Deltagerliste for Tumbling
Power Series 1 - Niveau 3 - Elite - d. 08-10-2016 - 08-10-2016
Niveau 3 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Riber | ANRI060406 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Anna Elisabeth Stensgaard | AN S310804 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Asta-Marie Baunsgaard | ASBA140107 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Cecilie Voldsgaard | CEVO230603 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Emily Leth | EMLE140504 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Hrefna María Haraldsdóttir Haraldsdóttir | HRHA281004 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Ida have Korsgaard | ID K150303 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Johanne Meisner | JOME230805 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Johanne Rattenborg | JORA091204 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Laura aaholm Madsen | LAAA230904 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Lea Emilie Littau Christiansen | LELI250805 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Leah C. Johannsen | LEC.150704 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Lærke Sofie Sand | LÆSA270803 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Mathilde Søndergaard | MASØ020904 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Milla Ropass Henriksen | MIRO180404 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Molly Josefine Rasmussen | MOJO230503 | Odense Gymnastik Forening |
17. | Caroline Momme Jørgensen | CAJØ190305 | Randers gymnastiske Forening |
18. | Ida Vidmar | IDVI170805 | Randers gymnastiske Forening |
19. | Kajsa Mains | KAMA201105 | Randers gymnastiske Forening |
20. | Karla Kjærvang Søndergaard | KAKJ160603 | Randers gymnastiske Forening |
21. | Laura Ellen Foged Rokkjær | LAFO200405 | Randers gymnastiske Forening |
22. | Silje Risbjerg Simonsen | SISI100905 | Randers gymnastiske Forening |
23. | Emilie Engholm Dremstrup | EMDR280104 | Vejlby IK (VIK) |
24. | Emma Nørby | EMNØ300903 | Vejlby IK (VIK) |
25. | Mai Holgaard Nielsen | MAHO050405 | Vejlby IK (VIK) |
26. | Catinka Overby Thusholt | CATH310806 | Vestjysk GF (VGF89) |
27. | Freja Sloth Pedersen | FRPE120204 | Vestjysk GF (VGF89) |
28. | Josefine Røjkjær | JORØ070703 | Vestjysk GF (VGF89) |
29. | Josefine Hylander Christensen | JOHY121203 | Vestjysk GF (VGF89) |
30. | Lærke Broberg Jensen | LÆJE010507 | Vestjysk GF (VGF89) |
31. | Lærke Broberg Jensen | LÆJE010507 | Vestjysk GF (VGF89) |
32. | Maria Sloth | MASL100504 | Vestjysk GF (VGF89) |
33. | Matilde Hannibal | MAHA290704 | Vestjysk GF (VGF89) |
34. | Mie Bak | MIBA021002 | Vestjysk GF (VGF89) |
35. | Mille Funder Dissing | MIDI210304 | Vestjysk GF (VGF89) |
36. | Olivia Lund Mose Andreasen | OLAN061101 | Vestjysk GF (VGF89) |
37. | Sofie Sønderskov Madsen | SOMA151003 | Vestjysk GF (VGF89) |
38. | Alberte Hoff | ALHO090803 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
39. | Helene Lorenzen | HELO180602 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
40. | Josefine Petersen | JOPE200104 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
41. | Kathrine Petersen | KAPE170504 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
42. | Sofie Gross | SOGR100504 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
43. | Trine Gross | TRGR200103 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
44. | Jennifer Sørensen | JESØ150904 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
45. | Lara Pehrson Rasmussen | LARA140404 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
46. | Louise Jakobsen | LOJA211004 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
47. | Simone Henriksen | SIHE070403 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
48. | Stephanie Bundgaard | STBU040402 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
49. | Karoline-Amalie L T Kristensen | KAL 120606 | Silkeborg P/D |
50. | caroline thimes nielsen | CANI051203 | Outrup GUB |
51. | Elena Brandsborg Baun | ELBR140906 | Outrup GUB |
52. | Freja Ternholm Jensen | FRTE190803 | Outrup GUB |
53. | Julie Teilmann | JUTE180704 | Outrup GUB |
54. | Kamilla Yu Wu Kjeldsen | KAKJ250205 | Outrup GUB |
55. | Mathilde Mølgaard Knudsborg | MAKN290805 | Outrup GUB |
56. | Katrine Boesen Hansen | KAHA080500 | Vesterlund Efterskole |
57. | Lærke Kjeldgaard Caspersen | LÆCA060801 | Vesterlund Efterskole |
Niveau 3 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Oskar Veje Christiansen | OSVE090604 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Jonas Godskesen | JOGO200605 | Randers gymnastiske Forening |
