Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 3, område 2, individuelt - d. 16-03-2014 - 16-03-2014
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Filippa Back | Roskilde Gymnastikforening | |
2. | Julius Philipson | Roskilde Gymnastikforening |
Individuel A
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Clausen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Marlene Chrisensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Simone Roesgarth | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Simone Madsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Felicia Sørensen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Freya Guillaume | Københavns Trampolinklub | |
3. | Martin Wagner Christensen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Sofie Landberg | Københavns Trampolinklub | |
5. | Vanessa Rae Smith | Københavns Trampolinklub | |
6. | Anton Bendsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Cathrine Sørensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Kira Gravesen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Lærke Kisbye | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Malene Porsbøl | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Marc Seidler | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Mathias Højby Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
13. | Zoe Dungal | Greve Gymnastik og Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Christina Svane | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Kira Keino | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Benjamin Svane | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
4. | Simon Johansen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
5. | Alexander Risom | Stillinge IF | |
6. | Maria Jakobsen | Stillinge IF | |
7. | Sarah Blaase | Stillinge IF | |
8. | Janne Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Kjær Sørensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Elias Østergaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Emilie Bøgeløv Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Maja Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Maria Christensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Maria Gerlén | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Maria M. Løndorf | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Mila Melin | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Nynne Holme | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | Oscar Stenbæk Olsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
12. | Simon Ziska | Greve Gymnastik og Trampolin | |
13. | Sofie Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
14. | Stine Lynggaard | Greve Gymnastik og Trampolin | |
15. | Cecillie Kjærsgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Borges | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Albert Jensen | Roskilde Gymnastikforening | |
3. | Philip Bruhn | Roskilde Gymnastikforening | |
4. | Andreas Pedersen | Vordingborg GF | |
5. | Maria Clausen | Vordingborg GF | |
6. | Mathilde Trane | Vordingborg GF | |
7. | Michelle Hellemann | Vordingborg GF | |
8. | Gunilla Wik | Borup IF - Gymnastikafd. | |
9. | Karoline Bjørk | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amanda Follmann | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Louise Nielsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Madeleine G.Madsen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Magnus Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Mille Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Victoria Auchenberg | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Emmelie Hofflund | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Sofie K K Eck | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Asbjørn Johansen | Stillinge IF | |
10. | Marius Kjeldtoft | Stillinge IF | |
11. | Sarah Frederiksen | Stillinge IF | |
12. | Simon Steinbacher | Stillinge IF | |
13. | Emilie Christiansen | Vordingborg GF | |
14. | Emma Gydesen | Vordingborg GF | |
15. | Morten Hammer | Vordingborg GF | |
16. | Annika Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
17. | Natascha Holm | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Pfeffer | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Emilie Rose | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Mathilde Trærup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Mille H. Spang | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Asta Greibe | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
6. | Cecilie Sand | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
7. | Emilie Rie Olsen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
8. | Emma Damgaard | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
9. | Signe Lui Christensen | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) | |
10. | Emilie Wennergren | Stillinge IF | |
11. | Jennifer Douglas | Stillinge IF | |
12. | Joy Simonsen | Stillinge IF | |
13. | Maja Jensen | Stillinge IF | |
14. | Mikkel Hansen | Stillinge IF | |
15. | Rasmus Olsen | Stillinge IF | |
16. | Yasmin Petersen | Stillinge IF | |
17. | Sima Ali | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Aya Helenius | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Emilie Mondrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Kasper Bøge | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Malthe Ledstrup | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Lucas Lauritsen | Vordingborg GF |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Skytte Pedersen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
2. | Christian M.Løhndorf | Greve Gymnastik og Trampolin | |
3. | Emilie Marke | Greve Gymnastik og Trampolin | |
4. | Linus Boy | Greve Gymnastik og Trampolin | |
5. | Maia Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
6. | Marie Jensen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
7. | Mathilde Christiansen | Greve Gymnastik og Trampolin | |
8. | Oliver Brædder | Greve Gymnastik og Trampolin | |
9. | Signe Spang | Greve Gymnastik og Trampolin | |
10. | Zille Helenius | Greve Gymnastik og Trampolin | |
11. | David Steinbacher | Stillinge IF | |
12. | Julie Petersen | Stillinge IF | |
13. | Silke Jakobsen | Stillinge IF | |
14. | Ann-Sofie Topp | Vordingborg GF | |
15. | Xenia Van Overeem | Vordingborg GF |
Dommere
Navn | Forening |
Anita Hansen | Greve Gymnastik og Trampolin |
Gitte Ladegaard (kun beregner) | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Gitte Ladegaard (kun beregner) | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
Henrik Larsen | Stillinge IF |
Ingelise Jørgensen | Stillinge IF |
Inger Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |
Jørgen Lind | Greve Gymnastik og Trampolin |