GymDanmark

Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

DM 2. runde - Grand Prix Rytme - d. 20-04-2024 - 21-04-2024

Mikro

Nr. Hold Forening
1. Team Vira DHG Gymnastik
2. Team Bellis Grindsted G & IF
3. Team Ceresia Ringsted IF - Gymnastik
4. Team Flora Greve Gymnastik og Trampolin
5. Team Nova Randers gymnastiske Forening
6. Team Vea Randers gymnastiske Forening
7. Team Mirabella GF Køge Bugt
8. Team Saga 15 Espergærde IF
9. Team Saga 15 Espergærde IF
10. Team Marit Silkeborg GF
11. Team Nalia Farum Gymnastikforening
12. Team Jasiri Gymnastikforeningen Øbro
13. Team Viola Tarup - Paarup IF
14. Team Lilje FG 90 - Frederikshavn

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Gaia DHG Gymnastik
2. Team Foria SOR IF
3. Team Lumen SOR IF
4. Team Alina Farum Gymnastikforening
5. Tean Ezra Spangsbjerg IF
6. Team Octopus Silkeborg GF
7. Team Nova Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
8. Team Pinja Ringsted IF - Gymnastik
9. Team Posie HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
10. Team Rose Grindsted G & IF
11. Team Lily Grindsted G & IF
12. Team Saga Randers gymnastiske Forening
13. Team Evelina Tarup - Paarup IF

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Enora Espergærde IF
2. Team Vela Greve Gymnastik og Trampolin
3. Team Nalo Greve Gymnastik og Trampolin
4. Team Kimia Gymnastikforeningen Øbro
5. Team Emla DHG Gymnastik

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Asteria DHG Gymnastik
2. Team Eini Spangsbjerg IF
3. Team Lucia Gymnastikforeningen Øbro
4. Team Limyé Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
5. Team Mynthe Greve Gymnastik og Trampolin
6. Team Aviola Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Daisy HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
8. Team Ixia HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
9. Team Melencia Ringsted IF - Gymnastik
10. Team Mevio GF Køge Bugt
11. Team Jasmin Grindsted G & IF
12. Team Flora Grindsted G & IF
13. Team Aria Tarup - Paarup IF

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Rubina Grindsted G & IF
2. Team Ivalu Greve Gymnastik og Trampolin
3. Team Melia GF Køge Bugt
4. Team Ovia Farum Gymnastikforening
5. Team Avera Espergærde IF
6. Team Saturn Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
7. Team Evina Silkeborg GF
8. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Estrela Gymnastikforeningen Øbro
10. Team Thaliope Gymnastikforeningen Øbro

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Akira SOR IF
2. Team Merina GF Køge Bugt
3. Team Elia Randers gymnastiske Forening

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Vivanit Greve Gymnastik og Trampolin
2. Team Merida Espergærde IF
3. Team Macuya Ringsted IF - Gymnastik
4. Team Vivo SOR IF
5. Team Oriana Silkeborg GF
6. Team Starlight Lystrup Idrætsforening - Gymnastik

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Pitaya Ringsted IF - Gymnastik
2. Køge Senior GF Køge Bugt
3. Team Athena Randers gymnastiske Forening
4. TPI Senior Tarup - Paarup IF
5. Team Melina Sorø Gymnastik Forening

 

Senior - 3. Division

Nr. Hold Forening
1. Team Meraki Silkeborg GF
2. Team Alvira Silkeborg GF
3. Team Elira Spangsbjerg IF
4. Team Stevns Gymnastikefterskolen Stevns
5. Team Valkyria Vejstrup Efterskole
6. Team Bella Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Aquila Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
2. Team Lumina Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Makana Gymnastikforeningen Øbro
4. Farum Senior Farum Gymnastikforening
5. DHG elite DHG Gymnastik
6. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Opalia Grindsted G & IF

 


© GymDanmark