GymDanmark

 

Acro Cup VEST - Gruppe - d. 27-11-2021 - 27-11-2021

1. Frida Pasgaard FRPA010310 Hammel Gymnastikforening Nicoline Juliane Ekkelund Hansen NIHA090608 Hammel Gymnastikforening Laura Vestergaard LAVE101106 Hammel Gymnastikforening Balance - DK1

Nr. Navn Licens Forening
1. Andrea Bang Leth ANLE271015 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Regitze Skadborg Christensen RECH170212 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ida Skelgaard IDSK220711 HI-Skanderborg - Gym. afd.
2. Julie Marie Bang JUBA200114 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Keira Lesley von der Fehr KELE220510 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Bang Thorning EMTH080511 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Emily Bos Gyldenvang EMGY020613 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Ejg Frifelt EMFR160711 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Frida Elmgaard FREL210609 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Balance - DK2

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefine Pham Halkjær JOPH101111 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Laura Hollesen Alstrup LAAL311008 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Maria Bager MABA230407 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
2. Dagmar Kirk Clausen DAKI140213 VIF Gymnastik
Freja Lundgreen FRLU180810 VIF Gymnastik
Smilla Adam SMAD140806 VIF Gymnastik
3. Nanna Jensen NAJE101008 Silkeborg GF
Sidsel Schou Christiansen SISC130208 Silkeborg GF
Helene Serup Spaabæk HESP190207 Silkeborg GF
4. Ella Niemann Risager ELRI060813 Silkeborg GF
Mathilde Klostergaard MAKL060608 Silkeborg GF
Liya Korsgaard Nicholson LINI240209 Silkeborg GF
5. Liva Sofie Bech Kristensen LIBE030511 Silkeborg GF
Sofie Saaby Pedersen SOPE280307 Silkeborg GF
Merle Carøe MECA220109 Silkeborg GF
6. Naomi Sofia Dalsgaard NADA281111 Silkeborg GF
Macha Nielsen MANI120209 Silkeborg GF
Cecilie Holst CEHO150808 Silkeborg GF
7. Nanna Thusgård bjørnø NABJ150507 Silkeborg GF
Julia Lurato-sørensen JULU280506 Silkeborg GF
Mejse Bæk Hugger MEBÆ011007 Silkeborg GF

 

Balance - DK3

Nr. Navn Licens Forening
1. Nanna Christensen NACH191111 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Sofia Drachmann Steffensen SOST160104 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Victoria Hundevad Jensen VIJE041007 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
2. Lærke Lucia Stubbe Vad LÆST131212 Vejlby IK (VIK)
Ditte Schouborg Christensen DISC020707 Vejlby IK (VIK)
Ella Marie Baas ELBA050806 Vejlby IK (VIK)
3. Ethana Poles ETPO080111 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ella Marie Alslev ELAL090207 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josephine Dyhr JODY181003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Asta Rahbek ASRA160307 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josefine Buur Rasmussen JOBU240606 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Frederikke Simonsen FRSI181003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
5. Marie Bang Jensen MAJE170811 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ida Buus IDBU200707 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Jenny Trung JETR050803 HI-Skanderborg - Gym. afd.
6. Frida Pasgaard FRPA010310 Hammel Gymnastikforening
Nicoline Juliane Ekkelund Hansen NIHA090608 Hammel Gymnastikforening
Laura Vestergaard LAVE101106 Hammel Gymnastikforening
7. Frida Pasgaard FRPA010310 Hammel Gymnastikforening
Nicoline Juliane Ekkelund Hansen NIHA090608 Hammel Gymnastikforening
Laura Vestergaard LAVE101106 Hammel Gymnastikforening
8. Gry Lyngholm Hyllested GRLY110211 VIF Gymnastik
Sarah Stødt Nielsen SAST121105 VIF Gymnastik
Olivia Busk OLBU101006 VIF Gymnastik
9. Astrid Bach Clausen ASBA290212 Silkeborg GF
Sophia Kirstine Bitsch SOBI250907 Silkeborg GF
Sarah Lund Schougaard SASC100901 Silkeborg GF
10. Anna Marie Kristensen ANKR061008 Silkeborg GF
Mille Flick MIFL051106 Silkeborg GF
Anna Just Andersen ANAN210207 Silkeborg GF

 

