev Gymnastik, HI
3. Høng GF TJP 1 Høng GF
4. Nivå GF TJP 1 Nivå GF
5. Sengeløse Idræt TJP 1 Sengeløse Idræt
6. TeamGym Helsingør TJP 1 TeamGym Helsingør
7. TeamGym Syd TJP 1 TeamGym Syd
8. Vedbæk Gymnastikforening TJP 1 Vedbæk Gymnastikforening

 


© GymDanmark