Deltagerliste for Tumbling
Outrup Cup + Niveau 3 - d. 18-04-2015 - 18-04-2015
Niveau 3 - PigerNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Sif Luna Lund | SILU160903 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
2. | Julie Uhrskov | JUUH301203 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Signe Bay Dahl | SIDA220707 | Silkeborg P/D |
4. | Sofie Philipsen Brandt | SOBR090602 | Silkeborg P/D |
5. | Freja Riber Larsen | FRRI151003 | Outrup GUB |
6. | Sola Kathrine Thomsen | SOTH151106 | Outrup GUB |
Niveau 3 - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Magnus Nørregaard | MANØ210601 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
2. | Lasse Møldrup Abildgaard | LAMØ270207 | Silkeborg P/D |
3. | Andreas Yde Pedersen | ANPE170405 | Outrup GUB |
4. | Nicolai Sonne Bjarnesen | NIBJ290404 | Outrup GUB |
5. | Robin David Bruun Metcalfe | ROME021205 | Outrup GUB |
C rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | sarah sander | SASA300101 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
C rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Andersen | ANAN080200 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
2. | Daniel Nim | DANI050100 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Esben Velling | ESVE260303 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
4. | Steffen Jensen | STJE081003 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
5. | Frederik Bækhøj Skaaning | FRBÆ150905 | Outrup GUB |
6. | Jeppe Korsholm Plauborg | JEPL260303 | Outrup GUB |
7. | Mikkel Pilgaard | MIPI101103 | Outrup GUB |
8. | Peder Kjær Pedersen | PEKJ110303 | Outrup GUB |
C rækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Camilla Fjordside | CAFJ210198 | Bøvling Idrætsefterskole |
C rækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Dennis Samsø | DESA171297 | Bøvling Idrætsefterskole |
2. | Mads Therkildsen | MATH210698 | Bøvling Idrætsefterskole |
3. | Mikkel Von Düring | MIVO040998 | Bøvling Idrætsefterskole |
4. | Sebastian Sørensen | SESØ221297 | Bøvling Idrætsefterskole |
B rækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laura Haüser | LAHA090902 | Silkeborg P/D |
B rækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Rasmus Bloch Tronøe | RATR070301 | Outrup GUB |
B rækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jesper Vallentin | JEVA070500 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
2. | Christoffer Skovgaard Bredvig | CHSK121297 | Outrup GUB |
3. | Magnus Højberg Oskarson | MAOS251100 | Outrup GUB |
B rækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christian Mouritsen | CHMO061294 | Ollerup Gymnastikforening |
2. | Elliot Helms | ELHE061193 | Ollerup Gymnastikforening |
3. | Kasper Skiffard Jensen | KAJE060593 | Ollerup Gymnastikforening |
4. | Lars Emil Hansen | LAHA181192 | Ollerup Gymnastikforening |
5. | Mads Vinther Søndergaard | MASØ280294 | Ollerup Gymnastikforening |
6. | Matias Boel Jensen | MAJE030890 | Ollerup Gymnastikforening |
7. | Søren Thomsen | SØTH181294 | Ollerup Gymnastikforening |
Eliterækken - Mini piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Bech Hansen | EMBE090103 | Vestjysk GF (VGF89) |
2. | Cecilie Krejberg Jensen | CEKR310502 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Alberte Nørgaard | ALNØ260203 | Silkeborg P/D |
4. | Christine Næss-schmidt Mølgaard | CHMØ210701 | Silkeborg P/D |
5. | Emma Iris Rye Rasmussen | EMRA180501 | Silkeborg P/D |
6. | Victoria Kathrine Thomsen | VITH031003 | Outrup GUB |
Eliterækken - Mini drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Magnus Lindholmer | MALI280903 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
2. | Jonathan Bonnichsen | JOBO060304 | Varnæs/Bovrup Idrætsforening |
3. | Eddi Slot-tygesen | EDSL020402 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
4. | Frederik Andersen | FRAN141101 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
5. | Martin Abildgaard | MAAB200602 | Silkeborg P/D |
Eliterækken - Junior piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freja Sørensen | FRSØ210999 | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
2. | Ida Pagård | IDPA030297 | Outrup GUB |
3. | Marie Alexandersen Flindt | MAAL050199 | Outrup GUB |
4. | Mie Brixen Nielsen | MINI060500 | Outrup GUB |
5. | Sabine Lykke Skjøtt | SASK020899 | Outrup GUB |
6. | Signe Andersen | SIAN311098 | Outrup GUB |
Eliterækken - Junior drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christoffer Krog Scherrebeck | CHSC030999 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
2. | Janus Broch Mols | JAMO031199 | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
3. | Emil Caroli Juul | EMCA230799 | Silkeborg P/D |
4. | Kristoffer Kryger | KRKR300497 | Silkeborg P/D |
5. | Rasmus Steffensen | RAST080599 | Silkeborg P/D |
6. | Simon Bjørnholdt Nielsen | SIBJ161097 | Silkeborg P/D |
7. | Thor Dremstrup | THDR280799 | Silkeborg P/D |
8. | Alexander Skovgaard Bredvig | ALBR280800 | Outrup GUB |
9. | Jonas Skriver | JOSK070200 | Outrup GUB |
Eliterækken - Senior herre
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anthony Dorrington | ANDO180292 | Ollerup Gymnastikforening |
2. | Emil Johansen | EMJO150993 | Ollerup Gymnastikforening |
3. | Jacob olsen Lund | JALU290694 | Ollerup Gymnastikforening |
4. | Jens Møller | JEMØ040593 | Ollerup Gymnastikforening |
5. | Jesper Brandt Pedersen | JEPE120294 | Ollerup Gymnastikforening |
6. | Martin vibæk frederiksen | MAFR090294 | Ollerup Gymnastikforening |
7. | Mathias Christian Clausen | MACL200794 | Ollerup Gymnastikforening |
8. | Mikkel Jørgensen | MIJØ161293 | Ollerup Gymnastikforening |
9. | Niclas Johansen | NIJO060894 | Ollerup Gymnastikforening |
10. | Oliver Kew | OLKE261294 | Ollerup Gymnastikforening |
11. | Thomas Poulsen | THPO150894 | Ollerup Gymnastikforening |
12. | Hannibal Sørensen | HASØ291195 | Silkeborg P/D |
13. | Rasmus Gaarde Sørensen | RASØ150396 | Silkeborg P/D |
14. | Oliver Termansen | OLTE081296 | Outrup GUB |
15. | Rasmus Jensen | RAJE091096 | Outrup GUB |
Dommere
Nr. | Navn | Foening |
1. | Anders Sørensen | Oure-Gudme Idrætsforening (GS-Gudme) |
2. | Andreas Yde Pedersen | Outrup GUB |
3. | Brendan Rigde | Ollerup Gymnastikforening |
4. | Chris Slot-Tygesen | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
5. | Henrik Plauborg | Outrup GUB |
6. | Jakob Rasmussen | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
7. | Jesper Rasmussen | Flemming Efterskole Gymnastikforening |
8. | Karsten Skjøtt | Outrup GUB |
9. | Karsten Skjøtt | Outrup GUB |
10. | Lasse søndergaard | Ollerup Gymnastikforening |
11. | Nicklas Kahlen Svendsen | Silkeborg P/D |
12. | Poul Skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
13. | Poul Skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
14. | Poul Skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
15. | Poul skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
16. | Poul skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
17. | poul skovgaard Bredvig | Outrup GUB |
18. | Susanne Hulegaard Rasmussen | Silkeborg P/D |