GymDanmark

Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

DM Individuel - Rytmisk Sports Gymnastik - d. 04-05-2024 - 05-05-2024

Junior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bøllingtoft Asmussen ELAS091110 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Ella Juulsgaard Jepsen ELJE210909 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
4. Malou Nordberg MANO061109 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Veronika Trofymenko VETR301009 Ølstykke GF

 

Junior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bøllingtoft Asmussen ELAS091110 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Ella Juulsgaard Jepsen ELJE210909 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
4. Malou Nordberg MANO061109 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Veronika Trofymenko VETR301009 Ølstykke GF

 

Junior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bøllingtoft Asmussen ELAS091110 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Ella Juulsgaard Jepsen ELJE210909 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
4. Malou Nordberg MANO061109 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Veronika Trofymenko VETR301009 Ølstykke GF

 

Junior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Ella Bøllingtoft Asmussen ELAS091110 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Ella Juulsgaard Jepsen ELJE210909 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Emilie Holze Jensen EMHO020709 Ølstykke GF
4. Malou Nordberg MANO061109 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Veronika Trofymenko VETR301009 Ølstykke GF

 

Junior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lauritzen AMLA130510 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Cilja Lindeberg CILI070910 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lauritzen AMLA130510 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Cilja Lindeberg CILI070910 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Micro - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Aysu Nora Özer AYÖZ121017 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Emily Neumann EMNE130116 Ølstykke GF
3. Iulia Maria Lapuste IULA020317 TIK Gymnastik
4. Molly Funck Møller MOFU171117 TIK Gymnastik
5. Ronja Christina Johannsen ROJO300816 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Ronja Johansen ROJO200418 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Silke Dalgaard SIDA200416 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Thea Garaci THGA110917 TIK Gymnastik
9. Zoya Kozemiakin ZOKO060716 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Filipa Birk Nymand FIBI201014 TIK Gymnastik
2. Nomi Ranum Hansson NORA141014 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Selina Li SELI100714 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilia Østergaard EMØS200514 Ølstykke GF
2. Filipa Birk Nymand FIBI201014 TIK Gymnastik
3. Maria Chermenova MACH300316 TIK Gymnastik
4. Melia Orbæk Tønnesen MEOR030715 TIK Gymnastik
5. Nikoline Holm NIHO190415 Ølstykke GF
6. Nomi Ranum Hansson NORA141014 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Selina Li SELI100714 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Silvia Silber SISI130316 TIK Gymnastik
9. Uliana Lolia ULLO220515 TIK Gymnastik

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilia Østergaard EMØS200514 Ølstykke GF
2. Maria Chermenova MACH300316 TIK Gymnastik
3. Melia Orbæk Tønnesen MEOR030715 TIK Gymnastik
4. Nikoline Holm NIHO190415 Ølstykke GF
5. Silvia Silber SISI130316 TIK Gymnastik
6. Uliana Lolia ULLO220515 TIK Gymnastik

 

Pre-Junior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Duru Im DUIM101111 Ølstykke GF
3. Nathalie Holm NAHO230611 Ølstykke GF
4. Nikol Minkova NIMI190911 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Pre-Junior - 1. Division - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Duru Im DUIM101111 Ølstykke GF
3. Nathalie Holm NAHO230611 Ølstykke GF
4. Nikol Minkova NIMI190911 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Pre-Junior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Duru Im DUIM101111 Ølstykke GF
3. Nathalie Holm NAHO230611 Ølstykke GF
4. Nikol Minkova NIMI190911 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Pre-Junior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Duru Im DUIM101111 Ølstykke GF
2. Nathalie Holm NAHO230611 Ølstykke GF

 

