Deltagerliste for Tumbling
Efterskole DM - Tumbling - d. 25-04-2019 - 25-04-2019
B rækken - Junior - Drenge 14-18 årNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Peder Kjær Pedersen | PEPE110303 | Brejninggaard Efterskole |
B rækken - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Holm | ANHO130102 | Vejstrup Efterskole |
2. | Freja Mie Holse | FRHO110802 | Vejstrup Efterskole |
3. | Martha Bach Larsen | MALA160502 | Vejstrup Efterskole |
4. | Athena Rytter | ATRY081003 | Bøvling Idrætsefterskole |
5. | Lea Lauridsen Sønderskov | LELA131003 | Bøvling Idrætsefterskole |
6. | Nicoline Brahms | NIBR060902 | Bøvling Idrætsefterskole |
7. | Signe Møller Rasmussen | SIRA230201 | Bøvling Idrætsefterskole |
8. | Anna Hellum | ANHE281002 | Vesterlund Efterskole |
9. | Cecilie Krejberg Jensen | CEKR310502 | Vesterlund Efterskole |
10. | Lærke Madsen | LÆMA310102 | Vesterlund Efterskole |
11. | Sofie Stausbøl-Grøn | SOST220502 | Vesterlund Efterskole |
12. | Cecilie Baand Severinsen | CESE200202 | Flemming Efterskole |
13. | Emma Larsen | EMLA120902 | Flemming Efterskole |
14. | Line Juhl | LIJU150202 | Flemming Efterskole |
15. | Nanna Anthonsen | NAAN150103 | Flemming Efterskole |
B rækken - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kasper Høgh seldal | KAHØ200103 | Bøvling Idrætsefterskole |
2. | Malthe Emil Langergaard | MAEM270803 | Bøvling Idrætsefterskole |
3. | Simon Brunsgaard Steffensen | SIBR040603 | Bøvling Idrætsefterskole |
4. | Thomas Høje | THHØ230203 | Bøvling Idrætsefterskole |
5. | Asger Søndergaard | ASSØ290402 | Vesterlund Efterskole |
6. | Christopher Lucas Scurrah Grundsøe | CHLU281101 | Vesterlund Efterskole |
7. | Esben Kjær | ESKJ110403 | Vesterlund Efterskole |
8. | Lukas Eigtved Olesen | LUOL200202 | Vesterlund Efterskole |
9. | Mark Pötzsch | MAPÖ250403 | Vesterlund Efterskole |
10. | Ole Frederik Ib Aarrestad | OLFR040903 | Vesterlund Efterskole |
11. | Tobias Klemmensen | TOKL081202 | Vesterlund Efterskole |
12. | Victor Kjeldsen | VIKJ060902 | Vesterlund Efterskole |
13. | Viktor Zøllner Jensen | VIZØ181201 | Vesterlund Efterskole |
14. | Asger Krogh Agergaard | ASAG300102 | Flemming Efterskole |
15. | Emil Meisner | EMME250202 | Flemming Efterskole |
16. | Gustav Knapmann | GUKN210702 | Flemming Efterskole |
17. | Kristian Laugesen | KRLA130202 | Flemming Efterskole |
18. | Mads Meng | MAME270803 | Flemming Efterskole |
19. | Mads Søltoft Kristensen | MAKR150902 | Flemming Efterskole |
20. | Magnus Kvieholm | MAKV010602 | Flemming Efterskole |
21. | Markus Nonboe | MANO221201 | Flemming Efterskole |
22. | Mathias Eriksen | MAER231001 | Flemming Efterskole |
23. | Oliver Skovhus | OLSK050703 | Flemming Efterskole |
24. | Rune Hansen | RUHA220802 | Flemming Efterskole |
25. | Viktor Skjerning Gensø | VIGE290403 | Flemming Efterskole |
26. | Jacob Klit Søndergaard | JASØ040502 | Brejninggaard Efterskole |
27. | Nikolaj Kirkeby Nielsen | NINI040402 | Brejninggaard Efterskole |
28. | Hjalte Linding Christensen | HJLI121203 | Dejbjerglund Efterskole |
29. | Jens Bjerregaard | JEBJ110602 | Dejbjerglund Efterskole |
30. | Oliver Tange Lemvig | OLTA131102 | Dejbjerglund Efterskole |
31. | Simon Bech Hansen | SIBE150502 | Dejbjerglund Efterskole |
