GymDanmark

Deltagerliste for Rope Skipping

 

SM & SM åben (Hold) - Begynderrækker - d. 02-02-2020 - 02-02-2020

Begynderrække 11 år

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. FAW Anna Witt Mortensen ANMO290109 Gug GF
Freja Gustafson FRGU190209 Gug GF
Wenke Marlin Chræmmer WECH280409 Gug GF
2. Lillerød 1 Astrid Larsen ASLA040609 Lillerød Gymnastik
Ditte Lynge Tutein DITU180510 Lillerød Gymnastik
Karla Helbo Larsen KAHE160310 Lillerød Gymnastik
3. Krumspring 1 Ella Due Reinholdt ELRE200410 Krumspring
Frederikke Johanna Leth FRLE180110 Krumspring
Sofie Ruvald Bering SOBE211010 Krumspring
4. Krumspring 2 Naja Howe NAHO161009 Krumspring
Olivia Guldbæk Røndrup OLGU121009 Krumspring
Sofie Marott Kristensen SOMA030809 Krumspring
5. If32 Glostrup 1 Laura Haahr Aunsberg Petersen LAPE191211 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Laura Nymand Wittenkamp LANY181111 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Nickia Petersen NIPE130911 IF32 Glostrup Gymnastikforening
6. If32 Glostrup 2 Cassandra Petersen CAPE050310 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Kathinka joy Ulbæk Ahlmann Bergenstoff KAUL160309 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Mathilde Vig Jeppesen MAJE230309 IF32 Glostrup Gymnastikforening
7. If32 Glostrup 3 Lea Matilde Holmegaard Christiansen LECH211109 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Maja Nomi Nielsen MANI180309 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Mathilde Vig Jeppesen MAJE230309 IF32 Glostrup Gymnastikforening
8. MIF 1 Ida Eksten IDEK100309 Måløv Idræts Forening
Karl Emil Smith Steensboe KASM250910 Måløv Idræts Forening
Solveig Berg Seiersen SOBE230609 Måløv Idræts Forening

 

Begynderrække 12-14 år

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. SLIK Karla Hansen KAHA160608 Gug GF
Liva Serup LISE231207 Gug GF
Saramille Pedersen SAPE051008 Gug GF
2. Lillerød 2 Eva Rebecca Nielsen EVRE141008 Lillerød Gymnastik
Frida Printz FRPR111007 Lillerød Gymnastik
Olivia Brint OLBR070209 Lillerød Gymnastik
Stine Vesterlund Guldberg STVE200209 Lillerød Gymnastik
3. Lillerød 3 Karoline Stokholm KAST080508 Lillerød Gymnastik
Liva Leth-Andersen LILE200208 Lillerød Gymnastik
Nina Krogh-Madsen NIKR010908 Lillerød Gymnastik
4. Lillerød 4 Amalie Güsloff Rasmussen AMGÜ050608 Lillerød Gymnastik
Dagmar Nymark Bruun DANY041108 Lillerød Gymnastik
Rebecca Knattrup REKN050307 Lillerød Gymnastik
5. Lillerød 5 Caroline Hatting Larsen CAHA100808 Lillerød Gymnastik
Emma Poulsen EMPO121208 Lillerød Gymnastik
Marie Riis MARI050707 Lillerød Gymnastik
6. Højby Janice Persson JAPE260106 Højby Skytte & GF
Julia Rasmussen JURA050806 Højby Skytte & GF
Maja Langfeldt MALA190806 Højby Skytte & GF
Michala Danielsen MIDA190608 Højby Skytte & GF
7. Lillerød 6 Cecilie Broman CEBR010806 Lillerød Gymnastik
Izabella Jørgensen IZJØ291206 Lillerød Gymnastik
Rebecca Lynge Tutein RELY171207 Lillerød Gymnastik
Selma Björk Nielsen SEBJ230507 Lillerød Gymnastik
8. ALSAS Anna-Lucca Vistisen ANVI011008 Gug GF
Anna-Sophia Irgens ANNØ240408 Gug GF
Silje Schmidt SISC280308 Gug GF
9. If32 Glostrup 4 Liva Bondesen LIBO081009 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Maia Holde MAHO280308 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Nanna Ottevig Jørgensen NAJØ060208 IF32 Glostrup Gymnastikforening
10. If32 Glostrup 5 Kaya Hommelgaard Salling KASA280308 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Milla Ditlevsen MIDI020809 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Sara Poulsen SAPO010708 IF32 Glostrup Gymnastikforening
11. If32 Glostrup 6 Katrine Marie Lollesgaard KALO270209 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Natalie Bülow Fischer NABÜ170208 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Nellie Bergholm Jensen NEJE260708 IF32 Glostrup Gymnastikforening
12. FGF 3 Anna Mathilde Müller Wilmann ANWI120708 Farum Gymnastikforening
Camilla Mejlstrup CAME300808 Farum Gymnastikforening
Frederikke Stegemann Magnussen FRMA070408 Farum Gymnastikforening
Smilla Erichsen SMER300310 Farum Gymnastikforening
13. FGF 2 Liva Marie Rosholm Michelsen LIMI181007 Farum Gymnastikforening
Marie Stegemann Magnussen MAMA141206 Farum Gymnastikforening
Sofie Sommer SOSO131107 Farum Gymnastikforening
14. Marie, Sisse, Marie, Amalie (Aspirant) Amalie Kudsk Pokorny AMPO130506 Gug GF
Marie Adler Sønnichsen Madsen MAAD130207 Gug GF
Marie Yde Knudsen MAKN040806 Gug GF
Sisse Krag Krabbe SIKR050806 Gug GF
15. MAJC Cecilie Kjær Sørensen CESØ240606 Gug GF
Julie H. Christensen JUCH060706 Gug GF
Marguerite Sørensen MASØ070307 Gug GF
16. Aspirant Freja Kragbæk Thon FRTH040907 Gug GF
Freja Raaby FRRA280106 Gug GF
Maya Bendixen Emanuelsen MABE200807 Gug GF
17. Hørsholm 1 Cecilie Kamille Mosbæk-Kieffer CEMO170606 Hørsholm GF
Kikki Louise Egelund KIEG211105 Hørsholm GF
Maria Catharina Christiansen MACH031105 Hørsholm GF
18. HVG Hold 1 Emma Kudsk EMKU031106 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Mille Telving MITE120706 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Ronja Albers ROAL040306 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Ronja LAsthein-Heide ROLA090507 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)

