GymDanmark

Deltagerliste til Kvindelig Idrætsgymnastik

 

 

KIG - Regionale mesterskaber ØST Trin 1-3 Hold - d. 21-09-2019 - 21-09-2019

Trin 1

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Nivå GF Hold 1 Frida Sandsten FRSA051212 Nivå GF
Susanna Gustafsson SUGU091111 Nivå GF
Zoe Lowder ZOLO060513 Nivå GF
2. KG66 Eliza Aksjonova ELAK211112 KG66 Kastrup
Nanna Borggaard Jensen NABO180314 KG66 Kastrup
Sonya Aifaoui SOAI140212 KG66 Kastrup
Victoria Arnholst VIAR190712 KG66 Kastrup

 

Trin 2

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Greve Adrianna Kujawa ADKU270111 Greve Gymnastik og Trampolin
Alicia Madeleine Stübe ALST240511 Greve Gymnastik og Trampolin
Malou Sørensen MASØ281010 Greve Gymnastik og Trampolin
Olivia Valla OLVA010311 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Nakskov GF Caya Stabell Jakobsen CAJA270909 Nakskov GF
Enia Frøhling Wede ENFR310311 Nakskov GF
Nanna Wendel Jensen NAJE071110 Nakskov GF
Olivia Mosiadz OLMO250711 Nakskov GF
3. KG66 Carla Lund Rasmussen CALU230613 KG66 Kastrup
Ella Autrup Helgstrand ELAU210313 KG66 Kastrup
Flora Haarup Handryziak FLHA081011 KG66 Kastrup
Liv Friis Rose LIFR080812 KG66 Kastrup
Smilla Dines Nørgaard SMDI080612 KG66 Kastrup
4. ROG Asta Bennekow ASBE221011 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
Carla Ljungbeck Strandfelt CAST150909 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
Claudia Thomsen CLTH010809 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
Sara Enø Enewoldsen SAEN250805 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
Trine Larsen TRLA130211 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Trin 3

Nr. Hold Navn Licens Forening
1. Nakskov GF hold 1 Agnethe T Tobiasen AGTO031108 Nakskov GF
Clara Stabell Jakobsen CLJA180208 Nakskov GF
Karoline Ellehammer Kristensen KAEL141106 Nakskov GF
Nobilda Hassan NOHA010109 Nakskov GF
2. Nakskov GF Hold 2 Patricia Putrino PAPU040210 Nakskov GF
Sara Hassan SAHA150110 Nakskov GF
Sidsel Ellehammer Kristensen SIEL090909 Nakskov GF
Sterrik Ghalib STGH200107 Nakskov GF
Weronika Haja WEHA300109 Nakskov GF
3. KG66 Andrea Rán Hlynsdóttir ANRÁ291212 KG66 Kastrup
Ea Smith EASM190612 KG66 Kastrup
Ingrid Rasmussen INRA171211 KG66 Kastrup
Laura Søe Knudsen LASØ200411 KG66 Kastrup
Lærke Juul Christensen LÆ J261010 KG66 Kastrup
Sally Susgaard Hansen SASU190411 KG66 Kastrup
4. HGF Aprilia Norrid-Mortensen APNO150404 Helsingør GF
Emma Gylden-Bruun EMGY280608 Helsingør GF
Mathilde Karoline Bengtsson MABE200809 Helsingør GF
Selma Neubauer SENE120908 Helsingør GF

Dommere

Navn Forening
Amalie Worm KG66 Kastrup
Andrea Bering Hougaard Helsingør GF
Andrea Bering Hougaard Helsingør GF
Andrea Bering Hougaard Helsingør GF
Andrea Bering Hougaard Helsingør GF
Andrea Bering Hougaard Helsingør GF
Freyja Anderberg KG66 Kastrup
Karina Kaadtmann Greve Gymnastik og Trampolin
Kheda Albakova KG66 Kastrup
oplyses senere Nakskov GF
oplyses senere Nakskov GF
oplyses senere Nakskov GF
Selina Christensen Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
Vi arbejder på sagen Nivå GF

 


© GymDanmark