3. | Noah Foged Rokkjær | NOFO231102 | Randers gymnastiske Forening |
4. | Benjamin Winther | BEWI070604 | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Magnus Borg Jakobsen | MAJA090307 | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | Nicolai Løh | NILØ100807 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Lasse Schmidt | LASC131003 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
8. | Laurits Schrøder | LASC060404 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
9. | Mads Clausen | MACL130904 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
10. | Mads Warming-Hansen | MAWA151202 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
11. | Andreas Rand Kristensen | ANKR140501 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Christian Noer Holmgaard | CHHO120703 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Frederik Due Hüttel | FRDU060802 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
14. | Mikkel Jakobsen | MIJA230902 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
15. | Sebastian Bundgaard | SEBU180604 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
16. | Simon Kjær Kruse | SIKJ311004 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
17. | Steffen Jensen | STJE081003 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
18. | Bjørn Rytter Larsen | BJRY190605 | Silkeborg P/D |
19. | Alexander Worm | ALWO200405 | Outrup GUB |
20. | Alexander Ørsted | ALØR021203 | Outrup GUB |
21. | Lukas Elkjær Andersen | LUAN050707 | Outrup GUB |
22. | Mikkel Højberg Oskarson | MIOS110407 | Outrup GUB |
23. | Oliver Linde Grønberg Simonsen | OLSI071007 | Outrup GUB |
24. | Toke Bæk Mølgaard | TOBÆ160303 | Outrup GUB |
25. | Lau Marold Stolborg | LAST090701 | Vesterlund Efterskole |
26. | Marcus Møller Andersen | MAAN240301 | Vesterlund Efterskole |
C rækken - Mikro piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Signe Bay Dahl | SIBA200207 | Silkeborg P/D |
C rækken - Mikro drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Albert Funder Dissing | ALDI100407 | Vestjysk GF (VGF89) |
C rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Quick Hansen | AMQU300505 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Josefine Mathilde eg Jørgensen | JOEG051003 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Luna Plougheld | LUPL091104 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Olivia Juul Madsen | OLJU300906 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Troja Høgh Bentzen | TRBE300606 | Randers gymnastiske Forening |
6. | Emma Søgaard | EMSØ150504 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Filippa Appel | FIAP010805 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Ida Hjorthus | IDHJ180902 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Karoline Beck Kjær | KABE260403 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Matilde Buchhave | MABU150503 | Vestjysk GF (VGF89) |
11. | Nana Richter | NARI101002 | Vestjysk GF (VGF89) |
12. | Nynne Kjeldahl Madsen | NYMA090706 | Vestjysk GF (VGF89) |
13. | Athena Sehested Rytter | ATSE081003 | Silkeborg P/D |
14. | Emma Dremstrup | EMDR051103 | Silkeborg P/D |
15. | Ditte Ehmsen Underbjerg | DIUN261103 | Outrup GUB |
16. | Freja Riber Larsen | FRRI151003 | Outrup GUB |
17. | Sola Kathrine Thomsen | SOTH151106 | Outrup GUB |
C rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Popp Troelsen | ANPO081003 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Asker Wallstrøm | ASWA010603 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Christian Juel Lauenborg | CHLA030405 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Frederik Vesterborg | FRVE110106 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Lauritz Arrengaard Rasmussen | LARA210904 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Sebastian Juul Madsen | SEJU040704 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Simon Sand | SISA190506 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Birk Christian Holm | BIHO050606 | Vejlby IK (VIK) |
9. | Mikkel Hansen | MIHA191103 | Vejlby IK (VIK) |
10. | David Krogstrup Mikkelsen | DAMI290302 | Vestjysk GF (VGF89) |
11. | Simon Boesdal | SIBO130404 | Vestjysk GF (VGF89) |
12. | Anders Holm-Tygesen | ANHO280603 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
13. | Jeppe Vinther Kümpel | JEKÜ310502 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
14. | laurits krogh | LAKR270501 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
15. | Jonathan Troelsen | JOTR200502 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
16. | Oliver Skovhus | OLSK050703 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
