Deltagerliste til TeamGym
AFLYST - Aspirantrækken Sjællandsmesterskaberne - d. 31-05-2020 - 31-05-2020
Nano - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) ANP 1 | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
2. | Hvidovre Gymnastik ANP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
3. | Nivå GF ANP 1 | Nivå GF |
4. | Nivå GF ANP 2 | Nivå GF |
5. | Nivå GF ANP 3 | Nivå GF |
6. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ANP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
7. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) ANP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
8. | Skjold Gymnastik Birkerød ANP 1 | Skjold Gymnastik Birkerød |
9. | TeamGym NærHeden ANP 2 | TeamGym NærHeden |
10. | Ølstykke GF ANP 1 | Ølstykke GF |
Micro - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF AMiP 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Eskilstrup G & IF AMiP 2 | Eskilstrup G & IF |
3. | GHG -Teamgym Herlev AMiP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
4. | GymHelsinge AMiP 1 | GymHelsinge |
5. | GymHelsinge AMiP 2 | GymHelsinge |
6. | Herlev Gymnastik, HI AMiP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
7. | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) AMiP 1 | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
8. | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) AMiP 2 | Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG) |
9. | Høng GF AMiP 2 | Høng GF |
10. | Nivå GF AMiP 1 | Nivå GF |
11. | Roskilde TeamGym AMiP 1 | Roskilde TeamGym |
12. | Sengeløse Idræt AMiP 1 | Sengeløse Idræt |
13. | Skjold Gymnastik Birkerød AMiP 1 | Skjold Gymnastik Birkerød |
14. | Skjold Gymnastik Birkerød AMiP 2 | Skjold Gymnastik Birkerød |
15. | Slagelse GF AMiP 1 | Slagelse GF |
16. | TeamGym Albertslund/Vallensbæk AMiP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
17. | TeamGym Albertslund/Vallensbæk AMiP 2 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
18. | TeamGym NærHeden AMiP 1 | TeamGym NærHeden |
19. | TeamGym NærHeden AMiP 2 | TeamGym NærHeden |
20. | Ølstykke GF AMiP 1 | Ølstykke GF |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Høng GF AMiD 1 | Høng GF |
Mini - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Fensmark IF AMP 1 | Fensmark IF |
2. | Herlev Gymnastik, HI AMP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
3. | Roskilde Gymnastikforening AMP 1 | Roskilde Gymnastikforening |
4. | Sengeløse Idræt AMP 1 | Sengeløse Idræt |
5. | TeamGym Albertslund/Vallensbæk AMP 2 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
Mini - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | TeamGym NærHeden AMD 2 | TeamGym NærHeden |