Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 2, Område 3, individuelt - d. 24-01-2016 - 24-01-2016
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Laust Valdemar Olsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Karoline Bjørk | Borup IF - Gymnastikafd. | |
3. | Amalie Hollmann Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emile Sofie Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Kristoffer Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Louise Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Pernille J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Sofie Lundorff Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Amalie Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Emil Jakobsen | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Emma Sandhøj Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
13. | Bo Zierau | TGA20 | |
14. | Cecilie Andersen | TGA20 |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Viktor Schoppe | Københavns Trampolinklub | |
2. | Egil Wendsjø | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Fie Vengaard Toftdahl | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Sofie Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Michelle S. C. Sørensen | Højby Skytte & GF | |
6. | Amalie Skytte Christoffersen | TGA20 |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Schlippe | Københavns Trampolinklub | |
2. | Asger Kjærsgaard | Københavns Trampolinklub | |
3. | Benjamin Tómasson | Københavns Trampolinklub | |
4. | Carl Emil Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Emil Hindsberg | Københavns Trampolinklub | |
6. | Emil Lynnerup Andersen | Københavns Trampolinklub | |
7. | Jonas Vadstrup | Københavns Trampolinklub | |
8. | Luca Orsini | Københavns Trampolinklub | |
9. | Malte Nannerup Kirckhoff | Københavns Trampolinklub | |
10. | Oscar Birkemose | Københavns Trampolinklub | |
11. | Xander-Virgil Gammelby-Ingvardson | Københavns Trampolinklub | |
12. | Gunilla Wik | Borup IF - Gymnastikafd. | |
13. | Andreas Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Ella Lind Olesen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Emilie Gade Kaas | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Iben Haastrup Kristensen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Laura Redtz | Odense Gymnastik Forening | |
18. | Lea Emilia Madsen | Odense Gymnastik Forening | |
19. | Magnus Rossander | Odense Gymnastik Forening | |
20. | Mikkel Heidelbach | Odense Gymnastik Forening | |
21. | Nicoline Friis | Odense Gymnastik Forening | |
22. | Sofie Holm Damsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
23. | Emma Stage Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
24. | Frederik Ranzau Kjølhede | Strib Udspring & Trampolin | |
25. | Gustav Brinch Kjer | Strib Udspring & Trampolin | |
26. | Laura Stage Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
27. | Mie Jürs | Strib Udspring & Trampolin |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Lucas Wacker | Københavns Trampolinklub | |
2. | Oliver Pedersen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Frederik Markvardsen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kristoffer Wiborg Heeschen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Ann-Sofia Rasmussen | Svendborg Gymnastikforening | |
6. | Clara Marie Madsen | Svendborg Gymnastikforening | |
7. | Dagmar Dyrhauge-klargaard | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Mathias Møller | Svendborg Gymnastikforening | |
9. | Mathilde Henriksen | Svendborg Gymnastikforening | |
10. | Mikkel Olsen | Svendborg Gymnastikforening | |
11. | Antonio Florio | Højby Skytte & GF | |
12. | Benedicte Fich Lindenskov | Højby Skytte & GF | |
13. | Jonathan Gustav Andersson | Højby Skytte & GF | |
14. | Magnus Val Hoppe | TGA20 | |
15. | Vincent Moritzen | TGA20 |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. | |
2. | Josefine Hartmann | Borup IF - Gymnastikafd. | |
3. | Jeppe Møller Tvingsholm | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Line Virkelyst Johansen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Villads Halllundbæk | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Caroline Larsen | Svendborg Gymnastikforening | |
7. | Josephine Madsen | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Nina nilsen | Svendborg Gymnastikforening | |
9. | Viktoria Smedegaard | Svendborg Gymnastikforening | |
10. | Sofie Skov Haffejee | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Ida-Marie Bøgholm | Højby Skytte & GF | |
12. | Ninni Langton | TGA20 | |
13. | Victoria Quist | TGA20 | |
14. | Villiam Juhl Hansen | TGA20 |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Sofie Ålbæk Larsen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Elisabeth Luther | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Jonas Anton Hauge Hald | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kathrine Højrup Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Line Juul Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Marcus S. Bro | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Oliver Lindgaard Kjær | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Camilla Bech Ravnborg | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Laura Leth Blicher | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Michael Lambert | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Smilla Sostack | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Sofie Brøgger Christiansen | Strib Udspring & Trampolin |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Kristoffer Lindgaard Kjær | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Matilde Marie Faltum | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Nicklas Kjellerup Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Signe Storm | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Liv Lauridsen | Svendborg Gymnastikforening | |
7. | Nikolai møller | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Anna Brandt | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Lærke Kjestrup | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Tilde Jacobsen | TGA20 |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Hviid | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Nicoline Palm Jørgensen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Rasmus Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Xenia Sønder Snogdal | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Signe linnebjerg | Svendborg Gymnastikforening | |
6. | Anna Kloster | Strib Udspring & Trampolin | |
7. | Emil Sundberg Nielsen | Strib Udspring & Trampolin | |
8. | Ida Riis | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Johannes Jørgensen | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Line Bech Ravnborg | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Melissa Westdorf Blicher Jensen | Strib Udspring & Trampolin | |
12. | Magnus Madsen | TGA20 |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Vestermark | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Emma Rohde Paulsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Eva Gullander | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Sarah Frigaard Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Sophus Hollmann | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Gustav Maymann | Svendborg Gymnastikforening | |
7. | Kirstine Olsen | Svendborg Gymnastikforening | |
8. | Dagmar Greholm | Strib Udspring & Trampolin | |
9. | Mathilde Lundstrøm Hansen | Strib Udspring & Trampolin | |
10. | Victor Mulberg | Strib Udspring & Trampolin | |
11. | Asta A Møller | TGA20 | |
12. | Bertram A Møller | TGA20 | |
13. | Johanne Madsen | TGA20 | |
14. | Marius Moritzen | TGA20 | |
15. | Merle Juhl Hansen | TGA20 | |
16. | Nanna Jacobsen | TGA20 | |
17. | Nanna Mørkhøj | TGA20 | |
18. | Pelle Belitz | TGA20 | |
19. | Ryan Fredensborg Møller | TGA20 | |
20. | Shanne Poffler Kølleskov | TGA20 | |
21. | Valdemar Juhl Hansen | TGA20 | |
22. | Yasmin Phillip Hansen | TGA20 |
Dommere
Navn | Forening |
Amalie Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Betina Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Bo Zierau | TGA20 |
Bo Zierau | TGA20 |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Finn Østergaard | TGA20 |
Finn Østergaard | TGA20 |
Mads Corvenius Jørgensen | Odense Gymnastik Forening |
Maria S. Sigl | Odense Gymnastik Forening |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |
Uffe Ehlers | Københavns Trampolinklub |