 

Begynderrække 15+ år

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. EL Ea-Maivi Dahl Eriksen EADA101203 Skensved IF, Gymnastik
Iben Druedahl IBDR200102 Skensved IF, Gymnastik
Liva Wegener Agerholm LIWE280806 Skensved IF, Gymnastik
2. Piná Frida Lehn FRLE080606 Skensved IF, Gymnastik
Josefine Jacobsen JOJA100104 Skensved IF, Gymnastik
Mikkeline Nielsen MINI290604 Skensved IF, Gymnastik
Ophelia Pedersen OPPE200807 Skensved IF, Gymnastik
3. IF32 Glostrup 7 Mathilde Louise Lindberg MALI160605 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Mona Larsen MOLA160206 IF32 Glostrup Gymnastikforening
Sara Bondesen SABO290606 IF32 Glostrup Gymnastikforening
4. CARLA Camilla Møller Hansen CAMØ211205 Gug GF
Christine Benner Svendsen CHBE160905 Gug GF
Laura Gjoerup LAGJ160405 Gug GF
Rebecca Nowak Rasmussen RERA170706 Gug GF
5. FGF 1 Emma Bisgaard EMBI270904 Farum Gymnastikforening
Josefine Bork Stegem Olsen JOOL010504 Farum Gymnastikforening
Nikoline Bruhn-Andersen NIBR130505 Farum Gymnastikforening
6. Hørsholm 2 Eva Sofie Topholm EVTO310305 Hørsholm GF
Freja Enggrob Rasmussen FREN050705 Hørsholm GF
Ida Wessing IDWE280800 Hørsholm GF
7. ODK 1 Anna Blomgren Agerbak ANAG050205 Gymnastikforeningen ODK
Julia Hjordt Fagerholt JUHJ080906 Gymnastikforeningen ODK
Marie Mihoko Balle-Petersen MAMI100607 Gymnastikforeningen ODK
My Ingeborg Nielsen MYIN220903 Gymnastikforeningen ODK
8. ODK 2 Caroline Quass Støruo CAQU060605 Gymnastikforeningen ODK
Kathinka Alma Gunnersen KAAL090105 Gymnastikforeningen ODK
Nora Anchersen Andreasson NOAN300405 Gymnastikforeningen ODK
Signe Lang Hemer SILA080207 Gymnastikforeningen ODK
9. ODK 3 Anna Müller ANMÜ160404 Gymnastikforeningen ODK
Marie Varming MAVA290305 Gymnastikforeningen ODK
Thilde Palmqvist Jensen THPA200706 Gymnastikforeningen ODK
10. HVG Hold 2 Anna Huniche ANHU221106 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Anna Thomsen ANTH220707 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Emma Kildegaard Møller EMKI200804 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)
Hannah Giversen HAGI070905 Himmelev Veddelev Gymnastik forening (HVG)

Dommere

Navn Forening
Tobias Balle-Petersen Gymnastikforeningen ODK
Anne Marie Præstholm Lillerød Gymnastik
Berit Palmqvist Jensen Gymnastikforeningen ODK
Emilie Jørgensen Lillerød Gymnastik
Karina Holmegaard IF32 Glostrup Gymnastikforening
Laura Sif Wichmann Højby Skytte & GF
Mathilde Petersen IF32 Glostrup Gymnastikforening
Mia Mønster Lillerød Gymnastik
Nanna Christiansen IF32 Glostrup Gymnastikforening
Sif Sink Armbjerg (dømmer ej speed) Farum Gymnastikforening
Sif Sink Armbjerg (dømmer ej speed) Farum Gymnastikforening
Sif Sink Armbjerg (dømmer ej speed) Farum Gymnastikforening
Stine Rahbek Pedersen Måløv Idræts Forening
Vera Roed Måløv Idræts Forening
Vigga Kruse Måløv Idræts Forening

 


© GymDanmark