17. | Andreas Yde Pedersen | ANPE170405 | Outrup GUB |
18. | Jonas Bjerre Therkildsen | JOTH220604 | Outrup GUB |
19. | Robin David Bruun Metcalfe | ROME021205 | Outrup GUB |
C rækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sarah Louise Koertz | SALO210702 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Lærke Elholm Olesen | LÆOL200900 | Vejstrup Efterskole |
3. | Cecilie Krarup | CEKR240402 | Vejlby IK (VIK) |
4. | Jasmin Bruun Holm | JAHO041202 | Vejlby IK (VIK) |
5. | Charlotte Dyrholm | CHDY170800 | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | Cecilie Sørensen | CESØ271200 | Bøvling Idrætsefterskole |
7. | Cille Andreasen | CIAN181299 | Bøvling Idrætsefterskole |
8. | Kirstine Kristensen | KIKR050601 | Bøvling Idrætsefterskole |
9. | Laura Kirkegaard | LAKI310500 | Bøvling Idrætsefterskole |
10. | Amalie Wandahl | AMWA201298 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
11. | Emilie Gunder Strøm Sørensen | EMGU040401 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
12. | mathilde clausen | MACL161001 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
13. | Anna Sannidhi Alrø Mortensen | ANSA240900 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
14. | Annemette de Fries | ANDE040300 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
15. | Sissel Høgh Jensen | SIHØ160600 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
16. | Mia Langballe Nielsen | MINI160900 | Vesterlund Efterskole |
C rækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alan Brandt Lynge | ALBR190699 | Bøvling Idrætsefterskole |
2. | Daniel Skaarup | DASK240900 | Bøvling Idrætsefterskole |
3. | Nikolaj Høllemkær Jeppesen | NIHØ231101 | Bøvling Idrætsefterskole |
4. | Tommy Hansen | TOHA060101 | Bøvling Idrætsefterskole |
5. | Magnus Højberg Oskarsen | MAOS251100 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling |
6. | Martin Kiilerich | MAKI170501 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling |
7. | Rasmus Skovlund Matthiesen | RAMA041199 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling |
8. | Seth Kronvold Nielsen | SENI281099 | Brejninggaard Teamgym og Tumbling |
9. | Andreas Jæger Kjær Nielsen | ANJÆ240100 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
10. | Andreas Kjærgaard | ANKJ270600 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
11. | Daniel Escana Nim | DAES050100 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Ebbe Damsgaard Stald | EBDA200900 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Jakob Hovgaard Schmidt | JA H230300 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
14. | Kasper Bjerg Ernshof | KABJ261099 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
15. | Lukas Würtz Padkær | LUWÜ100800 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
16. | Marcus Stahl Vestberg | MAST270500 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
17. | Marinus Elling | MAEL160300 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
18. | Mathias Bech Nielsen | MANI030303 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
19. | Sebastian Melgaard Kristensen | SE M240700 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
20. | Teis Bo Geisler | TEBO270900 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
21. | Thomas Anders Lassen | THAN030601 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
22. | Christian Berthelsen | CHBE100900 | Vesterlund Efterskole |
23. | Jonathan Øllegaard Buus | JOBU230700 | Vesterlund Efterskole |
24. | Lucas Reseke | LURE271199 | Vesterlund Efterskole |
25. | Mads Rytter | MARY230300 | Vesterlund Efterskole |
26. | Mathias Pedersen | MAPE280600 | Vesterlund Efterskole |
27. | Mathias Gottlieb Madsbjerg | MAMA171299 | Vesterlund Efterskole |
28. | Mathias Tang Døhr | MADØ050600 | Vesterlund Efterskole |
29. | Nicolai Lyngbye Kristensen | NIKR190900 | Vesterlund Efterskole |
30. | Nikolaj Høst Christiansen | NICH120101 | Vesterlund Efterskole |
31. | Oliver Damm Corydon | OLCO060501 | Vesterlund Efterskole |
32. | Uffe Tilsted Hansen | UFHA310500 | Vesterlund Efterskole |
B rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Nørrung | EMNØ280303 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Julie Jensen | JUJE010604 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Julie nygaard Hansen | JUHA210503 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Julie Sofie Dichmann Hansen | JUHA040303 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Mathilde Petersen | MAPE140604 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Alberte Roland Spaabæk Andreassen | ALAN031103 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Julie Uhrskov | JUUH301203 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
B rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laust Outzen Paulsen | LAPA210203 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Magnus Plum | MAPL180903 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Philip Jørgensen | PHJØ200203 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Tobias Rode | TORO230504 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Carl Emil Brøgger Berdichevsky | CABE240902 | Svendborg Gymnastikforening |
6. | Samuel Sepstrup Gregersen | SAGR040102 | Svendborg Gymnastikforening |
7. | Oliver Wrang Laursen | OLLA300707 | Vejlby IK (VIK) |
8. | Jamie Hancock | JAHA190102 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Rasmus palmgreen Sørensen | RASØ020305 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Carl Jonathan Jessen | CAJE250702 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
11. | Esben Velling | ESVE260303 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Victor Hüttel | VIHÜ080407 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Frederik Skaaning Jørgensen | FRSK140305 | Silkeborg P/D |
14. | Magnus Bech Isager | MABE170404 | Silkeborg P/D |
15. | Oliver Krejberg Jensen | OLJE300405 | Silkeborg P/D |
B rækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Josefine Andersen | JOAN260802 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Sarah Ravn | SARA071002 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Signe Møller Rasmussen | SIRA230201 | Vestjysk GF (VGF89) |
4. | Sara Strauss | SAST250700 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
B rækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Casper Sundstrøm Pedersen | CAPE280601 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Tobias Sundstrøm Pedersen | TOPE280601 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Gustav Buch-Albertsen | GUBU091001 | Svendborg Gymnastikforening |
4. | Karl Johan Måstrup Kristensen | KAKR281099 | Svendborg Gymnastikforening |
5. | Mads Oksbjerg Madsen | MAMA271101 | Svendborg Gymnastikforening |
6. | Markus Kjærsgaard | MAKJ170599 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
7. | Christian Brockdorff Lorensen | CHBR050500 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
8. | Emil Falkenberg Kristensen | EMFA111200 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
9. | Hjalte Anker Nielsen | HJAN090100 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
10. | Jeppe Birkler Sørensen | JEBI200900 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
11. | Magnus Nørregaard | MANØ210601 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Marcus Schrøder | MASC160600 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Niclas Vinther Rasmussen | NIVI260101 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
14. | Simon Soelberg | SISO101001 | Silkeborg P/D |
15. | Malthe jakobsen | MAJA101202 | Outrup GUB |
16. | Andreas Luis Thomsen | ANTH261099 | Vesterlund Efterskole |
17. | Kasper Jager Kirkegaard | KAKI030200 | Vesterlund Efterskole |
B rækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Rasmus Langergaard | RALA090897 | Svendborg Gymnastikforening |
2. | Simon Santiago Kjeld | SIKJ170698 | Svendborg Gymnastikforening |
3. | Nikolaj Dall | NIDA250698 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
Eliterækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sissel Lentz Christensen | SILE070403 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Emilie Bech Hansen | EMBE090103 | Vestjysk GF (VGF89) |
3. | Josefine Scherrebeck | JOSC120503 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
4. | Alberte Nørgaard | ALNØ260203 | Silkeborg P/D |
5. | Victoria Kathrine Thomsen | VITH031003 | Outrup GUB |
Eliterækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anders Reinholt Mortensen | ANMO220903 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Emil Møller Jensen | EMMØ080103 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Mads Lykke Hansen | MAHA290103 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Peter Emil Aalborg Nielsen | PENI301104 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Asbjørn Sømod | ASSØ170703 | Svendborg Gymnastikforening |
6. | Magnus Lindholmer | MALI280903 | Svendborg Gymnastikforening |
7. | Gustav Wang | GUWA160702 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Jeppe Østergaard Hansen | JEØS231102 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Niels Gjørup Stoffer | NIST090204 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Rasmus Laumann Ørregaard | RALA070202 | Vestjysk GF (VGF89) |
