JM og JM Open Sports Acrobatik - Par - d. 01-04-2023 - 01-04-2023
Age Group - Pige ParNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frida Winther | FRWI111109 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
Camilla Lyø Petersen | CAPE260404 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
International - Senior Dame Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sne Seloy Klok | SNSE080510 | Slagelse GF |
Mia Louise Gammeltoft | MIGA120199 | Slagelse GF | |
2. | Lily Kristensen | LIKR151009 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Signe Henningsen | SIHE301096 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik | |
3. | Marie Bang Jensen | MAJE170811 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Frederikke Simonsen | FRSI181003 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
National DK1 - Mix Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Louisa Linneberg | LOLI020115 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Magnus Cramer Bjørn | MABJ041208 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
National DK1 - Pige Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karla Hirsch Villumsen | KAVI030614 | Silkeborg GF |
Nanna Jensen | NAJE101008 | Silkeborg GF | |
2. | Cathrine Garval | CAGA280813 | Silkeborg GF |
Vilde Vermedal Høgh | VIHØ301009 | Silkeborg GF |
National DK2 - Mix Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Smilla Gry Lundemark | SMLU111110 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
August Mathias Østergaard | AUØS140806 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
National DK2 - Pige Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ingrid Boje | INBO251111 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
Karoline Christensen | KACH011208 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) | |
2. | Vilma Lyngholm-Bjerge | VILY220911 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
Rebecca Thorsen | RETH170707 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) | |
3. | Annika Folke Kløvdal | ANKL110512 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Vivian Pham | VIPH151006 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik | |
4. | Laura Ballisager | LABA221014 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Regitze Skadborg Christensen | RECH170212 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg | |
5. | Emma Lund | EMLU240815 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Frida Elmgaard | FREL210609 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg | |
6. | Dagmar Kirk Clausen | DAKI140213 | Viby Idrætsforening, Gymnastik (VIF) |
Freja Lundgreen | FRLU180810 | Viby Idrætsforening, Gymnastik (VIF) | |
7. | Lærke Flohr | LÆFL030110 | Viby Idrætsforening, Gymnastik (VIF) |
Tone Karlsen Riis | TOKA270807 | Viby Idrætsforening, Gymnastik (VIF) |
National DK3 - Mix Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anemone Pedersen | ANPE310505 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Claus Weinreich | CLWE020494 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
National DK3 - Pige Par
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Silje Bay Rambøl | SIRA150411 | Slagelse GF |
Marie Harkjær Højmark Nielsen | MAHA150705 | Slagelse GF | |
2. | Liva Lindgaard Poulsen | LIPO040711 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Charlotte Bolander | CHBO200796 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik | |
3. | Esther Maria Ebdrup | ESEB010510 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Mille Secher Hollesen Alstrup | MISE191005 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik | |
4. | Nanna Christensen | NACH191111 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik |
Sophyia Nora Eriksen | SOMO250906 | Hjortshøj Egå Idrætsforening Gymnastik | |
5. | Dicthe Øllgaard Kling | DIKL060413 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |
Josephine Dyhr | JODY181003 | Højvangens Idrætsforening - HI Skanderborg |