GymDanmark

 

Acro Cup VEST - Par - d. 27-11-2021 - 27-11-2021

Balance - DK1

Nr. Navn Licens Forening
1. Veronika Westh Dorph-Petersen VEDO150510 Vejlby IK (VIK)
Liva Bøge Carlsen LICA020911 Vejlby IK (VIK)
2. Lærke Flohr LÆFL030110 Vejlby IK (VIK)
Emma Sofie Vikkelsø Rasmussen EMVI030707 Vejlby IK (VIK)
3. Barbara Brik Larsen BALA291114 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Anna Liv Ovesen Ploug ANPL080111 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Balance - DK2

Nr. Navn Licens Forening
1. Johanne Leth JOLE230906 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Sara Stenz SAST020807 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Balance - DK3

Nr. Navn Licens Forening
1. Casper Mikkelsen CAMI251091 Toreby Sundby Gymnastikforening
Emmelie Ditte Redlich EMRE050610 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Mynthe Rask Borch MYBO120609 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Charlotte Bolander CHBO200796 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
3. Julie Lykke Holme JUHO191010 Vejlby IK (VIK)
Sara Hovgaard Rosenberg SARO020902 Vejlby IK (VIK)
4. Astrid Hausgaard Lyngs ASLY140910 Vejlby IK (VIK)
Sofie Pedersen SOPE031002 Vejlby IK (VIK)
5. Julie Kongstadt Sønderup JUKO310507 Vejlby IK (VIK)
Emma Dahl EMDA011298 Vejlby IK (VIK)

 

Balance - Senior

Nr. Navn Licens Forening
1. Oline Tambour OLTA160306 Toreby Sundby Gymnastikforening
Kenni Christensen KECH151194 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Sune Kilde Jensen SUJE200109 Toreby Sundby Gymnastikforening
Nikolai Jonas Hansen NIHA160201 Toreby Sundby Gymnastikforening

 

Tempo - DK1

Nr. Navn Licens Forening
1. Lærke Flohr LÆFL030110 Vejlby IK (VIK)
Emma Sofie Vikkelsø Rasmussen EMVI030707 Vejlby IK (VIK)
2. Barbara Brik Larsen BALA291114 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Anna Liv Ovesen Ploug ANPL080111 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Tempo - DK2

Nr. Navn Licens Forening
1. Johanne Leth JOLE230906 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Sara Stenz SAST020807 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Tempo - DK3

Nr. Navn Licens Forening
1. Casper Mikkelsen CAMI251091 Toreby Sundby Gymnastikforening
Emmelie Ditte Redlich EMRE050610 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Mynthe Rask Borch MYBO120609 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Charlotte Bolander CHBO200796 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
3. Julie Lykke Holme JUHO191010 Vejlby IK (VIK)
Sara Hovgaard Rosenberg SARO020902 Vejlby IK (VIK)
4. Astrid Hausgaard Lyngs ASLY140910 Vejlby IK (VIK)
Sofie Pedersen SOPE031002 Vejlby IK (VIK)

 

Tempo - Senior

Nr. Navn Licens Forening
1. Oline Tambour OLTA160306 Toreby Sundby Gymnastikforening
Kenni Christensen KECH151194 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Sune Kilde Jensen SUJE200109 Toreby Sundby Gymnastikforening
Nikolai Jonas Hansen NIHA160201 Toreby Sundby Gymnastikforening

 


© GymDanmark