Deltagerliste til Trampolin
DanCup 3 - d. 21-09-2013 - 21-09-2013
?Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Frederik Hygebjerg | FRHY270701 | Vejen GF |
Dame A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Vanessa Rae Smith | VARA290898 | Københavns Trampolinklub |
2. | Emilie Gram | EMGR090494 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Kamilla Daugbjerg Dehn | KADE020492 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Sara Ladegaard | SALA140896 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Sara Lindahl Jensen | SAJE140799 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Camilla Sander | CASA050797 | Odense Gymnastik Forening |
Dame B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Freya Guillaume | FRGU230500 | Københavns Trampolinklub |
2. | Sarah Sarosi Thomasen | SATH220500 | Københavns Trampolinklub |
3. | Smilla Thea Jensen | SMJE280603 | Københavns Trampolinklub |
4. | Nadia Duelund Køppen | NAKØ050396 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Xenia Andrea Cheung | XECH060698 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Freja Pultz Johansen | FRJO010294 | Roskilde Gymnastikforening |
7. | Amalie Hollmann Andersen | AMHO270698 | Odense Gymnastik Forening |
Dame C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Emma Märtens Christensen | EMMÄ060498 | Københavns Trampolinklub |
2. | Natascha Middleton | NAMI201297 | Københavns Trampolinklub |
3. | Cathrine Kaaber Sørensen | CASØ050398 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Johanne Mortensen | JOMO110996 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Alea Christensen | ALCH230497 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Camilla Sørensen | CASØ271097 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Karoline Lentz | KALE290495 | Borup IF - Gymnastikafd. |
8. | Simone Madsen | SIMA280898 | Borup IF - Gymnastikafd. |
9. | Simone Nielsen | SINI020399 | Borup IF - Gymnastikafd. |
10. | Amalie Søndergaard Warming | AMSØ071098 | Odense Gymnastik Forening |
11. | Anine Hansen | ANHA110998 | Odense Gymnastik Forening |
12. | Louise Rasmussen | LORA181196 | Odense Gymnastik Forening |
13. | Ninette Bechgaard | NIBE200995 | Odense Gymnastik Forening |
Dame D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alma Lynnerup Andersen | ALLY070104 | Københavns Trampolinklub |
2. | Andrea Vegge | ANVE130300 | Københavns Trampolinklub |
3. | Ellen Vadstrup | ELVA050801 | Københavns Trampolinklub |
4. | Frida Forsby | FRFO170203 | Københavns Trampolinklub |
5. | Malou Rosenquist | MARO220601 | Københavns Trampolinklub |
6. | Sabrina Skourup | SASK020800 | Københavns Trampolinklub |
7. | Sofie Landberg | SOLA140404 | Københavns Trampolinklub |
8. | Emilie Vestergaard Jensen | EMVE310103 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Kira Godsk Gravesen | KIGR040999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Lærke Kisbye | LÆKI020999 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Malene Linnea Porsbøl | MA P240199 | Greve Gymnastik og Trampolin |
12. | Maria Murmann Løhndorf | MALØ130305 | Greve Gymnastik og Trampolin |
13. | Nynne Holme | NYHO130501 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Sofie Fuhr Brædder | SOBR271202 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Zoe Dungal | ZODU140100 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Nanna Peetz | NAPE160699 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
17. | Frederikke Isabel Ibsen | FRIB311000 | Roskilde Gymnastikforening |
18. | Lærke Maahr | LÆMA200400 | Roskilde Gymnastikforening |
19. | Rikke Ammizsbøl Christensen | RIAM131299 | Roskilde Gymnastikforening |
20. | Sanne Jusjong Larsen | SALA021199 | Roskilde Gymnastikforening |
21. | Michelle Laursen Finderup | MILA160800 | Farum Trampolin Forening |
22. | Emilie Sofie Andersen | EMSO181101 | Odense Gymnastik Forening |
23. | Emma Clausen | EMCL251002 | Odense Gymnastik Forening |
24. | Freja Toke | FRTO010601 | Odense Gymnastik Forening |
25. | Mathilde Sofie Steinmejer | MASO180303 | Odense Gymnastik Forening |
26. | Natasja Tranberg | NATR230700 | Odense Gymnastik Forening |
27. | Sarah Emilie Steinmejer | SAST170700 | Odense Gymnastik Forening |
28. | Sofie Lundorff-Hansen | SOLU180701 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Cecilie Andersen | CEAN220699 | TGA20 |
30. | Emma Nicoline Christensen | EMCH230100 | Springteam Nordjylland |
31. | Julie Sørensen | JUSØ070604 | Springteam Nordjylland |
32. | Katerina Seredyuk Pedersen | KASE130203 | Springteam Nordjylland |
33. | Laura Josefine Christensen | LACH180302 | Springteam Nordjylland |
34. | Nynne Sofie Baasch Madsen | NYMA080202 | IK Skovbakken - Trampolin |
35. | Asta Risak Johansen | ASJO130101 | Vejen GF |
Herre A Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Daniel Vidstrup | DAVI050792 | Københavns Trampolinklub |
2. | Martin Wagner Christensen | MAWA150598 | Københavns Trampolinklub |
3. | Andreas Secher | ANSE230894 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Benjamin Kjær | BEKJ300998 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
5. | Christian Andersen | CHAN260591 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
6. | Ben Pakes | BEPA090498 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Mathias Thorsted | MATH290393 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Kasper Sørensen | KASØ110895 | Strib Udspring & Trampolin |
9. | Tobias Dybdahl | TODY270697 | Springteam Nordjylland |
Herre B Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Casper Ljørring | CALJ300999 | Københavns Trampolinklub |
2. | Noel Milling Petersen | NOMI190298 | Københavns Trampolinklub |
3. | Anton Bendsen | ANBE201294 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Marc Seidler | MASE270298 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Mathias Højby Jensen | MAJE190300 | Greve Gymnastik og Trampolin |
6. | Lucas Cheung | LUCH100100 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
7. | Jeppe Munkholm | JEMU270599 | Roskilde Gymnastikforening |
8. | Mathias Rubinke | MARU031100 | Odense Gymnastik Forening |
9. | Carl Emil Jernov | CAJE080101 | Springteam Nordjylland |
10. | Peter Sørensen | PESØ231001 | Springteam Nordjylland |
11. | Marcus Egge Olsen | MAEG101296 | IK Skovbakken - Trampolin |
Herre C Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Marcus Høst Høvelskov | MAHØ090198 | Københavns Trampolinklub |
2. | sebastian varntoft | SEVA240196 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
3. | Teis Petersen | TEPE060997 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
4. | Andreas Lyder Pedersen | ANPE290398 | Odense Gymnastik Forening |
5. | Malte Redin | MARE030193 | Odense Gymnastik Forening |
6. | Mikkel Kjærulff Depping | MIKJ170698 | Odense Gymnastik Forening |
7. | Stefan Lutzen Lauersen | STLU271098 | Odense Gymnastik Forening |
8. | Nicolai Seitzberg | NISE040596 | TGA20 |
9. | Rene Nielsen | RENI290799 | Springteam Nordjylland |
Herre D Individuel
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Alfred Krydsfeldt | ALKR070801 | Københavns Trampolinklub |
2. | Asger J Kjærsgaard | ASKJ061102 | Københavns Trampolinklub |
3. | Benjamin Tomasson | BETO241104 | Københavns Trampolinklub |
4. | Emil Krydsfeldt | EMKR070801 | Københavns Trampolinklub |
5. | Emil Lynnerup Andersen | EMLY310805 | Københavns Trampolinklub |
6. | Frej Koch-Mathews | FRKO221000 | Københavns Trampolinklub |
7. | Hans Christian Jørgensen | HAJØ180901 | Københavns Trampolinklub |
8. | Jacob Rasmussen | JARA040400 | Københavns Trampolinklub |
9. | Jonas Vadstrup | JOVA220204 | Københavns Trampolinklub |
10. | Magnus Ortman Hansen | MAHA291099 | Københavns Trampolinklub |
11. | Malte Nannerup Kirckhoff | MANA251002 | Københavns Trampolinklub |
12. | Mathias Fuchs Rasmussen | MARA300699 | Københavns Trampolinklub |
13. | Mikkel Rivett | MIRI291000 | Københavns Trampolinklub |
14. | Mikkel Voergaard | MIVO010401 | Københavns Trampolinklub |
15. | Oliver Fuchs Rasmussen | OLRA300699 | Københavns Trampolinklub |
16. | Oscar Birkemose | OSBI210203 | Københavns Trampolinklub |
17. | Oscar Lynnerup Andersen | OSLY250601 | Københavns Trampolinklub |
18. | Otto Forsby | OTFO260601 | Københavns Trampolinklub |
19. | Peter Thuesen Güsmer | PETH041202 | Københavns Trampolinklub |
20. | Silas Eg Grantsaan | SIEG300800 | Københavns Trampolinklub |
21. | Viktor West Andersen | VIWE180901 | Københavns Trampolinklub |
22. | Andreas Kjær Sørensen | ANSØ190502 | Greve Gymnastik og Trampolin |
23. | Oscar Stenbæk Olsen | OSOL300701 | Greve Gymnastik og Trampolin |
24. | Alexander Lundgren | ALLU120402 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
25. | Joah Cheung | JOCH310801 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
26. | Noah Pretzer | NOPR250203 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
27. | Frederik Søgaard | FRSØ031099 | Roskilde Gymnastikforening |
28. | Andreas Borch Grønlund | ANBO060701 | Odense Gymnastik Forening |
29. | Isak Steiner Jensen | ISJE231203 | Odense Gymnastik Forening |
30. | Jens Tinggaard | JETI310800 | Odense Gymnastik Forening |
31. | Kristoffer Klingenbjerg | KRKL310800 | Odense Gymnastik Forening |
32. | Emil Jakobsen | EMJA300701 | Strib Udspring & Trampolin |
33. | Jonas Calundan | JOCA021201 | Springteam Nordjylland |
34. | Lukas Grøntved Lauritsen | LULA270202 | Springteam Nordjylland |
35. | Mathias Nielsen | MANI140900 | Springteam Nordjylland |
36. | Mikkel Kristian Jensen | MIJE170201 | Springteam Nordjylland |
37. | Patrick Bay Andersen | PABA130903 | Springteam Nordjylland |
38. | Kasper Søballe Poulsen | KASØ200802 | IK Skovbakken - Trampolin |