GymDanmark

Deltagere i Idrætsgymnastik

 

MIG - Nationalt mesterskab i Trin - d. 26-05-2019 - 26-05-2019

Trin 1

Nr. Navn Licens Forening
1. Tristan Lander Frederiksen TRLA251212 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Ditlev Krogh Vogdrup DIVO040612 Vejlby IK (VIK)

 

Trin 2

Nr. Navn Licens Forening
1. Amar Bayate AMBA240911 Gefion
2. Carl Emil Christierson CAEM141210 Gefion
3. Mickas Bloch MIBL190613 Gefion
4. Frederik Nielsen FRNI070910 Nakskov GF
5. Jakob Grænge Juszczyk JAJU290607 Nakskov GF
6. Liam Prieem Balle LIPR191211 Nivå GF
7. Sebastian Trolle Wiemann SETR050711 Nivå GF
8. Alexander Mok Olsen ALMO150711 GymAalborg
9. August Ettrup-Christensen AUET100211 GymAalborg
10. Mikkel Sirius Olsen MISI270412 GymAalborg
11. Hjalte Lindskov Pedersen HJLI270409 Vejlby IK (VIK)
12. Sylvester Faarup Albrekt SYAL181109 Vejlby IK (VIK)

 

Trin 3

Nr. Navn Licens Forening
1. Mikkel Rosendahl MIRO230411 Gefion
2. Adrian Grubb Henningsen ADGR020311 Gymnastikforeningen Hermes
3. Albert Keissner ALKE191108 Gymnastikforeningen Hermes
4. Jayden Sztuk JASZ090511 Gymnastikforeningen Hermes
5. Phillip Eugen Verwohlt PHEU261206 Gymnastikforeningen Hermes
6. Elias Buch Schøning ELSC121108 Nakskov GF
7. Lucas Hartvig Sunke LUSU030207 Nakskov GF
8. Daniel Hassan Derzy DAHA260806 GymAalborg
9. Eldin Ljubija-Djokovicnkic ELLJ131010 GymAalborg
10. Noah Rasmussen NORA220910 GymAalborg
11. Bjørn Dengsø Kristensen BJKR201211 Vejlby IK (VIK)
12. August Holm Palm AUPA251110 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
13. Benjamin Thorup Bejerholm BETH191009 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
14. Christopher Irgens Nørgaard CHNØ170811 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
15. Clement Kjær Hanefelt Bundgaard CLBU070911 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
16. Hamsa Hejndal Harb HAHA080211 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
17. Sebastian J. Jensen SEJE100510 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
18. Sune Schrøder Bloksgaard SUBL190910 Aalborg Idræts-Gymnastikforening

 

Trin 4

Nr. Navn Licens Forening
1. Marcus Ravn MARA221109 Gefion
2. Rasmus Fardan RAFA131109 Gefion
3. Felix Catalan FECA151010 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Gustav Schultz GUSC040910 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Mingus Zack Hansen MIHA190109 Greve Gymnastik og Trampolin
6. Nicolai Hejlesen NIHE071009 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Noam Lander NOLA280909 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Oliver Mesfin Due Jessen OLDU031208 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Tobias Skjoldegaard TOSK260509 Greve Gymnastik og Trampolin
10. Emil Tvedergaard Blöndal EMTV060408 Nivå GF
11. Vincent Grönlund VIGR290507 Nivå GF
12. Daniel Münzer DAMÜ160907 GymAalborg
13. Christoffer Berg Vels Jensen CHJE250407 Viborg GF
14. Magnus Lauth Greve MAGR201108 Viborg GF
15. Johan Mølgaard Mogensen JOMO140509 Vejlby IK (VIK)
16. Magnus Cramer Bjørn MABJ041208 Vejlby IK (VIK)
17. Magnus Dengsø Kristensen MAKR010509 Vejlby IK (VIK)
18. Frederik Bech Aagaard FRAA101007 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
19. Frej Jørgensen FRJØ260908 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
20. Karl Emil Bejder KABE050906 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
21. Oscar Storm Guldstrand Thomsen OSTH250108 Aalborg Idræts-Gymnastikforening

 

Trin 5

Nr. Navn Licens Forening
1. Andreas Poulsen ANPO140607 Gymnastikforeningen Hermes
2. Andreas Halkjær Stausholm ANHA070907 Gymnastikforeningen Hermes
3. Bror Gleie BRGL170209 Gymnastikforeningen Hermes
4. Elias Halkjær Stausholm ELHA150705 Gymnastikforeningen Hermes
5. Emil Wiese Tokunaga EMWI220605 Gymnastikforeningen Hermes
6. Jacob Hussain JAHU280407 Gymnastikforeningen Hermes
7. Jens Arvid Filtenborg Tvedskov JEFI120704 Gymnastikforeningen Hermes
8. Otto Eamon De Freitas OTEA280609 Gymnastikforeningen Hermes
9. Sixten Gleie SIGL300606 Gymnastikforeningen Hermes
10. Willads Windeløv WIWI311007 Gymnastikforeningen Hermes
11. Mano Lander MALA280909 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Nero Maleec Yilan NEYI190508 Greve Gymnastik og Trampolin
13. Marcus Pedersen MAPE071205 Nakskov GF
14. Storm Gjerpe Lahrmann Sørensen STSØ130107 Nakskov GF
15. Jonathan Buxéns Farup JOBU230308 Nivå GF
16. Bastian Sørensen BASØ110507 Vejlby IK (VIK)
17. Frederik Mark Møller FRMØ020509 Vejlby IK (VIK)
18. Holger Sørensen Andreasen HOSØ060710 Vejlby IK (VIK)
19. Marius Jensen MAJE080407 Vejlby IK (VIK)
20. Sylvester Lykke Kjær Simonsen SYSI241107 Vejlby IK (VIK)
21. Adam Lykke Scheel Hestbech ADHE221009 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
22. Jonas Klit Bejder JOBE250608 Aalborg Idræts-Gymnastikforening
23. Ludvig Lambert LULA221005 Aalborg Idræts-Gymnastikforening

 

Trin 6

Nr. Navn Licens Forening
1. Balder Vinter BAVI151205 Gymnastikforeningen Hermes
2. Mathias Lawson-Smith MALA050305 Gymnastikforeningen Hermes
3. Oskar Fjendbo Heimann OSFJ060606 Gymnastikforeningen Hermes
4. Sebastian Løvenfalk Kyllesbech SELØ310806 Gymnastikforeningen Hermes
5. Anton Emil Kjørup ANKJ300607 Vejlby IK (VIK)
6. Noah Blix Kristensen NOKR150108 Vejlby IK (VIK)
7. Oliver Leicht OLLE240707 Vejlby IK (VIK)

 

Trin 7

Nr. Navn Licens Forening
1. Jo Lorenz JOLO170905 Gymnastikforeningen Hermes

 

Trin 8

Nr. Navn Licens Forening
1. Dennis Spesivtsev DESP020106 Gymnastikforeningen Hermes
2. Fillip Rohde FIRO220105 GymAalborg
3. August Burvil AUBU260506 Viborg GF
4. Filip Ege Nielsen FINI300804 Aalborg Idræts-Gymnastikforening

 


© GymDanmark