Deltagerliste til Trampolin
DM Senior Indv. & Synkron - d. 05-06-2010 - 05-06-2010
Dame IndividueltNr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2. | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
3. | Pernille Egebjerg Dietz | PEEG140390 | Københavns Trampolinklub |
4. | Maila Walmod | MAWA030691 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Siff Pedersen | SIPE231094 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Stine Mørkeberg | STMØ280696 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Cecilie Tofte | CETO120991 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
11. | Mette Kjær | MEKJ070993 | Borup IF - Gymnastikafd. |
12. | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Bellinge Gymnasterne |
13. | Frederikke Thomsen | FRTH050896 | Strib Udspring & Trampolin |
14. | Ninna Rask | NIRA280291 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre Individuelt
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Peter Jensen | PEJE050380 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark |
2. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
3. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Daniel Jonasson | DAJO080695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8. | Morten Renner Pedersen | MOPE070793 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9. | Ben Pakes | BEPA090498 | Bellinge Gymnasterne |
10. | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Bellinge Gymnasterne |
11. | Mads Ehlers | MAEH101090 | Bellinge Gymnasterne |
12. | Peter Clausen Refsgaard | PERE120990 | Bellinge Gymnasterne |
13. | Rasmus Gyde Andersen | RAAN311295 | Bellinge Gymnasterne |
14. | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
Dame Synkron
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Amalie Liljehult | AMLI040695 | Københavns Trampolinklub |
2 | Helena L. S. Mogensen | HEMO120895 | Københavns Trampolinklub |
3 | Pernille Egebjerg Dietz | PEEG140390 | Københavns Trampolinklub |
4 | Maila Walmod | MAWA030691 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5 | Siff Pedersen | SIPE231094 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6 | Stine Mørkeberg | STMØ280696 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7 | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Cecilie Tofte | CETO120991 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8 | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
9 | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
10 | Pernille Juhl Mogensen | PEMO281292 | Bellinge Gymnasterne |
11 | Ninna Rask | NIRA280291 | Strib Udspring & Trampolin |
Frederikke Thomsen | FRTH050896 | Strib Udspring & Trampolin |
Herre Synkron
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1 | Peter Jensen | PEJE050380 | Anden forening/Ikke medlem af GymDanmark |
2 | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
3 | Daniel Jonasson | DAJO080695 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4 | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5 | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Morten Renner Pedersen | MOPE070793 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6 | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7 | Daniel Præst | DAPR240392 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
8 | Peter Clausen Refsgaard | PERE120990 | Bellinge Gymnasterne |
9 | Mads Corvenius Jørgensen | MAJØ020696 | Bellinge Gymnasterne |
10 | Rasmus Gyde Andersen | RAAN311295 | Bellinge Gymnasterne |
11 | Mads Ehlers | MAEH101090 | Bellinge Gymnasterne |
12 | Ben Pakes | BEPA090498 | Bellinge Gymnasterne |
13 | Kasper Lederballe Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |