GymDanmark

Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

AFLYST - GPR - DM 1. runde - alle rækker - d. 06-02-2021 - 07-02-2021

Mikro

Nr. Hold Forening
1. Team Enora Espergærde IF
2. Adela Espergærde IF
3. Team Mynthe Greve Gymnastik og Trampolin
4. Team Oline Greve Gymnastik og Trampolin
5. Norit Munkebjerg Gymnastikforening
6. Team Lucia Gymnastikforeningen Øbro
7. Team Galia Ringsted IF - Gymnastik
8. Team Coco Tarup - Paarup IF

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Saga Randers gymnastiske Forening
2. Team Thalia Gymnastikforeningen Øbro
3. Team Jasmin Grindsted G & IF
4. Team Mevio GF Køge Bugt
5. Team Afilje Alderslyst GF
6. Team Vilja DHG Gymnastik
7. Team Avera Espergærde IF
8. Team Daisy HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)
9. Team Ixia HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Aria Tarup - Paarup IF
2. Team Capella Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Jasmin DHG Gymnastik
4. Team Melia GF Køge Bugt
5. Team Ovia Farum Gymnastikforening
6. Team Flora Grindsted G & IF
7. Team Ivalu Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Iria Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Calliope Gymnastikforeningen Øbro
10. Team Frigg Fårup-Sønderbæk Idrætsforening
11. Team Litchi Ringsted IF - Gymnastik

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Elia Randers gymnastiske Forening
2. Team Eya Spangsbjerg IF
3. Team Baila Silkeborg GF
4. Team Estrela Gymnastikforeningen Øbro
5. Team Metis Aabybro Gymnastikforening
6. Team Violet Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Lucca Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Vivanit Greve Gymnastik og Trampolin
9. Team Rubina Grindsted G & IF
10. Team Merina GF Køge Bugt
11. Team Chérie DHG Gymnastik
12. Team Merida Espergærde IF
13. Team Azur Alderslyst GF
14. Team Saturn Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
15. Team Orkidea HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Aloni Vejen GF
2. Team Starlight Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Unit DHG Gymnastik
4. Team Movanna GF Køge Bugt
5. Team Anemone Grindsted G & IF
6. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Astra Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Delicia Gymnastikforeningen Øbro
9. Team Sif Fårup-Sønderbæk Idrætsforening
10. TEam Alvia Silkeborg GF
11. Team Svera SOR IF
12. Team Kiwi Ringsted IF - Gymnastik

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Mango Ringsted IF - Gymnastik
2. Team Malit Tarup - Paarup IF
3. Team Olympia Espergærde IF
4. Team Hera Aabybro Gymnastikforening
5. Team Vira Jelling FS
6. Team Zetari Munkebjerg Gymnastikforening
7. Enya Pre Junior Farum Gymnastikforening
8. Enya-Liva Farum Gymnastikforening
9. Team Mathena GF Køge Bugt
10. Team Amaryllis HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Aquila Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
2. Team Shine Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
3. Team Esaia Hjerting/Spangsbjerg
4. Team Mellis GF Køge Bugt
5. Team Valiite DHG Gymnastik
6. Team Petit Greve Gymnastik og Trampolin
7. Team Liva Greve Gymnastik og Trampolin
8. Team Opalia Grindsted G & IF
9. Team Dahlia Gymnastikforeningen Øbro
10. Team Esperanza Gymnastikforeningen Øbro
11. Team Athena Randers gymnastiske Forening
12. Team Caliva Randers gymnastiske Forening

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Mirabell Ringsted IF - Gymnastik
2. Team Papaya Ringsted IF - Gymnastik
3. Team Meraki Silkeborg GF
4. Team Minora Munkebjerg Gymnastikforening
5. Køge Senior GF Køge Bugt
6. Team Aura Espergærde IF
7. Team Dicentra HGI Gymnastik og Trampolin (Hillerød)

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Octavia Farum Gymnastikforening
2. Team Estella DHG Gymnastik
3. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
4. Team Vega Munkebjerg Gymnastikforening
5. Team Athena Aabybro Gymnastikforening
6. Team Ambria SOR IF
7. Team Elpida Silkeborg GF

 


© GymDanmark