Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 1, område 1 - d. 22-11-2009 - 22-11-2009
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Morten Høgh Larsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Camilla Hudlebusch | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
3. | Jennifer Dyke | Trampolinklubben Viben | |
4. | Malene Hansen | Trampolinklubben Viben | |
5. | Mette Kjær | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel A+
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Uffe Ehlers | Københavns Trampolinklub |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Betina Pelc Nilsson | Københavns Trampolinklub | |
2. | Katrine Stærkær | Københavns Trampolinklub | |
3. | Majbritt Fejfer Olsen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Sofia Beck Korzen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Julie Madsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
6. | Martin Frederiksen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
7. | Tina Andersen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
8. | Mette Hjeds Christensen | Ølstykke GF | |
9. | Mette Madsen | Ølstykke GF | |
10. | Anabella Baptista | Farum Trampolin Forening | |
11. | Louise Storgaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Gielov | Lundtofte Trampolinklub | |
2. | Andreas Gielow | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Kasper Magnus Schøn | Lundtofte Trampolinklub | |
4. | Lasse Hummeluhr | Lundtofte Trampolinklub | |
5. | Lasse Hummeluhr | Lundtofte Trampolinklub | |
6. | Lærke Riedel Langvad | Lundtofte Trampolinklub | |
7. | Mads Risløv Jørgensen | Lundtofte Trampolinklub | |
8. | Mads Risløv Jørgensen | Lundtofte Trampolinklub | |
9. | Martin Reenberg Jacobs | Lundtofte Trampolinklub | |
10. | Martin Reenberg Jacobs | Lundtofte Trampolinklub | |
11. | August Kisbye Jakobsen | MK31 - Trampolin | |
12. | Emil Skole Andreasen | MK31 - Trampolin | |
13. | Marc Andersen | MK31 - Trampolin | |
14. | Mathias Peng Kristensen | MK31 - Trampolin | |
15. | Anton Lund | Københavns Trampolinklub | |
16. | Carl Johan Lavik | Københavns Trampolinklub | |
17. | Casper Ljørring | Københavns Trampolinklub | |
18. | Charlotte Letting | Københavns Trampolinklub | |
19. | Martin Wagner Christensen | Københavns Trampolinklub | |
20. | Mille Valentiner-Branth | Københavns Trampolinklub | |
21. | Rasmus Houmøller Veng | Københavns Trampolinklub | |
22. | Tobias Gielsgaard Gjesing | Københavns Trampolinklub | |
23. | Vanessa Rae Lassen | Københavns Trampolinklub | |
24. | Maiken Hansen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
25. | Siv Seier | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
26. | Iben Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
27. | Karoline Lentz | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Johanne Mortensen | Egevoldens IC | |
2. | Casper Lestrup | SNIK Gymnastik | |
3. | Mads Theisen | SNIK Gymnastik | |
4. | Olivia Ohrt Vinten | SNIK Gymnastik | |
5. | Simon Thalmag | Lundtofte Trampolinklub | |
6. | Simon Thalmag | Lundtofte Trampolinklub | |
7. | Louise Ællensgaard Rasmussen | MK31 - Trampolin | |
8. | Maria Guldmann | MK31 - Trampolin | |
9. | Anemone Adsbøl Kirk | Københavns Trampolinklub | |
10. | Anton Mühlhausen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Asta Mannstaedt Rasmussen | Københavns Trampolinklub | |
12. | Cornelius Meulengrath | Københavns Trampolinklub | |
13. | Emma Lynge Lyngbye | Københavns Trampolinklub | |
14. | Karl Essendrop Bach | Københavns Trampolinklub | |
15. | Kira Lyng Olsen | Københavns Trampolinklub | |
16. | Nanna Brogaard Preisler | Københavns Trampolinklub | |
17. | Olivia Faxhøj | Københavns Trampolinklub | |
18. | Veronika van Rützou Jansen | Københavns Trampolinklub | |
19. | Cecilie Hjorth Ruberg | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
20. | Maria Andersen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
21. | Mette Stuhr | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
22. | Michelle Holm | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