Pre-Junior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alina Petersen ALPE081011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Nikol Minkova NIMI190911 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Kaya Grønvald Stryhn ANGR191013 TIK Gymnastik
2. Ella Augusta Guldbæk Musak ELGU060513 TIK Gymnastik
3. Julie Wibe Jespersen JUJE110113 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Marie Jørgensen MAJØ100212 Ølstykke GF
5. Mathilde Søs Marcussen MAMA030213 TIK Gymnastik
6. Mille-Mathilde Albrechtsen MIAL051212 TIK Gymnastik
7. Olivia Birk Nymand OLBI120812 TIK Gymnastik
8. Smilla Sander SMSA241013 Ølstykke GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Kaya Grønvald Stryhn ANGR191013 TIK Gymnastik
2. Delia Georgiana Badragan DEBA090912 TIK Gymnastik
3. Ella Augusta Guldbæk Musak ELGU060513 TIK Gymnastik
4. Isabelle Kallesen ISKA170312 TIK Gymnastik
5. Julie Wibe Jespersen JUJE110113 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Lea Vengel Andersen LEVE050812 TIK Gymnastik
7. Marie Jørgensen MAJØ100212 Ølstykke GF
8. Mathilde Søs Marcussen MAMA030213 TIK Gymnastik
9. Mille-Mathilde Albrechtsen MIAL051212 TIK Gymnastik
10. Olivia Birk Nymand OLBI120812 TIK Gymnastik
11. Smilla Sander SMSA241013 Ølstykke GF
12. Vega Poulsen VEPO300712 TIK Gymnastik

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabelle Kallesen ISKA170312 TIK Gymnastik
2. Marie Jørgensen MAJØ100212 Ølstykke GF
3. Vega Poulsen VEPO300712 TIK Gymnastik

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Kaya Grønvald Stryhn ANGR191013 TIK Gymnastik
2. Delia Georgiana Badragan DEBA090912 TIK Gymnastik
3. Ella Augusta Guldbæk Musak ELGU060513 TIK Gymnastik
4. Isabelle Kallesen ISKA170312 TIK Gymnastik
5. Julie Wibe Jespersen JUJE110113 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Lea Vengel Andersen LEVE050812 TIK Gymnastik
7. Mille-Mathilde Albrechtsen MIAL051212 TIK Gymnastik
8. Olivia Birk Nymand OLBI120812 TIK Gymnastik
9. Smilla Sander SMSA241013 Ølstykke GF
10. Vega Poulsen VEPO300712 TIK Gymnastik

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Delia Georgiana Badragan DEBA090912 TIK Gymnastik
2. Lea Vengel Andersen LEVE050812 TIK Gymnastik
3. Mathilde Søs Marcussen MAMA030213 TIK Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 TIK Gymnastik
2. Helena Chen HECH150706 Ølstykke GF
3. Maria Grosser MAGR130708 TIK Gymnastik
4. Yuliia Filimonenko YUFI090508 TIK Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 TIK Gymnastik
2. Helena Chen HECH150706 Ølstykke GF
3. Maria Grosser MAGR130708 TIK Gymnastik
4. Yuliia Filimonenko YUFI090508 TIK Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 TIK Gymnastik
2. Helena Chen HECH150706 Ølstykke GF
3. Maria Grosser MAGR130708 TIK Gymnastik
4. Yuliia Filimonenko YUFI090508 TIK Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 TIK Gymnastik
2. Helena Chen HECH150706 Ølstykke GF
3. Maria Grosser MAGR130708 TIK Gymnastik
4. Yuliia Filimonenko YUFI090508 TIK Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Narp ALNA160807 Ølstykke GF
2. Emilie Bruun EMBR031006 Ølstykke GF
3. Nathalie Hald NAHA130407 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Narp ALNA160807 Ølstykke GF
2. Iben Pagsberg Jessen IBPA110208 TIK Gymnastik
3. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Bruun EMBR031006 Ølstykke GF
2. Iben Pagsberg Jessen IBPA110208 TIK Gymnastik
3. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK Gymnastik
4. Nathalie Hald NAHA130407 Greve Gymnastik og Trampolin

 


© GymDanmark