Balance - Senior

Nr. Navn Licens Forening
1. Majse Bodil ring Andreasen MAAN021108 Toreby Sundby Gymnastikforening
Mille My Jensen MIJE090501 Toreby Sundby Gymnastikforening
Siv Kilde Jensen SIJE050304 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Ella Johansen ELJO071011 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Elisa Stenskrog Jakobsen ELJA010606 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Benedicte Skadborg Christensen BECH021003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Rebecca Tøstesen RETØ211206 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Krog Olsen EMOL110903 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Karla Haack Rasmussen KARA211004 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Frederikke Lundgreen FRLU010807 VIF Gymnastik
Josefine Raben JORA130705 VIF Gymnastik
Clara Bundgaard CLBU160806 VIF Gymnastik

 

Tempo - DK1

Nr. Navn Licens Forening
1. Andrea Bang Leth ANLE271015 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Regitze Skadborg Christensen RECH170212 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ida Skelgaard IDSK220711 HI-Skanderborg - Gym. afd.
2. Julie Marie Bang JUBA200114 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Keira Lesley von der Fehr KELE220510 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Bang Thorning EMTH080511 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Emily Bos Gyldenvang EMGY020613 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Ejg Frifelt EMFR160711 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Frida Elmgaard FREL210609 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

Tempo - DK2

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefine Pham Halkjær JOPH101111 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Laura Hollesen Alstrup LAAL311008 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
Maria Bager MABA230407 Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik
2. Dagmar Kirk Clausen DAKI140213 VIF Gymnastik
Freja Lundgreen FRLU180810 VIF Gymnastik
Smilla Adam SMAD140806 VIF Gymnastik
3. Nanna Jensen NAJE101008 Silkeborg GF
Sidsel Schou Christiansen SISC130208 Silkeborg GF
Helene Serup Spaabæk HESP190207 Silkeborg GF
4. Ella Niemann Risager ELRI060813 Silkeborg GF
Mathilde Klostergaard MAKL060608 Silkeborg GF
Liya Korsgaard Nicholson LINI240209 Silkeborg GF
5. Liva Sofie Bech Kristensen LIBE030511 Silkeborg GF
Sofie Saaby Pedersen SOPE280307 Silkeborg GF
Merle Carøe MECA220109 Silkeborg GF

 

Tempo - DK3

Nr. Navn Licens Forening
1. Lærke Lucia Stubbe Vad LÆST131212 Vejlby IK (VIK)
Ditte Schouborg Christensen DISC020707 Vejlby IK (VIK)
Ella Marie Baas ELBA050806 Vejlby IK (VIK)
2. Ethana Poles ETPO080111 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ella Marie Alslev ELAL090207 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josephine Dyhr JODY181003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Asta Rahbek ASRA160307 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josefine Buur Rasmussen JOBU240606 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Frederikke Simonsen FRSI181003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Marie Bang Jensen MAJE170811 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Ida Buus IDBU200707 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Jenny Trung JETR050803 HI-Skanderborg - Gym. afd.
5. Frida Pasgaard FRPA010310 Hammel Gymnastikforening
Nicoline Juliane Ekkelund Hansen NIHA090608 Hammel Gymnastikforening
Laura Vestergaard LAVE101106 Hammel Gymnastikforening
6. Gry Lyngholm Hyllested GRLY110211 VIF Gymnastik
Sarah Stødt Nielsen SAST121105 VIF Gymnastik
Olivia Busk OLBU101006 VIF Gymnastik
7. Astrid Bach Clausen ASBA290212 Silkeborg GF
Sophia Kirstine Bitsch SOBI250907 Silkeborg GF
Sarah Lund Schougaard SASC100901 Silkeborg GF
8. Anna Marie Kristensen ANKR061008 Silkeborg GF
Mille Flick MIFL051106 Silkeborg GF
Anna Just Andersen ANAN210207 Silkeborg GF

 

Tempo - Senior

Nr. Navn Licens Forening
1. Majse Bodil ring Andreasen MAAN021108 Toreby Sundby Gymnastikforening
Mille My Jensen MIJE090501 Toreby Sundby Gymnastikforening
Siv Kilde Jensen SIJE050304 Toreby Sundby Gymnastikforening
2. Ella Johansen ELJO071011 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Elisa Stenskrog Jakobsen ELJA010606 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Benedicte Skadborg Christensen BECH021003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Rebecca Tøstesen RETØ211206 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Emilie Krog Olsen EMOL110903 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Karla Haack Rasmussen KARA211004 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Frederikke Lundgreen FRLU010807 VIF Gymnastik
Josefine Raben JORA130705 VIF Gymnastik
Clara Bundgaard CLBU160806 VIF Gymnastik

 


© GymDanmark