23. | Sara Harboe | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
24. | Cæcilie B. Wulff | Ølstykke GF | |
25. | Sandie Svane | Ølstykke GF | |
26. | Emilie Jensen | Trampolinklubben Viben | |
27. | Emilie Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
28. | Jeppe Blach Myhlendorph | Trampolinklubben Viben | |
29. | Josephine Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
30. | Victor Håkansson | Trampolinklubben Viben | |
31. | Amalie Leanda | Borup IF - Gymnastikafd. | |
32. | Kitt Andersen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
33. | Mie Ødegaard | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Melissa Thomsen | SNIK Gymnastik | |
2. | Anna Skovenborg | Lundtofte Trampolinklub | |
3. | Anna Skovenborg | Lundtofte Trampolinklub | |
4. | Lasse August Helweg | Lundtofte Trampolinklub | |
5. | Lasse August Helweg | Lundtofte Trampolinklub | |
6. | Natdanai Pramualwittaya | Lundtofte Trampolinklub | |
7. | Natdanai Pramualwittaya | Lundtofte Trampolinklub | |
8. | Silja Vange | Lundtofte Trampolinklub | |
9. | Silja Vange | Lundtofte Trampolinklub | |
10. | Anas El-Mouraki | Københavns Trampolinklub | |
11. | Andreas Lerche Berg | Københavns Trampolinklub | |
12. | Caroline Oliveira | Københavns Trampolinklub | |
13. | Casper Sommer Petersen | Københavns Trampolinklub | |
14. | Jakob Edelmann | Københavns Trampolinklub | |
15. | Marcus Høst Høvelskov | Københavns Trampolinklub | |
16. | Mikkel Stockfleth Harving | Københavns Trampolinklub | |
17. | Natascha Middleton | Københavns Trampolinklub | |
18. | Salma Ahmed-Kamal | Københavns Trampolinklub | |
19. | Sarah-Emilie Malmgren Sørensen | Københavns Trampolinklub | |
20. | Simone Dermund | Københavns Trampolinklub | |
21. | Téa Heller | Københavns Trampolinklub | |
22. | Thorvald Rimestad Smith | Københavns Trampolinklub | |
23. | Emilie Kjær Low | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
24. | Amalie Kogut Brammer | Ølstykke GF | |
25. | Ane Birkebæk Andersen | Ølstykke GF | |
26. | Anne Sofie Trolle | Ølstykke GF | |
27. | Laura Norlin | Ølstykke GF | |
28. | Marie Dietzer Jacobsen | Ølstykke GF | |
29. | Monica Sørensen | Ølstykke GF | |
30. | Selina Seehuusen | Ølstykke GF | |
31. | Ester H. Fallesen | Farum Trampolin Forening | |
32. | Frida Astrup Eriksen | Farum Trampolin Forening | |
33. | Isabel Grosch | Farum Trampolin Forening | |
34. | Mads Kleestrup | Farum Trampolin Forening | |
35. | Emilie Søs Petersen | Trampolinklubben Viben | |
36. | Marie Kastrup Sørensen | Trampolinklubben Viben | |
37. | Mathilde Henriksen | Trampolinklubben Viben | |
38. | Regitze Elkær-Hansen | Trampolinklubben Viben | |
39. | Camilla Larsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
40. | Caroline Lund | Borup IF - Gymnastikafd. | |
41. | Emmelie Keller | Borup IF - Gymnastikafd. | |
42. | Simone Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
43. | Trine Hansen | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Jacob Rasmussen | Egevoldens IC | |
2. | Marc Seidler | Egevoldens IC | |
3. | Amanda Kyhlensø | Københavns Trampolinklub | |
4. | August Ilkjær | Københavns Trampolinklub | |
5. | Camilla Matthiesen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Caroline Thrane | Københavns Trampolinklub | |
7. | Esther Safir | Københavns Trampolinklub | |
8. | Frederikke Kold | Københavns Trampolinklub | |
9. | Helene Heine Juul Christiansen | Københavns Trampolinklub | |
10. | Josefine Kolte-Olsen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Maja Andersen | Københavns Trampolinklub | |
12. | Maya Curtis Gravesen | Københavns Trampolinklub | |
13. | Mira Grønbech | Københavns Trampolinklub | |
14. | Naja Marie Nielsen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Olivia Petersen | Københavns Trampolinklub | |
16. | Rasmus Kæmsgaard | Københavns Trampolinklub | |
17. | Selma Strømsted Weilstrup | Københavns Trampolinklub | |
18. | Sophia Feline Bonnén Karottki | Københavns Trampolinklub | |
19. | Camilla Green | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
20. | Cecilie Jensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
