Deltagerliste til Trampolin
Klubtræf 2, område 3, individuelt - d. 27-01-2013 - 27-01-2013
Individuel ANr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Amalie Hollmann Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Amalie Søndergaard Warming | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Andreas Lyder Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Anine Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Ben Pakes | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Christian Elbrønd Baroni | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Hannah Pakes | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Helene Hollensberg | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Louise Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Malthe Redin | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Mathias Thorsted | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Naja Marie Hunniche | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Stefan Lützen-Laursen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Kasper Sørensen | Strib Udspring & Trampolin |
Individuel B
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Ninette Bechsgaard | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Stine Muhlig | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Mads rene Johansen | Svendborg Gymnastikforening | |
4. | Mikkel Mørck | Svendborg Gymnastikforening | |
5. | Nikolaj Hansen | Svendborg Gymnastikforening | |
6. | Christian Orthmann | Højby Skytte & GF | |
7. | Frederikke Hansen | Højby Skytte & GF |
Individuel C
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freja Toke | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Jens Tinggaard | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Johan Albjerg | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Kristoffer Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Mathias Rubinke | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Sarah Emilie Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Emil Jakobsen | Strib Udspring & Trampolin | |
8. | Cecilie Andersen | TGA20 |
Individuel D
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Carl Martens | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Mathilde Sofie Steinmejer | Odense Gymnastik Forening |
Individuel E
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Andreas Borch Grønlund | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Michael Olsen | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Natasja Tarnberg | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Christian Ladefoged Larsen | TGA20 |
Individuel F
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anders Rasmussen | TGA20 | |
2. | Cecilie Hansen | TGA20 | |
3. | Christoffer Barlebo Hansen | TGA20 | |
4. | Mikkel Priskorn Schmidt | TGA20 |
Individuel G
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Iachina | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Egil Wendsjø | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Emilie Sofie Andersen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emma Clausen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Jeppe Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Julia Iachina | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Magnus Uldal | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Maja C. Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Natalie S. Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Nicholas McLachian | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Nicolai S. Damgaard | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Nikolai Prip | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sarah Maj Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Sarah Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
15. | Sarah Ø. Nielsen | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Sofie Lundorff-Hansen | Odense Gymnastik Forening | |
17. | Elina Willum boldt | Svendborg Gymnastikforening | |
18. | Julie Hansen | Svendborg Gymnastikforening | |
19. | Freja Duus Andreasen | Strib Udspring & Trampolin | |
20. | Mie Jürs | Strib Udspring & Trampolin | |
21. | Mikkel Andersen | Strib Udspring & Trampolin | |
22. | Adriano Hellsten Florio | Højby Skytte & GF | |
23. | Antonio Hellsten Florio | Højby Skytte & GF | |
24. | Izabella Maj Hedemann Kristensen | Højby Skytte & GF |
Individuel H
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alva Laugesen | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Beathe Glyrsø | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Jacob Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Luna Lützen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Nicklas Emil Jensen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Nicoline Friis | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Nikolaj G. Gutzmer | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Thea Pedersen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Katrine B P Jensen | Svendborg Gymnastikforening | |
10. | Camilla Styr Mortensen | Højby Skytte & GF | |
11. | Astrid Jensen | TGA20 | |
12. | Emilie Lindkvist | TGA20 | |
13. | Lærke Priskorn Schmidt | TGA20 | |
14. | Magnus Hansen | TGA20 | |
15. | Mathias Sitskov | TGA20 | |
16. | Rikke Berg | TGA20 | |
17. | Sarah Rasmussen | TGA20 |
Individuel I
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Agnette Habermann | Odense Gymnastik Forening | |
2. | Amilie Laurholt | Odense Gymnastik Forening | |
3. | Camilla Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
4. | Emil Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
5. | Emma K. Sørensen | Odense Gymnastik Forening | |
6. | Gustav Halle | Odense Gymnastik Forening | |
7. | Kaya Bang | Odense Gymnastik Forening | |
8. | Magnus Knudsen | Odense Gymnastik Forening | |
9. | Maja Lützen | Odense Gymnastik Forening | |
10. | Marcus Uldal | Odense Gymnastik Forening | |
11. | Marie Clausen | Odense Gymnastik Forening | |
12. | Olivia Lauritzen | Odense Gymnastik Forening | |
13. | Sophia Victoria Steinmejer | Odense Gymnastik Forening | |
14. | Thomas McLachian | Odense Gymnastik Forening | |
15. | William Rasmussen | Odense Gymnastik Forening | |
16. | Kirstine Siff Oddersborg | Svendborg Gymnastikforening | |
17. | Emil Christensen | Strib Udspring & Trampolin | |
18. | Emilie Holmberg Olsen | Strib Udspring & Trampolin | |
19. | Gustav Kjer | Strib Udspring & Trampolin | |
20. | Sarah Finndal | Strib Udspring & Trampolin | |
21. | Casper Lindkvist | TGA20 |
Vælg Række
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emilie I Smith | Odense Gymnastik Forening |
Dommere
Navn | Forening |
Amalie Pihl Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Betina Thomsen | Strib Udspring & Trampolin |
Bo Zierau | TGA20 |
Debbie Pakes | Odense Gymnastik Forening |
Erik J. Mogensen | Odense Gymnastik Forening |
Heidi Norberg, beregner | Højby Skytte & GF |
Sonja Klingenbjerg | Odense Gymnastik Forening |