GymDanmark

Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

GPR - DM 1. runde alle rækker - d. 05-02-2022 - 06-02-2022

Mikro

Nr. Hold Forening
1. Galia Ringsted IF - Gymnastik
2. Team Lily Grindsted G & IF
3. Team Nori Greve Gymnastik og Trampolin
4. Team Enora Hvid Espergærde IF
5. Team Akiko SOR IF
6. Team Mirabella GF Køge Bugt
7. Team Posie HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Daisy HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
2. Team Ixia HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
3. Team Pagani Jelling FS
4. Team Alva DHG Gymnastik
5. Team Chérie DHG Gymnastik
6. Team Avera Espergærde IF
7. Team Saga Randers gymnastiske Forening
8. Team Jasmin Grindsted G & IF

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Flora Grindsted G & IF
2. Team Aria Tarup - Paarup IF
3. Mynthe Greve Gymnastik og Trampolin
4. Aviola Greve Gymnastik og Trampolin
5. Team Mevio GF Køge Bugt
6. Team Lucia Gymnastikforeningen Øbro
7. Team Litchi Ringsted IF - Gymnastik
8. Team Afilje Alderslyst GF

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Capella Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
2. Team Saturn Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Ovia Farum Gymnastikforening
4. Team Alfea SOR IF
5. Team Thaliope Gymnastikforeningen Øbro
6. Team Estrela Gymnastikforeningen Øbro
7. Team Merina GF Køge Bugt
8. Team Melia GF Køge Bugt
9. Team Azur Alderslyst GF
10. Team Ivalu Greve Gymnastik og Trampolin
11. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin
12. Team Viva Greve Gymnastik og Trampolin
13. Team Elia Randers gymnastiske Forening

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Rubina Grindsted G & IF
2. Team Merida Espergærde IF
3. Team Sif Fårup-Sønderbæk Idrætsforening
4. Team Vivanit Greve Gymnastik og Trampolin
5. Team Ara Silkeborg GF
6. Team Naranja Ringsted IF - Gymnastik
7. Team Delicia Gymnastikforeningen Øbro
8. Team Starlight Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
9. Team Unit DHG Gymnastik

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Esaia Spangsbjerg IF
2. Team Orkidea HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
3. Team Una Ringsted IF - Gymnastik
4. Team Vivo SOR IF

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Malit Tarup - Paarup IF
2. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin
3. Team Alvia Silkeborg GF
4. Team Astra Greve Gymnastik og Trampolin
5. Team Zetari Munkebjerg Gymnastikforening
6. Olympia Espergærde IF
7. Enya-Liva Farum Gymnastikforening
8. Team Aquila Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
9. Team Esperanza Gymnastikforeningen Øbro
10. Team Svera SOR IF
11. Team Mathena GF Køge Bugt
12. Team Movanna GF Køge Bugt
13. Enya Junior Farum Gymnastikforening

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Octavia Farum Gymnastikforening
2. Team Amaryllis HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
3. Team Melina Sorø Gymnastik Forening
4. Team Valkyria Sorø Gymnastikefterskole
5. Team Akia Sorø Gymnastikefterskole
6. Team Evala Spangsbjerg IF
7. Team Athena Randers gymnastiske Forening
8. Team Papaya Ringsted IF - Gymnastik
9. Team Stevns Gymnastikefterskolen Stevns
10. Team Meraki Silkeborg GF
11. Team Bella Greve Gymnastik og Trampolin
12. Team Vega Munkebjerg Gymnastikforening

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
2. Aura Espergærde IF
3. Team Opalia Grindsted G & IF
4. DHG senior DHG Gymnastik
5. Team Lumina Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
6. Køge Senior GF Køge Bugt

 


© GymDanmark