Deltagerliste for Tumbling
DM Senior - Tumbling - d. 21-05-2016 - 21-05-2016
Eliterækken - Senior damerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Nørby | JONØ200792 | Odense Gymnastik Forening |
2. | Malou Hermann Poulsen | MAPO051001 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Nikoline Serup Christensen | NICH181102 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Sara La Cour Hansen | SALA190799 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Sissel Lentz Christensen | SILE070403 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Anne-sofie Juhl Jørgensen | ANJØ210797 | Vestjysk GF (VGF89) |
7. | Camilla Fjordside | CAFJ210198 | Vestjysk GF (VGF89) |
8. | Emilie Bech Hansen | EMBE090103 | Vestjysk GF (VGF89) |
9. | Janneke Lanng | JALA251195 | Vestjysk GF (VGF89) |
10. | Alberte Nørgaard | ALNØ260203 | Silkeborg P/D |
11. | Cecilie Krejberg Jensen | CEKR310502 | Silkeborg P/D |
12. | Christine Næss-schmidt Mølgaard | CHMØ210701 | Silkeborg P/D |
13. | Freja Sørensen | FRSØ210999 | Vesterlund Efterskole |
Eliterækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Didrik Fröberg | GÆST010101 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark |
2. | Adam Scharf Matthiesen | ADSC181196 | Odense Gymnastik Forening |
3. | Anders Reinholt Mortensen | ANMO220903 | Odense Gymnastik Forening |
4. | Anders Wesch | ANWE111093 | Odense Gymnastik Forening |
5. | David Henri Oliver Erbs | DAER190999 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Jeppe T. F. Olesen | JEOL110897 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Joel Händig | JOHÄ240294 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Johan Hvidemose | JOHV080695 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Johannes Juul Sømod | JOSØ040398 | Odense Gymnastik Forening |
10. | Lasse Pihl | LAPI130990 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Mads Lykke Hansen | MAHA290103 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Magnus Eskesen | MAES310895 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Mikkel Jørgensen | MIJØ161293 | Odense Gymnastik Forening |
14. | Rasmus Beck Hansen | RABE201098 | Odense Gymnastik Forening |
15. | Thomas Chilvers | THCH180898 | Odense Gymnastik Forening |
16. | Magnus Lindholmer | MALI280903 | Svendborg Gymnastikforening |
17. | Alexander Dalby Damm | ALDA071193 | Ollerup Gymnastikforening |
18. | Andreas Gellert R. Rasmussen | ANRA220495 | Ollerup Gymnastikforening |
19. | Andreas Merrald | ANME210495 | Ollerup Gymnastikforening |
20. | Benedikt Runàr Valgeirsson | BEVA101295 | Ollerup Gymnastikforening |
21. | Eske Kiel | ESKI040795 | Ollerup Gymnastikforening |
22. | Jens Peter Neermark | JENE240994 | Ollerup Gymnastikforening |
23. | Lasse Smedegaard | LASM201295 | Ollerup Gymnastikforening |
24. | Renato Queiroz | REQU040293 | Ollerup Gymnastikforening |
25. | Rune Korgaard | RUKO040695 | Ollerup Gymnastikforening |
26. | Adam Winther | ADWI200501 | Vestjysk GF (VGF89) |
27. | Anders Eriksen | ANER121198 | Vestjysk GF (VGF89) |
28. | Andreas Leino Lucassen | ANLU130501 | Vestjysk GF (VGF89) |
29. | Arne Rask Kær | ARKÆ161296 | Vestjysk GF (VGF89) |
30. | Benjamin Kristensen | BEKR070598 | Vestjysk GF (VGF89) |
31. | Danni Lozano | DALO050691 | Vestjysk GF (VGF89) |
32. | Elias Green | ELGR170298 | Vestjysk GF (VGF89) |
33. | Kian Hvistendahl Doyle | KIDO170601 | Vestjysk GF (VGF89) |
34. | Mads Bojsen | MABO240198 | Vestjysk GF (VGF89) |
35. | Mikael Nissen | MINI280992 | Vestjysk GF (VGF89) |
36. | Morten Søndergaard | MOSØ101197 | Vestjysk GF (VGF89) |
37. | Peter Ulrich Rasmussen | PERA020591 | Vestjysk GF (VGF89) |
38. | Simon Kirk Jepsen | SIKI031197 | Vestjysk GF (VGF89) |
39. | Knut Skogeng | KNSK160995 | Silkeborg P/D |
40. | Kristoffer Krüger | KRKR300497 | Silkeborg P/D |
41. | Martin Abildgaard | MAAB200602 | Silkeborg P/D |
42. | Rasmus Steffensen | RAST080599 | Silkeborg P/D |
43. | Rasmus Gaarde Sørensen | RASØ150396 | Silkeborg P/D |
44. | Sune Engholm | SUEN251193 | Silkeborg P/D |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Jens Hvidemose | Svendborg Gymnastikforening |
2. | Rachel Beauchamp | Ollerup Gymnastikforening |