Deltagerliste til TeamGym
Region Østdanmark Mini og Senior Mesterrækken - d. 13-01-2018 - 14-01-2018
Mini - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
2. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MP 2 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
3. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MP 3 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
4. | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik MP 4 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
5. | Eskilstrup G & IF MP 1 | Eskilstrup G & IF |
6. | Eskilstrup G & IF MP 2 | Eskilstrup G & IF |
7. | Farum Gymnastikforening MP 1 | Farum Gymnastikforening |
8. | Farum Gymnastikforening MP 2 | Farum Gymnastikforening |
9. | GF Køge Bugt MP 1 | GF Køge Bugt |
10. | GF Køge Bugt MP 2 | GF Køge Bugt |
11. | GF Køge Bugt MP 3 | GF Køge Bugt |
12. | GF Køge Bugt MP 4 | GF Køge Bugt |
13. | GHG -Teamgym Herlev MP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
14. | GHG -Teamgym Herlev MP 2 | GHG -Teamgym Herlev |
15. | Gladsaxe IF MP 1 | Gladsaxe IF |
16. | Gladsaxe IF MP 2 | Gladsaxe IF |
17. | Gladsaxe IF MP 3 | Gladsaxe IF |
18. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
19. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
20. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 3 | Greve Gymnastik og Trampolin |
21. | GymHelsinge MP 3 | GymHelsinge |
22. | GymHelsinge MP 4 | GymHelsinge |
23. | GymHelsinge MP 5 | GymHelsinge |
24. | GymHelsinge MP 6 | GymHelsinge |
25. | Haslev TT MP 1 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
26. | Haslev TT MP 2 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
27. | Helsingør GF MP 1 | Helsingør GF |
28. | Helsingør GF MP 2 | Helsingør GF |
29. | Herlev Gymnastik, HI MP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
30. | Herlufsholm GF MP 1 | Herlufsholm GF |
31. | Herlufsholm GF MP 2 | Herlufsholm GF |
32. | Herlufsholm GF MP 3 | Herlufsholm GF |
33. | Herlufsholm GF MP 4 | Herlufsholm GF |
34. | Hvidovre Gymnastik MP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
35. | Høng GF MP 1 | Høng GF |
36. | Høng GF MP 2 | Høng GF |
37. | IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 2 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
38. | Nivå GF MP 1 | Nivå GF |
39. | Nivå GF MP 2 | Nivå GF |
40. | Ringsted IF - Gymnastik MP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
41. | Ringsted IF - Gymnastik MP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
42. | Ringsted IF - Gymnastik MP 3 | Ringsted IF - Gymnastik |
43. | Roskilde TeamGym MP 1 | Roskilde TeamGym |
44. | Roskilde TeamGym MP 3 | Roskilde TeamGym |
45. | Roskilde TeamGym MP 4 | Roskilde TeamGym |
46. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
47. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
48. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
49. | Sengeløse Idræt MP 1 | Sengeløse Idræt |
50. | Sengeløse Idræt MP 2 | Sengeløse Idræt |
51. | Slagelse GF MP 1 | Slagelse GF |
52. | Slagelse GF MP 2 | Slagelse GF |
53. | Taastrup Gymnastik Forening MP 1 | Taastrup Gymnastik Forening |
54. | Taastrup Gymnastik Forening MP 2 | Taastrup Gymnastik Forening |
55. | Vedbæk Gymnastikforening MP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
56. | Vedbæk Gymnastikforening MP 2 | Vedbæk Gymnastikforening |
57. | Vintersbølle GF MP 1 | Vintersbølle GF |
58. | Ølstykke GF MP 1 | Ølstykke GF |
59. | Ølstykke GF MP 2 | Ølstykke GF |
60. | Ølstykke GF MP 3 | Ølstykke GF |
Mini - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF MD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Farum Gymnastikforening MD 1 | Farum Gymnastikforening |
3. | GF Køge Bugt MD 1 | GF Køge Bugt |
4. | GF Køge Bugt MD 2 | GF Køge Bugt |
5. | GF Præstø Fjord MD 1 | GF Præstø Fjord |
6. | GHG -Teamgym Herlev MD 1 | GHG -Teamgym Herlev |
7. | Gladsaxe IF MD 1 | Gladsaxe IF |
8. | Gladsaxe IF MD 2 | Gladsaxe IF |
9. | Gladsaxe IF MD 3 | Gladsaxe IF |
10. | Greve Gymnastik og Trampolin MD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | GymHelsinge MD 1 | GymHelsinge |
12. | GymHelsinge MD 2 | GymHelsinge |
13. | Ringsted IF - Gymnastik MD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
14. | Ringsted IF - Gymnastik MD 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
15. | Roskilde TeamGym MD 1 | Roskilde TeamGym |
16. | Slagelse GF MD 1 | Slagelse GF |
17. | Taastrup Gymnastik Forening MD 1 | Taastrup Gymnastik Forening |
18. | Ølstykke GF MD 1 | Ølstykke GF |
Mini - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF MM 1 | Gladsaxe IF |
2. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
Senior - Damer
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF SD 1 | Gladsaxe IF |
2. | Gladsaxe IF SD 2 | Gladsaxe IF |
3. | Greve Gymnastik og Trampolin SD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Herlev Gymnastik, HI SD 1 | Herlev Gymnastik, HI |
Senior - Herrer
Nr. | Hold | Forening |
1. | Ringsted IF - Gymnastik SH 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
2. | Ringsted IF - Gymnastik SH 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
3. | Roskilde TeamGym SH 1 | Roskilde TeamGym |
Senior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Farum-Nivå SM 1 | Farum Gymnastikforening |
2. | Gladsaxe IF SM 1 | Gladsaxe IF |
3. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) SM 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |