Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 1, individuelt - d. 30-03-2014 - 30-03-2014
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Charlotte Letting | Københavns Trampolinklub | |
2. | Emilie Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
3. | Simone Madsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
4. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Vanessa Rae Smith | Københavns Trampolinklub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Kronborg Haar | Københavns Trampolinklub | |
2. | Emilie Rohde Toft Jakobsen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Cecilie Hjorth Ruberg | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
4. | Naia Aabank Gudbergsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
5. | Josephine Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
6. | Janne Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anton Schlippe | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Peter Thuesen Güsmer | Københavns Trampolinklub | |
3. | Marie-Louise Møller Thorsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
4. | Michelle Finderup | Farum Trampolin Forening | |
5. | Cecillie Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Karoline Franck | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Oscar Djurhuus | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Benedicte Steffensen-Kejling | Københavns Trampolinklub | |
4. | Carl Emil Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Filippa Holse | Københavns Trampolinklub | |
6. | Freja Bjerregaard | Københavns Trampolinklub | |
7. | Jochum Ihlemann | Københavns Trampolinklub | |
8. | Laura Boas | Københavns Trampolinklub | |
9. | Laust Valdemar Olsen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Linea Jørgensen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Mads Skov Kristensen | Københavns Trampolinklub | |
12. | Mie Bjarning | Københavns Trampolinklub | |
13. | Nadeen Aiche | Københavns Trampolinklub | |
14. | Sarah Bjarning | Københavns Trampolinklub | |
15. | Signe Vogel Bang | Københavns Trampolinklub | |
16. | Thomas Skov Jensen | Københavns Trampolinklub | |
17. | Tobias Aabye | Københavns Trampolinklub | |
18. | Viktor Ellehammer Andersen | Københavns Trampolinklub | |
19. | Bjarke Rasch Holm | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
20. | Kamille Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
21. | Nikita Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
22. | Laura Claessens | Farum Trampolin Forening | |
23. | Cecilie Dahl | Trampolinklubben Viben | |
24. | Maria Larsen | Trampolinklubben Viben | |
25. | Mathilde Skov | Trampolinklubben Viben | |
26. | Monique Adelgaard | Trampolinklubben Viben | |
27. | Gunilla Wik | Borup IF - Gymnastikafd. | |
28. | Karoline Bjørk | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Clara Højland Jensen | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Freja | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Lukas Fricke | Københavns Trampolinklub | |
4. | William Blomberg | Københavns Trampolinklub | |
5. | August Margaard Lund | Farum Trampolin Forening | |
6. | Karoline | Farum Trampolin Forening | |
7. | Lucas Ruben Laurent | Farum Trampolin Forening | |
8. | Malthe Hørlyk Friis | Farum Trampolin Forening | |
9. | Marius Poulsen Persson | Farum Trampolin Forening | |
10. | Amalie Jensen | Trampolinklubben Viben | |
11. | Cathrine Marcussen | Trampolinklubben Viben | |
12. | Katrine Tranholm | Trampolinklubben Viben | |
13. | Laurine Elkær-Hansen | Trampolinklubben Viben | |
14. | Rune Elkær-hansen | Trampolinklubben Viben | |
15. | Annika Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
16. | Natascha Holm | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Helena Berg | Københavns Trampolinklub | |
2. | Isabel Drejer | Københavns Trampolinklub | |
3. | Jakob Glattre Gønget | Københavns Trampolinklub | |
4. | Janni Wilkner | Københavns Trampolinklub | |
5. | Mathias Sturluson | Københavns Trampolinklub | |
6. | Muhammed Lockmann | Københavns Trampolinklub | |
7. | Cecilie Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
8. | Nadja Nielsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
9. | Mille Krogh Lumholt | Farum Trampolin Forening | |
10. | Anton Nolfi | Trampolinklubben Viben | |
11. | Silke Emilie Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
12. | Sima Ali | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andrea Nicoline Vandsted Dalgaard | Københavns Trampolinklub | |
2. | Annike Truelsen | Københavns Trampolinklub | |
3. | Elisabeth Muncrief | Københavns Trampolinklub | |
4. | Mads Daugaard Sørensen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Rikke Skov Kristensen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Sille-Sofie Larsen | Københavns Trampolinklub | |
7. | Emma Gyldenkærne | Trampolinklubben Viben | |
8. | Melanie Adelgaard | Trampolinklubben Viben |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederikke Kristiansen | Farum Trampolin Forening | |
2. | Victor Kristiansen | Farum Trampolin Forening |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christian Boelsmand Larsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Frieda Björg Thomasöttir | Københavns Trampolinklub | |
3. | Josephine Skifter Larsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Storm Midtgaard | Københavns Trampolinklub | |
5. | Freja Jørgensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Dommere
Navn | Forening |
Harald Toft | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Jan Ferré | Farum Trampolin Forening |
Jeanne Svan | Københavns Trampolinklub |
Marianne Knudsgård | Lundtofte Trampolinklub |
Martin Snoer | Trampolinklubben Viben |