GymDanmark

 

JM og JM Open i Sports Acrobatik - Par - d. 07-04-2019 - 07-04-2019

International - Junior Pige Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Milling LAMI120207 DHG Gymnastik
Naja Bøgh Bonnemose NABO221104 DHG Gymnastik
2. Sara Rasmussen SARA110807 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Karoline Bang Jensen KAJE150303 HI-Skanderborg - Gym. afd.
3. Rebecca Tøstesen RETØ211206 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Karla Haack Rasmussen KARA211004 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Cornelia Linneberg COLI131106 TST Gymnastik
Rikke Bossen RIBO180203 TST Gymnastik
5. Nanna Nymann Knudsen NAKN110507 Hammel Gymnastikforening
Therese Sloth THSL161004 Hammel Gymnastikforening

 

International - Senior Dame Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Sofie Bang Jensen SOJE170605 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Naja Lange NALA130899 HI-Skanderborg - Gym. afd.

 

National DK1 - Pige Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Lærke Lucia Stubbe Vad LÆLU131212 Vejlby IK (VIK)
Silje Engelhardt Bygholm SIBY010708 Vejlby IK (VIK)
2. Alberte Spicker Maindal ALSP020507 Holstebro GF
Juliane Dons JUDO250303 Holstebro GF
3. Marie Bang Jensen MAJE170811 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Amalie Ballisager AMBA241005 HI-Skanderborg - Gym. afd.
4. Artemis Hørlyck ARHØ190409 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josefine Buur Rasmussen JOBU240606 HI-Skanderborg - Gym. afd.
5. Augusta Leth AULE130111 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Smilla Wonsild SMWO021007 HI-Skanderborg - Gym. afd.
6. Sandra Jensen SAJE071009 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josephine Aagaard JOAA260404 HI-Skanderborg - Gym. afd.
7. Maria Bager MABA230407 TST Gymnastik
Mille Secher Hollesen Alstrup MIAL190905 TST Gymnastik
8. Silje Søndberg Boye SIBO181107 Hammel Gymnastikforening
Maria Damgaard Pedersen MAPE290406 Hammel Gymnastikforening

 

National DK3 - Drenge Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Nikolaj Hørmann Iversen NIHØ050807 TST Gymnastik
Oskar Piihl OSPI250802 TST Gymnastik

 

National DK3 - Mix Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Sarah Björkman Mortensen SAMO010704 TST Gymnastik
Claus Weinreich CLWE020494 TST Gymnastik
2. Nikoline Both Juul NIJU061005 TST Gymnastik
Anton Haugbølle Piihl ANPI100800 TST Gymnastik

 

National DK3 - Pige Par

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Jensen ANJE100506 DHG Gymnastik
Ditte Marie Elmerdahl Kjærsig DIKJ270903 DHG Gymnastik
2. Nina Jarlberg NIJA291006 DHG Gymnastik
Ida Marie Holm IDHO120105 DHG Gymnastik
3. Ditte Schouborg Christensen DISC020707 Vejlby IK (VIK)
Christine Halvorsen CHHA181296 Vejlby IK (VIK)
4. Matilde Nielsen MANI101207 Holstebro GF
Sofie Orloff Jensen SOOR110804 Holstebro GF
5. Ane Laue Sørensen ANSØ140709 HI-Skanderborg - Gym. afd.
Josephine Dyhr JODY181003 HI-Skanderborg - Gym. afd.
6. Frederikke Sand Hougaard FRHO231205 TST Gymnastik
Rita Bisgaard Neromante RINE050501 TST Gymnastik
7. Sophyia Mouazan SOMO250906 TST Gymnastik
Sofie Mortensen SOMO250999 TST Gymnastik
8. Emma Lønbro Boisen EMBO040809 TST Gymnastik
Cecilie Iversen CEIV160803 TST Gymnastik
9. Frida Pasgaard FRPA010310 Hammel Gymnastikforening
Sofie Rosenquist Bach SOBA050703 Hammel Gymnastikforening
10. Oline Puk Dalsgaard OLDA090907 Silkeborg GF
Sarah lund schougaard SASC100901 Silkeborg GF

 


© GymDanmark