Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, Område 2, individuelt - d. 16-11-2014 - 16-11-2014
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Micha Jurlander Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Kira Ring Andresen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
3. | Simone Madsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
4. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kit Høglund | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Marc Seidler | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ida Bønding | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Louise Nielsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Amal Mohamad | Borup IF - Gymnastikafd. | |
4. | Janne Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Kjær Sørensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Elias Østergaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Emilie Vestergaard Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Lasse Mikkelsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Maja Jurlander Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Maria Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Maria Gerlén | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Nynne Holme | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Oscar Stenbæk Olsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Sofie Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Zoe Dungal | Greve Gymnastik og Trampolin | |
13. | Cecillie Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. | |
14. | Mads Rasmussen | Karise Idræts Klub | |
15. | Mikkel Holm | Karise Idræts Klub |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Victoria Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Follmann | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Andreas Borges | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Rose | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Magnus Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Marie Bønding | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Mille Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Oliver Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Tobias Østergaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Cecilie Sand | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Emilie Olsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
11. | Philip Tandrup | Karise Idræts Klub |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Asta Kjærsgaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Asta-Elida Volder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Mathilde Trærup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Mille Nørgaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Mille Sofie Nørgaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Sofie Kirkebække | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Frederik Mollerup | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Kristian Hansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Kristine Lind | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Pernille Bang | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
11. | Caroline Adamson | Borup IF - Gymnastikafd. | |
12. | Mikala Phil | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Mondrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Kasper Jurlander Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Lærke Nørbjerg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Malthe Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Marie Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Mille Spang | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Vestergård | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Anna-Elise Volder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Linus Boye | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Malika Lund-Nielsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Mathilde Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Oscar Vallentin | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Katrine Jeppesen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
8. | Melanie Munkholm Olsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
9. | Victoria Krall | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie Marke | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Frederik Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Gabriel Buster | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Maia Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Mikkel Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Nicholas Bernhardt | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Oliver Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Simone Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Freja F Hansen | Karise Idræts Klub |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Dea Gyllenborg | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Mads Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin |
Maiken Petersen | Greve Gymnastik og Trampolin |