21. | Helene Lund | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
22. | Kristoffer Keil Olsen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
23. | Liv Mortensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
24. | Mie Mogensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
25. | Sabrine Mogensen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
26. | Victoria Blem | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
27. | Mathilde Jørgensen | Stenlille IF | |
28. | David Nyeman | Farum Trampolin Forening | |
29. | Frederikke Rugaard | Farum Trampolin Forening | |
30. | Daniel Fazli | Trampolinklubben Viben | |
31. | Mohammed Khumri | Trampolinklubben Viben | |
32. | Anders Nielsen | Borup IF - Gymnastikafd. | |
33. | Carla Trolle | Borup IF - Gymnastikafd. | |
34. | Klara Wind | Borup IF - Gymnastikafd. | |
35. | Trine Staahl | Borup IF - Gymnastikafd. |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ann-Sofie Plesner Truelsen | Københavns Trampolinklub | |
2. | Sebbastian Nozari | Københavns Trampolinklub | |
3. | Lærke Bue Hansen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
4. | Simon Seehuusen | Ølstykke GF | |
5. | Michelle Laursen Finderup | Farum Trampolin Forening | |
6. | Mikkel Nielsen | Trampolinklubben Viben |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Kit Højlund | Egevoldens IC | |
2. | Lucas Skytte Hansen | Egevoldens IC | |
3. | Rasmus Hjort Bendixen | Egevoldens IC | |
4. | Jennifer Rasmussen | SNIK Gymnastik | |
5. | Josephine Linde Tandrup | SNIK Gymnastik | |
6. | Michelle Ilmer | SNIK Gymnastik | |
7. | Oliver Grunnet | SNIK Gymnastik | |
8. | Adam Fateh Choudhary | Københavns Trampolinklub | |
9. | Alfred Strand | Københavns Trampolinklub | |
10. | Anders Grønlund Samuelsen | Københavns Trampolinklub | |
11. | Caroline Langholz | Københavns Trampolinklub | |
12. | Ea Petersen | Københavns Trampolinklub | |
13. | Ellie Tyson Remmer | Københavns Trampolinklub | |
14. | Emilie B. H. Mortensen | Københavns Trampolinklub | |
15. | Hannah Tyson Remmer | Københavns Trampolinklub | |
16. | Jack Mac Cormaic | Københavns Trampolinklub | |
17. | Julia Benedicte Lund | Københavns Trampolinklub | |
18. | Laura Nørgaard Lange | Københavns Trampolinklub | |
19. | Nicolas Perrot | Københavns Trampolinklub | |
20. | Simon Sal Gravfort | Københavns Trampolinklub | |
21. | Anine Bay Dich | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
22. | Felix Hansen | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
23. | Julie Falk | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin | |
24. | Solvej H. Fallesen | Farum Trampolin Forening | |
25. | Mette Knoth-Nielsen | Trampolinklubben Viben | |
26. | Ummay-Salma Khumri | Trampolinklubben Viben |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Benjamin Tomasson | Københavns Trampolinklub | |
2. | Bjørn Strand | Københavns Trampolinklub | |
3. | Cecilie Catharina Andersen | Københavns Trampolinklub | |
4. | Christoffer Bech Nielsen | Københavns Trampolinklub | |
5. | Else Kirstine Haunstrup Larsen | Københavns Trampolinklub | |
6. | Emilie Hulkvist | Københavns Trampolinklub | |
7. | Frederik Busch Larsen | Københavns Trampolinklub | |
8. | Katrine Thrane Nielsen | Københavns Trampolinklub | |
9. | Luca Natascha Ilkjær-Stærkær | Københavns Trampolinklub | |
10. | Magnus Hulkvist | Københavns Trampolinklub | |
11. | Martin Andreas Svan | Københavns Trampolinklub | |
12. | Max Lynge Lyngbye | Københavns Trampolinklub | |
13. | Silke Høegh Andersen | Københavns Trampolinklub | |
14. | Villads Alexander Truelsen Petersen | Københavns Trampolinklub |
Dommere
Navn | Forening |
Bjørn Keller Beregner Mail mail@coolit.dk | Borup IF - Gymnastikafd. |
Harald Toft (hvis han kan) | Viking Rønne Gymnastik og Trampolin |
Jan Ferré | Farum Trampolin Forening |
Karina Konrad (manuel beregner ) | Borup IF - Gymnastikafd. |
Nadim Khan Dommer Mail nadim_k@hotmail.com | Borup IF - Gymnastikafd. |
Peter Tofte Philipsen | Lundtofte Trampolinklub |
søs nielsen | Trampolinklubben Viben |
Victoria Raspon | SNIK Gymnastik |