11. | Jonathan Bonnichsen | JOBO060304 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
12. | Elias Månsson | ELMÅ280102 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Martin Abildgaard | MAAB200602 | Silkeborg P/D |
14. | Frederik Bækhøj Skaaning | FRBÆ150905 | Outrup GUB |
15. | Jeppe Korsholm Plauborg | JEPL260303 | Outrup GUB |
16. | Ludvig Sommer | LUSO250505 | Outrup GUB |
17. | Mikkel Pilgaard | MIPI101103 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Malou Hermann Poulsen | MAPO051001 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Nikoline Serup Christensen | NICH181102 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Freja Sørensen | FRSØ210999 | Svendborg Gymnastikforening |
4. | Katrine Møller | KAMØ220599 | Svendborg Gymnastikforening |
5. | sarah sander | SASA300101 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
6. | Olivia Matthiesen | OLMA270600 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
7. | Christine Næss-schmidt Mølgaard | CHMØ210701 | Silkeborg P/D |
8. | Mie Brixen Nielsen | MINI060500 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas B. Fredenslund | ANB.190102 | Odense Gymnastik Forening |
2. | David Henri Oliver Erbs | DAER190999 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Theo Nielsen | THNI170299 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Adam Winther | ADWI200501 | Vejstrup Efterskole |
5. | Andreas Leino Lucassen | ANLU130501 | Vejstrup Efterskole |
6. | Gustav Juul Sømod | GUSØ060100 | Vejstrup Efterskole |
7. | Sofus møller kramer | SOMØ150901 | Vejstrup Efterskole |
8. | Kian Hvistendahl Doyle | KIDO170601 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Jesper Sole Vallentin | JESO070500 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
10. | Morten Sørensen | MOSØ190301 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
11. | Noah Schmidt Ørting | NOØR021101 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
12. | Tobias Kjær Andresen | TOKJ050301 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
13. | Thor Dremstrup | THDR280799 | Silkeborg P/D |
14. | Alexander Skovgaard Bredvig | ALBR280800 | Outrup GUB |
15. | Frederik Anton Andersson | FRAN310501 | Vesterlund Efterskole |
16. | Rasmus Bloch Tronøe | RATR070301 | Vesterlund Efterskole |
Eliterækken - Senior damer
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Nørby | JONØ200792 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Sara La Cour Hansen | SALA190799 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Janneke Lanng | JALA251195 | Vestjysk GF (VGF89) |
4. | Ida Pagård | IDPA030297 | Outrup GUB |
5. | Sara Raunholt Ørskov | SAØR060498 | Outrup GUB |
Eliterækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Adam Scharf Matthiesen | ADSC181196 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Anders Wesch | ANWE111093 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Jeppe T. F. Olesen | JEOL110897 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Lasse Pihl | LAPI130990 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Magnus Eskesen | MAES310895 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Rasmus Beck Hansen | RABE201098 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Johannes Juul Sømod | JOSØ040389 | Svendborg Gymnastikforening |
8. | Arne Rask Kær | ARKÆ161296 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Elias Green | ELGR170298 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Rasmus Steffensen | RAST080599 | Silkeborg P/D |
11. | Rasmus Gaarde Sørensen | RASØ150396 | Silkeborg P/D |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Allan Simonsen | Outrup GUB |
2. | Anders Scherrebeck | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Anders Sørensen | Svendborg Gymnastikforening |
4. | Arne Kær | Vestjysk GF (VGF89) |
5. | Arne Kær | Vestjysk GF (VGF89) |
6. | Daniel Hove | Randers gymnastiske Forening |
7. | Daniel Hove-Nielsen | Randers gymnastiske Forening |
8. | Emma Pilgård | Outrup GUB |
9. | Gry Søgaard Olsen | Vejlby IK (VIK) |
10. | Henrik Plauborg | Outrup GUB |
11. | Jens Hvidemose | Odense Gymnastik Forening |
12. | Klaus Hansen | Odense Gymnastik Forening |
13. | Malthe Hvid | Randers gymnastiske Forening |
14. | Malthe Hvid | Randers gymnastiske Forening |
15. | Monica Boytang Schrøder | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
16. | Nickolaj Berthelsen | Vestjysk GF (VGF89) |
17. | Sune Jensen | Odense Gymnastik Forening |
18. | Søren Juul Sømod | Svendborg Gymnastikforening |
19. | Thomas Hansen | Odense Gymnastik Forening |