A rækken - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Cecilie Bentsen | CEBE151002 | Vejstrup Efterskole |
2. | Filippa Fjeldal Hansen | FIHA010302 | Vejstrup Efterskole |
3. | Ida Piper Brodersen | IDPI200302 | Vejstrup Efterskole |
4. | Isabella Dowhan | ISDO020702 | Vejstrup Efterskole |
5. | Laura Juel Erlandsen | LAER110502 | Vejstrup Efterskole |
6. | Trine Gross | TRGR200103 | Vejstrup Efterskole |
A rækken - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asger Viborg | ASVI050202 | Vejstrup Efterskole |
2. | Christian Gade | CHGA191101 | Vejstrup Efterskole |
3. | David Tolstrup Christensen | DACH080802 | Vejstrup Efterskole |
4. | Eskil Rasmussen | ESRA101201 | Vejstrup Efterskole |
5. | Frederik Feddern | FRFE070402 | Vejstrup Efterskole |
6. | Lauritz Krogh | LAKR270502 | Vejstrup Efterskole |
7. | Malthe Andersen | MAAN040702 | Vejstrup Efterskole |
8. | ôrn Frosti | ÔRFR151101 | Vejstrup Efterskole |
9. | Anders Nikolajsen | ANNI230103 | Bøvling Idrætsefterskole |
10. | Andreas Jakobsen Bæk | ANJA120103 | Bøvling Idrætsefterskole |
11. | Benjamin Larsen | BELA210502 | Bøvling Idrætsefterskole |
12. | Jamie Hancock | JAHA190102 | Bøvling Idrætsefterskole |
13. | Oliver Overmark jensen | OLOV050803 | Bøvling Idrætsefterskole |
Eliterækken - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Aagaard | ANAA231102 | Vejstrup Efterskole |
2. | Andreas Fredenslund | ANFR190102 | Vejstrup Efterskole |
3. | Jeppe Vinther Kümpel | JEKÜ310502 | Vejstrup Efterskole |
4. | Jonathan Jessen | JOJE250702 | Vejstrup Efterskole |
5. | Mads Erik V. Knudsen | MAKN110202 | Vejstrup Efterskole |
6. | Magnus Harry Lauritsen | MALA111002 | Vejstrup Efterskole |
7. | Samuel Gregersen | SAGR040102 | Vejstrup Efterskole |
8. | Elias Månsson | ELMÅ280102 | Vesterlund Efterskole |
9. | Emil Skaarup Møller-Jensen | EMSK080103 | Vesterlund Efterskole |
10. | Frederik Seberg Smedegaard | FRSK181002 | Vesterlund Efterskole |
11. | Mads Warming-Hansen | MAWA151202 | Vesterlund Efterskole |
12. | Magne Skovø | MASK310102 | Vesterlund Efterskole |
13. | Magnus Plum | MAPL180903 | Vesterlund Efterskole |
14. | Martin Abildgaard | MAAB200602 | Vesterlund Efterskole |
15. | Mathias Warming-Jensen | MAWA070502 | Vesterlund Efterskole |
16. | Anders Korsgaard | ANKO090402 | Flemming Efterskole |
17. | Jonathan Troelsen | JOTR200502 | Flemming Efterskole |
18. | Mads Fyrsterling | MAFY201001 | Flemming Efterskole |
19. | Noél Vedelgart | NOVE110702 | Flemming Efterskole |
20. | Sebastian Brice | SEBR190702 | Flemming Efterskole |
21. | Steffen Jensen | STJE081003 | Flemming Efterskole |
22. | David Krogstrup Mikkelsen | DAMI290302 | Brejninggaard Efterskole |
23. | Niclas Hermann | NIHE070602 | Brejninggaard Efterskole |
S rækken - Piger
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Abildgaard | EMAB200302 | Flemming Efterskole |
2. | Frederikke Sønderskov | FRSØ120102 | Flemming Efterskole |
3. | Frida Sunds Brønd | FRBR100803 | Flemming Efterskole |
4. | Jasmin Bruun Holm | JAHO041202 | Flemming Efterskole |
5. | Lea Strauss | LEST220102 | Flemming Efterskole |
6. | Marius Smed | MASM121002 | Flemming Efterskole |
7. | Simone Henriksen | SIHE070403 | Flemming Efterskole |
S rækken - Drenge
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Albert Schrøder | ALSC160802 | Flemming Efterskole |